Ceny w Shippensburg, PA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Shippensburg, PA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Shippensburg, PA.

Shippensburg, PA zmiany cen hikersbay.com
Shippensburg, PA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Shippensburg, PA - ile zapłacimy w marketach? Shippensburg, PA - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Shippensburg, PA - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Shippensburg, PA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


W Shippensburg, PA jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 120%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 66%. Koszty życia i wydatki w Shippensburg, PA są porównywalne do kosztów w Polsce. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 59%.

Czy hotele są drogie w Shippensburg, PA? Ile zapłacimy za pokój w Shippensburg, PA?

Uśredniony koszt noclegu w Shippensburg, PA to 221 zł (60 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Shippensburg, PA to mniej więcej 188 zł (52 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 254 zł (70 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Shippensburg, PA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Shippensburg, PA? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Shippensburg, PA, takich jak: mleko, pomidory, jabłka, ziemniaki lub papierosy (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Shippensburg, PA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Shippensburg, PA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Shippensburg, PA? Czy jedzenie na mieście w Shippensburg, PA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 274 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 29 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Shippensburg, PA, m.in: mleko, pomidory, jabłka, ziemniaki lub papierosy


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Shippensburg, PA w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Shippensburg, PA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 542 zł (365 zł - 868 zł)

opłaty

542 zł (365 zł - 868 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 261 zł (183 zł - 365 zł)

internet

261 zł (183 zł - 365 zł)
340% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 233 zł (146 zł - 292 zł)

spodnie jeansy

233 zł (146 zł - 292 zł)
31% mniej niż w Polsce

cena chleb 15,6 zł (8 zł - 20 zł)

chleb

15,6 zł (8 zł - 20 zł)
230% więcej niż w Polsce

cena ser 44 zł (24 zł - 56 zł)

ser

44 zł (24 zł - 56 zł)
26% więcej niż w Polsce

cena ryż 27 zł (16,1 zł - 32 zł)

ryż

27 zł (16,1 zł - 32 zł)
370% więcej niż w Polsce

cena pomidory 21 zł (8 zł - 40 zł)

pomidory

21 zł (8 zł - 40 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 10,8 zł (6,4 zł - 24 zł)

banany

10,8 zł (6,4 zł - 24 zł)
72% więcej niż w Polsce

cena wino 66 zł (29 zł - 91 zł)

wino

66 zł (29 zł - 91 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (55 zł - 146 zł)

tania restauracja

73 zł (55 zł - 146 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 14,6 zł (14,6 zł - 37 zł)

lokalne piwo

14,6 zł (14,6 zł - 37 zł)
4.3% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,3 zł (14,6 zł - 29 zł)

kawa

18,3 zł (14,6 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 5,5 zł (5,5 zł - 11 zł)

butelka wody

5,5 zł (5,5 zł - 11 zł)
5.3% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (37 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (37 zł - 44 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,1 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,1 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
25% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Shippensburg, PA

  1. Mleko 1 litr 4,8 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 15,6 zł (4,3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 16,1 zł (4,4 USD)
  4. Kilo sera 44 zł (12 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,3 zł (2,3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 66 zł (18 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 9,2 zł (2,5 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 12,8 zł (3,5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 58 zł (16 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 45 zł (12,3 USD)
  11. Jabłka (1kg) 25 zł (6,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 24 zł (6,6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 21 zł (5,9 USD)
  14. Sałata (1 główka) 9,1 zł (2,5 USD)
  15. Kilo białego ryżu 27 zł (7,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 21 zł (5,7 USD)
  17. Banany (1kg) 10,8 zł (3 USD)
  18. Cebula (1kg) 11,9 zł (3,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 56 zł (15,4 USD)

ceny w restauracjach w Shippensburg, PA

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 274 zł (75 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 14,6 zł (4 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 18,3 zł (5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,1 zł (2,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 5,5 zł (1,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,3 zł (5 USD)

koszty życia w Shippensburg, PA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 368 zł (101 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 484 zł (133 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 87,4 tys. zł (23,9 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,7 zł (1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 92,5 tys. zł (25,3 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 542 zł (148 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,48 tys. zł (1,5 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 261 zł (72 USD)
  9. numb_34 180 zł (49 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 69,4 tys. zł (19 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.4%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11 zł (3 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,9 zł (2,2 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 153 zł (42 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 233 zł (64 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 167 zł (46 USD)

koszty rozrywki w Shippensburg, PA

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 183 zł (50 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 66 zł (18 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ryż

27 zł (16,1 zł - 32 zł)
370% więcej niż w Polsce

chleb

15,6 zł (8 zł - 20 zł)
230% więcej niż w Polsce

kawa

18,3 zł (14,6 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

banany

10,8 zł (6,4 zł - 24 zł)
72% więcej niż w Polsce

pomidory

21 zł (8 zł - 40 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach