Ceny w Sevierville, TN

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Sevierville, TN? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Sevierville, TN.

Sevierville, TN zmiany cen hikersbay.com
Sevierville, TN Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Sevierville, TN - jakie są ceny w supermarketach? Sevierville, TN - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Sevierville, TN - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Sevierville, TN: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Ceny w Sevierville, TN są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 96%. W restauracjach będzie drożej o 110%. Natomiast koszty życia są wyższe w Sevierville, TN o 8%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 79%.

Czy hotele są drogie w Sevierville, TN? Ile zapłacimy za pokój w Sevierville, TN?

Średnia cena noclegu w Sevierville, TN wynosi 233 zł (64 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Sevierville, TN 210 zł (58 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 282 zł (77 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Sevierville, TN za mniej więcej 823 zł (225 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 1,15 tys. zł (316 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Sevierville, TN? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Sevierville, TN? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Sevierville, TN, takich jak: pomarańcze, mleko, ryż, woda butelkowana lub cebula (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Sevierville, TN? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Sevierville, TN? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Sevierville, TN? Czy jedzenie na mieście w Sevierville, TN jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 365 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 40 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Sevierville, TN, m.in: pomarańcze, mleko, ryż, woda butelkowana lub cebula


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Sevierville, TN będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Sevierville, TN - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 595 zł (365 zł - 1,16 tys. zł)

opłaty

595 zł (365 zł - 1,16 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 254 zł (201 zł - 365 zł)

internet

254 zł (201 zł - 365 zł)
330% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 198 zł (88 zł - 237 zł)

spodnie jeansy

198 zł (88 zł - 237 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 3,65 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

3,65 tys. zł
8.1% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 3,65 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

3,65 tys. zł
17% mniej niż w Polsce

cena chleb 13,5 zł (7,6 zł - 20 zł)

chleb

13,5 zł (7,6 zł - 20 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena ser 47 zł (24 zł - 97 zł)

ser

47 zł (24 zł - 97 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena ryż 16,9 zł (8 zł - 24 zł)

ryż

16,9 zł (8 zł - 24 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena pomidory 22 zł (14,5 zł - 24 zł)

pomidory

22 zł (14,5 zł - 24 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 6,1 zł (4 zł - 10,4 zł)

banany

6,1 zł (4 zł - 10,4 zł)
1.9% mniej niż w Polsce

cena wino 55 zł (29 zł - 73 zł)

wino

55 zł (29 zł - 73 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (55 zł - 139 zł)

tania restauracja

73 zł (55 zł - 139 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 20 zł (14,6 zł - 29 zł)

lokalne piwo

20 zł (14,6 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 21 zł (14,6 zł - 31 zł)

kawa

21 zł (14,6 zł - 31 zł)
66% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,9 zł (5,5 zł - 11 zł)

butelka wody

7,9 zł (5,5 zł - 11 zł)
37% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (33 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (33 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,8 zł (5,5 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,8 zł (5,5 zł - 14,6 zł)
34% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Sevierville, TN

  1. Mleko 1 litr 3,5 zł (0,96 USD)
  2. Chleb pół kilo 13,5 zł (3,7 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 9,4 zł (2,6 USD)
  4. Kilo sera 47 zł (12,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,4 zł (2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 55 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,2 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 12 zł (3,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 27 zł (7,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 50 zł (13,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 28 zł (7,7 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 22 zł (6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 14,3 zł (3,9 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8 zł (2,2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 16,9 zł (4,6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 22 zł (5,9 USD)
  17. Banany (1kg) 6,1 zł (1,7 USD)
  18. Cebula (1kg) 11,7 zł (3,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 66 zł (18,2 USD)

ceny w restauracjach w Sevierville, TN

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 365 zł (100 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 20 zł (5,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 27 zł (7,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,8 zł (2,7 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,9 zł (2,2 USD)
  8. Kawa cappuccino 21 zł (5,8 USD)

koszty życia w Sevierville, TN

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 392 zł (108 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 475 zł (130 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 89,3 tys. zł (24,5 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3 zł (0,81 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 130 tys. zł (35,7 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3,65 tys. zł (1 tys. USD)
  7. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 2,19 tys. zł (600 USD)
  8. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 5,48 tys. zł (1,5 tys. USD)
  9. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 3,65 tys. zł (1 tys. USD)
  10. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 595 zł (163 USD)
  11. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 8,58 tys. zł (2,35 tys. USD)
  12. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 254 zł (70 USD)
  13. numb_34 200 zł (55 USD)
  14. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 53,7 tys. zł (14,7 tys. USD)
  15. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  16. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 12,8 zł (3,5 USD)
  17. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,7 zł (1,6 USD)
  18. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 133 zł (37 USD)
  19. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 198 zł (54 USD)
  20. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 192 zł (53 USD)

koszty rozrywki w Sevierville, TN

  1. Kino pojedynczy bilet 48 zł (13,3 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

44 zł (33 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ryż

16,9 zł (8 zł - 24 zł)
200% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

3,65 tys. zł
17% mniej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

3,65 tys. zł
8,1% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

9,8 zł (5,5 zł - 14,6 zł)
34% więcej niż w Polsce

internet

254 zł (201 zł - 365 zł)
330% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach