Ceny w The Dalles, OR

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w The Dalles, OR? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w The Dalles, OR.

The Dalles, OR zmiany cen hikersbay.com
The Dalles, OR Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w The Dalles, OR? Czy koszty życia w The Dalles, OR są wyższe od tych w Polsce? The Dalles, OR - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w The Dalles, OR: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Ceny w The Dalles, OR są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 80%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 74%. A koszt życia jest większy w The Dalles, OR o 12%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 45%.

Czy hotele są drogie w The Dalles, OR? Ile zapłacimy za pokój w The Dalles, OR?

Średni koszt noclegu w The Dalles, OR to 260 zł (72 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w The Dalles, OR 228 zł (63 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 281 zł (77 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w The Dalles, OR za mniej więcej 673 zł (185 USD)


Czy w sklepach jest drogo w The Dalles, OR? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w The Dalles, OR? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w The Dalles, OR, takich jak: jaja, pomarańcze, ryż, mleko lub papierosy (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w The Dalles, OR? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w The Dalles, OR? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w The Dalles, OR? Czy jedzenie na mieście w The Dalles, OR jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 40 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 273 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 44 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w The Dalles, OR, m.in: jaja, pomarańcze, ryż, mleko lub papierosy


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w The Dalles, OR w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

The Dalles, OR - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 627 zł (364 zł - 1,04 tys. zł)

opłaty

627 zł (364 zł - 1,04 tys. zł)
40% mniej niż w Polsce

cena internet 236 zł (146 zł - 328 zł)

internet

236 zł (146 zł - 328 zł)
300% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 146 zł (146 zł - 291 zł)

spodnie jeansy

146 zł (146 zł - 291 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 4,37 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

4,37 tys. zł
29% więcej niż w Polsce

cena chleb 12 zł (5,2 zł - 20 zł)

chleb

12 zł (5,2 zł - 20 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena ser 53 zł (28 zł - 73 zł)

ser

53 zł (28 zł - 73 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 16 zł (13,2 zł - 68 zł)

ryż

16 zł (13,2 zł - 68 zł)
180% więcej niż w Polsce

cena pomidory 16 zł (7,1 zł - 24 zł)

pomidory

16 zł (7,1 zł - 24 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 6 zł (4,7 zł - 16 zł)

banany

6 zł (4,7 zł - 16 zł)
3.7% mniej niż w Polsce

cena wino 55 zł (44 zł - 73 zł)

wino

55 zł (44 zł - 73 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (44 zł - 109 zł)

tania restauracja

73 zł (44 zł - 109 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 22 zł (18,2 zł - 29 zł)

lokalne piwo

22 zł (18,2 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 19,1 zł (14,6 zł - 25 zł)

kawa

19,1 zł (14,6 zł - 25 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,1 zł (7,3 zł - 10,9 zł)

butelka wody

8,1 zł (7,3 zł - 10,9 zł)
40% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 40 zł (36 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

40 zł (36 zł - 44 zł)
33% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,7 zł (7,3 zł - 10,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,7 zł (7,3 zł - 10,9 zł)
33% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w The Dalles, OR

  1. Mleko 1 litr 3,8 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 12 zł (3,3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 10,9 zł (3 USD)
  4. Kilo sera 53 zł (14,5 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 5,5 zł (1,5 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 55 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,7 zł (3,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 44 zł (12 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 49 zł (13,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 18 zł (4,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 16 zł (4,4 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8,9 zł (2,5 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,7 zł (2,1 USD)
  15. Kilo białego ryżu 16 zł (4,4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 16 zł (4,4 USD)
  17. Banany (1kg) 6 zł (1,7 USD)
  18. Cebula (1kg) 7,9 zł (2,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 40 zł (11 USD)

ceny w restauracjach w The Dalles, OR

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 273 zł (75 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 40 zł (11 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 25 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,7 zł (2,7 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,1 zł (2,2 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,1 zł (5,3 USD)

koszty życia w The Dalles, OR

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 5,5 zł (1,5 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 164 zł (45 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 4,1 zł (1,1 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 123 tys. zł (33,7 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 4,37 tys. zł (1,2 tys. USD)
  6. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 9,1 tys. zł (2,5 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 627 zł (172 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 236 zł (65 USD)
  9. numb_34 171 zł (47 USD)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 146 zł (40 USD)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 127 zł (35 USD)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 218 zł (60 USD)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 291 zł (80 USD)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 115 tys. zł (31,5 tys. USD)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 3,64 tys. zł (1 tys. USD)
  16. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 44,6 tys. zł (12,3 tys. USD)
  17. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  18. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 10,9 zł (3 USD)
  19. Taxi 1km (taryfa normalna) 4,5 zł (1,2 USD)
  20. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 109 zł (30 USD)

koszty rozrywki w The Dalles, OR

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 182 zł (50 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 44 zł (12 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

chleb

12 zł (5,2 zł - 20 zł)
150% więcej niż w Polsce

pomidory

16 zł (7,1 zł - 24 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

internet

236 zł (146 zł - 328 zł)
300% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

9,7 zł (7,3 zł - 10,9 zł)
33% więcej niż w Polsce

ryż

16 zł (13,2 zł - 68 zł)
180% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach