Ceny w Shelby Township, MI

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Shelby Township, MI? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Shelby Township, MI.

Shelby Township, MI - jakie są ceny w supermarketach? Shelby Township, MI - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Shelby Township, MI - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Shelby Township, MI: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Ceny w Shelby Township, MI są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 120%. W restauracjach będzie drożej o 100%. Natomiast koszty życia są wyższe w Shelby Township, MI o 61%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 100%.

Czy hotele są drogie w Shelby Township, MI? Ile zapłacimy za pokój w Shelby Township, MI?

Średnia cena noclegu w Shelby Township, MI wynosi 361 zł (99 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Shelby Township, MI 325 zł (89 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 361 zł (99 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Shelby Township, MI? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Shelby Township, MI? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Shelby Township, MI, takich jak: chleb, pomarańcze, ryż, ser lub mleko (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Shelby Township, MI? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Shelby Township, MI? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Shelby Township, MI? Czy jedzenie na mieście w Shelby Township, MI jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 89 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 41 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 329 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 55 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Shelby Township, MI, m.in: chleb, pomarańcze, ryż, ser lub mleko


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Shelby Township, MI będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Shelby Township, MI - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 573 zł (388 zł - 954 zł)

opłaty

573 zł (388 zł - 954 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 222 zł (146 zł - 621 zł)

internet

222 zł (146 zł - 621 zł)
270% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 221 zł (146 zł - 329 zł)

spodnie jeansy

221 zł (146 zł - 329 zł)
35% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 17,4 tys. zł

zarobki średnio

17,4 tys. zł
230% więcej niż w Polsce

cena chleb 15,1 zł (10,1 zł - 24 zł)

chleb

15,1 zł (10,1 zł - 24 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena ser 61 zł (32 zł - 97 zł)

ser

61 zł (32 zł - 97 zł)
74% więcej niż w Polsce

cena ryż 22 zł (8 zł - 40 zł)

ryż

22 zł (8 zł - 40 zł)
290% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,3 zł (8 zł - 32 zł)

pomidory

17,3 zł (8 zł - 32 zł)
64% więcej niż w Polsce

cena banany 7,2 zł (4,7 zł - 16,1 zł)

banany

7,2 zł (4,7 zł - 16,1 zł)
14% więcej niż w Polsce

cena wino 53 zł (33 zł - 73 zł)

wino

53 zł (33 zł - 73 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 89 zł (55 zł - 139 zł)

tania restauracja

89 zł (55 zł - 139 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 27 zł (14,6 zł - 37 zł)

lokalne piwo

27 zł (14,6 zł - 37 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 18,8 zł (13,8 zł - 26 zł)

kawa

18,8 zł (13,8 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,4 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

butelka wody

8,4 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 41 zł (37 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

41 zł (37 zł - 55 zł)
36% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,8 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,8 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Shelby Township, MI

  1. Mleko 1 litr 4,1 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 15,1 zł (4,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14,6 zł (4 USD)
  4. Kilo sera 61 zł (16,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9 zł (2,5 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 53 zł (14,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 8 zł (2,2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 15,7 zł (4,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 60 zł (16,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 52 zł (14,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 22 zł (6 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 18,8 zł (5,1 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 10 zł (2,7 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,1 zł (2,2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 22 zł (6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17,3 zł (4,7 USD)
  17. Banany (1kg) 7,2 zł (2 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,6 zł (2,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 75 zł (20 USD)

ceny w restauracjach w Shelby Township, MI

  1. Posiłek w taniej restauracji 89 zł (25 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 329 zł (90 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 41 zł (11,2 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 27 zł (7,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,8 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,4 zł (2,3 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,8 zł (5,1 USD)

koszty życia w Shelby Township, MI

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 351 zł (96 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 462 zł (127 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 99,3 tys. zł (27,2 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 4,1 zł (1,1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 136 tys. zł (37,4 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 573 zł (157 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 7,92 tys. zł (2,17 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 222 zł (61 USD)
  9. numb_34 209 zł (57 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 166 tys. zł (45,5 tys. USD)
  11. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 17,4 tys. zł (4,77 tys. USD)
  12. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.1%
  13. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11,9 zł (3,3 USD)
  14. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,1 zł (1,4 USD)
  15. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 91 zł (25 USD)
  16. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 221 zł (61 USD)
  17. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 196 zł (54 USD)

koszty rozrywki w Shelby Township, MI

  1. Kino pojedynczy bilet 55 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

cola pepsi sprite mirinda

10,8 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

lokalne piwo

27 zł (14,6 zł - 37 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

zarobki średnio

17,4 tys. zł
230% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

221 zł (146 zł - 329 zł)
35% mniej niż w Polsce

ser

61 zł (32 zł - 97 zł)
74% więcej niż w Polsce

ryż

22 zł (8 zł - 40 zł)
290% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach