Ceny w Shelby, NC

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Shelby, NC? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Shelby, NC.

Shelby, NC zmiany cen hikersbay.com
Shelby, NC Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Shelby, NC - jakie są ceny w supermarketach? Shelby, NC - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Shelby, NC - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Shelby, NC: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Shelby, NC niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 84%. Jedzenie w restauracjach będzie tańsze o 5%. Natomiast koszty życia są wyższe w Shelby, NC o 7.6%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 85%.

Czy hotele są drogie w Shelby, NC? Ile zapłacimy za pokój w Shelby, NC?

Średnia cena noclegu w Shelby, NC wynosi 244 zł (65 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Shelby, NC 260 zł (69 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 447 zł (119 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Shelby, NC? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Shelby, NC? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Shelby, NC, takich jak: wino, banany, chleb, ryż lub cebula (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Shelby, NC? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Shelby, NC? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Shelby, NC? Czy jedzenie na mieście w Shelby, NC jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 53 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 32 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 131 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 18,8 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 5,6 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Shelby, NC, m.in: wino, banany, chleb, ryż lub cebula


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Shelby, NC będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Shelby, NC - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 821 zł (797 zł - 938 zł)

opłaty

821 zł (797 zł - 938 zł)
21% mniej niż w Polsce

cena internet 178 zł (150 zł - 206 zł)

internet

178 zł (150 zł - 206 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 184 zł (143 zł - 225 zł)

spodnie jeansy

184 zł (143 zł - 225 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 9,38 tys. zł

zarobki średnio

9,38 tys. zł
75% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 2,81 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

2,81 tys. zł
17% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 4,32 tys. zł (4,13 tys. zł - 4,5 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4,32 tys. zł (4,13 tys. zł - 4,5 tys. zł)
2.2% mniej niż w Polsce

cena chleb 10,5 zł (4 zł - 17,6 zł)

chleb

10,5 zł (4 zł - 17,6 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena ser 40 zł (18,2 zł - 50 zł)

ser

40 zł (18,2 zł - 50 zł)
15% więcej niż w Polsce

cena ryż 13,1 zł (8,3 zł - 16,5 zł)

ryż

13,1 zł (8,3 zł - 16,5 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena pomidory 13,3 zł (6,2 zł - 16,5 zł)

pomidory

13,3 zł (6,2 zł - 16,5 zł)
26% więcej niż w Polsce

cena banany 7,2 zł (2,5 zł - 16,5 zł)

banany

7,2 zł (2,5 zł - 16,5 zł)
14% więcej niż w Polsce

cena wino 45 zł (30 zł - 75 zł)

wino

45 zł (30 zł - 75 zł)
80% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 53 zł (45 zł - 75 zł)

tania restauracja

53 zł (45 zł - 75 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 9,4 zł (9,4 zł - 23 zł)

lokalne piwo

9,4 zł (9,4 zł - 23 zł)
33% mniej niż w Polsce

cena kawa 17,4 zł (7,5 zł - 30 zł)

kawa

17,4 zł (7,5 zł - 30 zł)
36% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 4,7 zł (4,7 zł - 7,5 zł)

butelka wody

4,7 zł (4,7 zł - 7,5 zł)
19% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 32 zł (30 zł - 38 zł)

mac burger king lub podobny bar

32 zł (30 zł - 38 zł)
6.3% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 5,6 zł (5,6 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

5,6 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
23% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Shelby, NC

  1. Mleko 1 litr 2,5 zł (0,66 USD)
  2. Chleb pół kilo 10,5 zł (2,8 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14,2 zł (3,8 USD)
  4. Kilo sera 40 zł (10,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,1 zł (2,2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 45 zł (12 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,7 zł (2,1 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 11 zł (2,9 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 26 zł (7 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 65 zł (17,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 20 zł (5,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 18,9 zł (5 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 9,9 zł (2,6 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,5 zł (2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 13,1 zł (3,5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 13,3 zł (3,5 USD)
  17. Banany (1kg) 7,2 zł (1,9 USD)
  18. Cebula (1kg) 9,5 zł (2,5 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 81 zł (22 USD)

ceny w restauracjach w Shelby, NC

  1. Posiłek w taniej restauracji 53 zł (14 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 131 zł (35 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 32 zł (8,5 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 9,4 zł (2,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 11,3 zł (3 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 5,6 zł (1,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 4,7 zł (1,3 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,4 zł (4,6 USD)

koszty życia w Shelby, NC

  1. Benzyna (1 litr) 3 zł (0,81 USD)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 90,1 tys. zł (24 tys. USD)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 2,81 tys. zł (750 USD)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 2,53 tys. zł (675 USD)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 4,5 tys. zł (1,2 tys. USD)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 4,32 tys. zł (1,15 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 821 zł (219 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 178 zł (47 USD)
  9. numb_34 189 zł (50 USD)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 184 zł (49 USD)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) NaN zł (NaN USD)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 225 zł (60 USD)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 300 zł (80 USD)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 82,6 tys. zł (22 tys. USD)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 1,13 tys. zł (300 USD)
  16. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 113 tys. zł (30 tys. USD)
  17. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 9,38 tys. zł (2,5 tys. USD)
  18. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.4%
  19. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 7,5 zł (2 USD)
  20. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,8 zł (1,6 USD)
  21. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 68 zł (18 USD)

Shelby, NC koszty życia hikersbay.com
Shelby, NC Koszty Życia

koszty rozrywki w Shelby, NC

  1. Kino pojedynczy bilet 52 zł (13,8 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

32 zł (30 zł - 38 zł)
6,3% więcej niż w Polsce

tania restauracja

53 zł (45 zł - 75 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ryż

13,1 zł (8,3 zł - 16,5 zł)
130% więcej niż w Polsce

banany

7,2 zł (2,5 zł - 16,5 zł)
14% więcej niż w Polsce

pomidory

13,3 zł (6,2 zł - 16,5 zł)
26% więcej niż w Polsce

wino

45 zł (30 zł - 75 zł)
80% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach