Ceny w Shreveport, LA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Shreveport, LA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Shreveport, LA.

Shreveport, LA zmiany cen hikersbay.com
Shreveport, LA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Shreveport, LA - ile zapłacimy w marketach? Shreveport, LA - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Shreveport, LA - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Shreveport, LA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 19 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Shreveport, LA niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 64%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 70%. Koszty życia i wydatki w Shreveport, LA są porównywalne do kosztów w Polsce. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 22%.

Czy hotele są drogie w Shreveport, LA? Ile zapłacimy za pokój w Shreveport, LA?

Uśredniony koszt noclegu w Shreveport, LA to 270 zł (74 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Shreveport, LA to mniej więcej 211 zł (58 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 251 zł (69 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Shreveport, LA za mniej więcej 286 zł (78 USD) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 301 zł (83 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Shreveport, LA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Shreveport, LA? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Shreveport, LA, takich jak: jabłka, mięso wołowe, ziemniaki, zagraniczne piwo lub pierś z kurczaka (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Shreveport, LA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Shreveport, LA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Shreveport, LA? Czy jedzenie na mieście w Shreveport, LA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 273 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 36 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Shreveport, LA, m.in: jabłka, mięso wołowe, ziemniaki, zagraniczne piwo lub pierś z kurczaka


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Shreveport, LA w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Shreveport, LA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 510 zł (258 zł - 1,64 tys. zł)

opłaty

510 zł (258 zł - 1,64 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 295 zł (237 zł - 546 zł)

internet

295 zł (237 zł - 546 zł)
400% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 182 zł (127 zł - 273 zł)

spodnie jeansy

182 zł (127 zł - 273 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 11,7 tys. zł

zarobki średnio

11,7 tys. zł
120% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 3,43 tys. zł (2,66 tys. zł - 4,37 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

3,43 tys. zł (2,66 tys. zł - 4,37 tys. zł)
1.6% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 4,64 tys. zł (4,55 tys. zł - 4,73 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4,64 tys. zł (4,55 tys. zł - 4,73 tys. zł)
5.1% więcej niż w Polsce

cena chleb 9 zł (8 zł - 16 zł)

chleb

9 zł (8 zł - 16 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena ser 43 zł (26 zł - 104 zł)

ser

43 zł (26 zł - 104 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena ryż 11,4 zł (7,1 zł - 24 zł)

ryż

11,4 zł (7,1 zł - 24 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena pomidory 10,5 zł (6 zł - 32 zł)

pomidory

10,5 zł (6 zł - 32 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena banany 5,2 zł (3,9 zł - 12,8 zł)

banany

5,2 zł (3,9 zł - 12,8 zł)
16% mniej niż w Polsce

cena wino 49 zł (25 zł - 73 zł)

wino

49 zł (25 zł - 73 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (55 zł - 164 zł)

tania restauracja

73 zł (55 zł - 164 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 18,2 zł (14,6 zł - 29 zł)

lokalne piwo

18,2 zł (14,6 zł - 29 zł)
30% więcej niż w Polsce

cena kawa 20 zł (12,7 zł - 36 zł)

kawa

20 zł (12,7 zł - 36 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,3 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

butelka wody

7,3 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
26% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (44 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (44 zł - 44 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,3 zł (6,5 zł - 16,4 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,3 zł (6,5 zł - 16,4 zł)
28% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Shreveport, LA

  1. Mleko 1 litr 3,9 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 9 zł (2,5 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13,1 zł (3,6 USD)
  4. Kilo sera 43 zł (11,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 6,4 zł (1,8 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 49 zł (13,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,3 zł (2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 9,6 zł (2,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 31 zł (8,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 38 zł (10,5 USD)
  11. Jabłka (1kg) 13,6 zł (3,7 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 9,3 zł (2,6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 15,6 zł (4,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,9 zł (1,9 USD)
  15. Kilo białego ryżu 11,4 zł (3,1 USD)
  16. Pomidory (1kg) 10,5 zł (2,9 USD)
  17. Banany (1kg) 5,2 zł (1,4 USD)
  18. Cebula (1kg) 8,3 zł (2,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 65 zł (17,9 USD)

ceny w restauracjach w Shreveport, LA

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 273 zł (75 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 18,2 zł (5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 15,5 zł (4,3 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,3 zł (2,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,3 zł (2 USD)
  8. Kawa cappuccino 20 zł (5,5 USD)

koszty życia w Shreveport, LA

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 2,3 zł (0,63 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 73 zł (20 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 2,8 zł (0,77 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 109 tys. zł (30 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3,43 tys. zł (943 USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 3,76 tys. zł (1,03 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 6 tys. zł (1,65 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 4,64 tys. zł (1,28 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 510 zł (140 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 295 zł (81 USD)
  11. numb_34 212 zł (58 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 182 zł (50 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 204 zł (56 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 297 zł (82 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 406 zł (112 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 91 tys. zł (25 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 3,98 tys. zł (1,09 tys. USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 4,93 tys. zł (1,36 tys. USD)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 69,1 tys. zł (19 tys. USD)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 4,93 tys. zł (1,36 tys. USD)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 11,7 tys. zł (3,21 tys. USD)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,1 zł (2,5 USD)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,5 zł (1,5 USD)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 87 zł (24 USD)

Shreveport, LA koszty życia hikersbay.com
Shreveport, LA Koszty Życia

koszty rozrywki w Shreveport, LA

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 146 zł (40 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 44 zł (12 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wynajem małego mieszkania w centrum

3,43 tys. zł (2,66 tys. zł - 4,37 tys. zł)
1,6% więcej niż w Polsce

internet

295 zł (237 zł - 546 zł)
400% więcej niż w Polsce

kawa

20 zł (12,7 zł - 36 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

zarobki średnio

11,7 tys. zł
120% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

182 zł (127 zł - 273 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

pomidory

10,5 zł (6 zł - 32 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach