Ceny w Sun Valley, ID

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Sun Valley, ID? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Sun Valley, ID.

Sun Valley, ID zmiany cen hikersbay.com
Sun Valley, ID Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Sun Valley, ID - ile zapłacimy w marketach? Sun Valley, ID - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Sun Valley, ID - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Sun Valley, ID: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


W Sun Valley, ID jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 64%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 62%. Z kolei życie jest droższe w Sun Valley, ID o 22%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 62%.

Czy hotele są drogie w Sun Valley, ID? Ile zapłacimy za pokój w Sun Valley, ID?

Uśredniony koszt noclegu w Sun Valley, ID to 671 zł (184 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 475 zł (131 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Sun Valley, ID za mniej więcej 1,07 tys. zł (294 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Sun Valley, ID? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Sun Valley, ID? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Sun Valley, ID, takich jak: zagraniczne piwo, chleb, ser, mięso wołowe lub banany (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Sun Valley, ID? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Sun Valley, ID? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Sun Valley, ID? Czy jedzenie na mieście w Sun Valley, ID jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 66 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 36 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 255 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 40 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Sun Valley, ID, m.in: zagraniczne piwo, chleb, ser, mięso wołowe lub banany


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Sun Valley, ID w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Sun Valley, ID - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 573 zł (451 zł - 773 zł)

opłaty

573 zł (451 zł - 773 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 255 zł (200 zł - 291 zł)

internet

255 zł (200 zł - 291 zł)
330% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 211 zł (109 zł - 289 zł)

spodnie jeansy

211 zł (109 zł - 289 zł)
38% mniej niż w Polsce

cena chleb 10,9 zł (6 zł - 15,2 zł)

chleb

10,9 zł (6 zł - 15,2 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena ser 43 zł (30 zł - 120 zł)

ser

43 zł (30 zł - 120 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena ryż 13 zł (8 zł - 16 zł)

ryż

13 zł (8 zł - 16 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena pomidory 16,6 zł (7,9 zł - 22 zł)

pomidory

16,6 zł (7,9 zł - 22 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 5,1 zł (4,4 zł - 6 zł)

banany

5,1 zł (4,4 zł - 6 zł)
19% mniej niż w Polsce

cena wino 58 zł (55 zł - 87 zł)

wino

58 zł (55 zł - 87 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 66 zł (45 zł - 76 zł)

tania restauracja

66 zł (45 zł - 76 zł)
87% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 20 zł (14,6 zł - 28 zł)

lokalne piwo

20 zł (14,6 zł - 28 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 19,3 zł (11,8 zł - 30 zł)

kawa

19,3 zł (11,8 zł - 30 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,3 zł (5,5 zł - 12,6 zł)

butelka wody

8,3 zł (5,5 zł - 12,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 36 zł (35 zł - 40 zł)

mac burger king lub podobny bar

36 zł (35 zł - 40 zł)
21% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,1 zł (8,3 zł - 14,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,1 zł (8,3 zł - 14,9 zł)
38% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Sun Valley, ID

  1. Mleko 1 litr 3,1 zł (0,85 USD)
  2. Chleb pół kilo 10,9 zł (3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 9,5 zł (2,6 USD)
  4. Kilo sera 43 zł (11,9 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8 zł (2,2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 58 zł (16 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,2 zł (2,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 25 zł (7 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 39 zł (10,7 USD)
  11. Jabłka (1kg) 17,8 zł (4,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 13,3 zł (3,7 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8,7 zł (2,4 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,8 zł (1,9 USD)
  15. Kilo białego ryżu 13 zł (3,6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 16,6 zł (4,6 USD)
  17. Banany (1kg) 5,1 zł (1,4 USD)
  18. Cebula (1kg) 9,8 zł (2,7 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 49 zł (13,5 USD)

ceny w restauracjach w Sun Valley, ID

  1. Posiłek w taniej restauracji 66 zł (18 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 255 zł (70 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 36 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 20 zł (5,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 24 zł (6,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,1 zł (2,8 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,3 zł (2,3 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,3 zł (5,3 USD)

koszty życia w Sun Valley, ID

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 359 zł (99 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 401 zł (110 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 95,3 tys. zł (26,2 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,7 zł (1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 127 tys. zł (35 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 573 zł (157 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,97 tys. zł (1,37 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 255 zł (70 USD)
  9. numb_34 181 zł (50 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 87,3 tys. zł (24 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.8%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,5 zł (2,6 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,5 zł (1,5 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 87 zł (24 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 211 zł (58 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 158 zł (44 USD)

koszty rozrywki w Sun Valley, ID

  1. Kino pojedynczy bilet 44 zł (12 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

tania restauracja

66 zł (45 zł - 76 zł)
87% więcej niż w Polsce

chleb

10,9 zł (6 zł - 15,2 zł)
130% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

36 zł (35 zł - 40 zł)
21% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

211 zł (109 zł - 289 zł)
38% mniej niż w Polsce

banany

5,1 zł (4,4 zł - 6 zł)
19% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach