Ceny w Spanish Fork, UT

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Spanish Fork, UT? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Spanish Fork, UT.

Spanish Fork, UT - ile zapłacimy w marketach? Spanish Fork, UT - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Spanish Fork, UT - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Spanish Fork, UT: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 7 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Spanish Fork, UT niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 60%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 57%. Z kolei życie jest droższe w Spanish Fork, UT o 7.2%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 62%.

Czy hotele są drogie w Spanish Fork, UT? Ile zapłacimy za pokój w Spanish Fork, UT?

Uśredniony koszt noclegu w Spanish Fork, UT to 252 zł (69 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Spanish Fork, UT to mniej więcej 259 zł (71 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 279 zł (77 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Spanish Fork, UT za mniej więcej 602 zł (165 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Spanish Fork, UT? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Spanish Fork, UT? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Spanish Fork, UT, takich jak: papierosy, zagraniczne piwo, chleb, mięso wołowe lub pierś z kurczaka (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Spanish Fork, UT? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Spanish Fork, UT? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Spanish Fork, UT? Czy jedzenie na mieście w Spanish Fork, UT jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 37 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 274 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 40 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Spanish Fork, UT, m.in: papierosy, zagraniczne piwo, chleb, mięso wołowe lub pierś z kurczaka


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Spanish Fork, UT w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Spanish Fork, UT - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 584 zł (345 zł - 931 zł)

opłaty

584 zł (345 zł - 931 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 128 zł (128 zł - 329 zł)

internet

128 zł (128 zł - 329 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 201 zł (146 zł - 274 zł)

spodnie jeansy

201 zł (146 zł - 274 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 11,7 tys. zł

zarobki średnio

11,7 tys. zł
120% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 6,48 tys. zł (6,39 tys. zł - 6,57 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

6,48 tys. zł (6,39 tys. zł - 6,57 tys. zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena chleb 11 zł (6 zł - 28 zł)

chleb

11 zł (6 zł - 28 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena ser 30 zł (28 zł - 145 zł)

ser

30 zł (28 zł - 145 zł)
15% mniej niż w Polsce

cena ryż 11,9 zł (6,4 zł - 20 zł)

ryż

11,9 zł (6,4 zł - 20 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena pomidory 12,1 zł (3,2 zł - 20 zł)

pomidory

12,1 zł (3,2 zł - 20 zł)
14% więcej niż w Polsce

cena banany 6,9 zł (4 zł - 16,1 zł)

banany

6,9 zł (4 zł - 16,1 zł)
9.8% więcej niż w Polsce

cena wino 68 zł (36 zł - 91 zł)

wino

68 zł (36 zł - 91 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 37 zł (37 zł - 128 zł)

tania restauracja

37 zł (37 zł - 128 zł)
4.3% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 20 zł (14,6 zł - 44 zł)

lokalne piwo

20 zł (14,6 zł - 44 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 17,3 zł (14,6 zł - 29 zł)

kawa

17,3 zł (14,6 zł - 29 zł)
35% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 6,6 zł (5,5 zł - 7,3 zł)

butelka wody

6,6 zł (5,5 zł - 7,3 zł)
14% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (37 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (37 zł - 44 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,5 zł (7,3 zł - 11 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,5 zł (7,3 zł - 11 zł)
31% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Spanish Fork, UT

  1. Mleko 1 litr 3,5 zł (0,95 USD)
  2. Chleb pół kilo 11 zł (3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 8,6 zł (2,4 USD)
  4. Kilo sera 30 zł (8,1 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,9 zł (2,4 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 68 zł (18,8 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,6 zł (1,8 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 12,4 zł (3,4 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 32 zł (8,8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 32 zł (8,7 USD)
  11. Jabłka (1kg) 15,9 zł (4,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 13,2 zł (3,6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 7,4 zł (2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,8 zł (1,9 USD)
  15. Kilo białego ryżu 11,9 zł (3,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 12,1 zł (3,3 USD)
  17. Banany (1kg) 6,9 zł (1,9 USD)
  18. Cebula (1kg) 8,9 zł (2,4 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 51 zł (14 USD)

ceny w restauracjach w Spanish Fork, UT

  1. Posiłek w taniej restauracji 37 zł (10 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 274 zł (75 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 20 zł (5,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,5 zł (2,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 6,6 zł (1,8 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,3 zł (4,7 USD)

koszty życia w Spanish Fork, UT

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 183 zł (50 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 256 zł (70 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 112 tys. zł (30,5 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 2,6 zł (0,71 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 124 tys. zł (34 tys. USD)
  6. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 6,57 tys. zł (1,8 tys. USD)
  7. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 6,48 tys. zł (1,78 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 584 zł (160 USD)
  9. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 3,58 tys. zł (980 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 128 zł (35 USD)
  11. numb_34 106 zł (29 USD)
  12. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 30,7 tys. zł (8,4 tys. USD)
  13. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 11,7 tys. zł (3,2 tys. USD)
  14. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 4.5%
  15. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,3 zł (5 USD)
  16. Taxi 1km (taryfa normalna) 8,9 zł (2,4 USD)
  17. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 179 zł (49 USD)
  18. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 201 zł (55 USD)
  19. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 158 zł (43 USD)

koszty rozrywki w Spanish Fork, UT

  1. Kino pojedynczy bilet 44 zł (12 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

lokalne piwo

20 zł (14,6 zł - 44 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

pomidory

12,1 zł (3,2 zł - 20 zł)
14% więcej niż w Polsce

ryż

11,9 zł (6,4 zł - 20 zł)
110% więcej niż w Polsce

kawa

17,3 zł (14,6 zł - 29 zł)
35% więcej niż w Polsce

chleb

11 zł (6 zł - 28 zł)
130% więcej niż w Polsce

wino

68 zł (36 zł - 91 zł)
170% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach