Ceny w Tukwila, WA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Tukwila, WA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Tukwila, WA.

Tukwila, WA zmiany cen hikersbay.com
Tukwila, WA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Tukwila, WA - jakie są ceny w supermarketach? Tukwila, WA - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Tukwila, WA - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Tukwila, WA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 15 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Tukwila, WA są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 100%. W restauracjach będzie drożej o 98%. Natomiast koszty życia są wyższe w Tukwila, WA o 11%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 87%.

Czy hotele są drogie w Tukwila, WA? Ile zapłacimy za pokój w Tukwila, WA?

Średnia cena noclegu w Tukwila, WA wynosi 289 zł (77 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Tukwila, WA 256 zł (68 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 289 zł (77 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Tukwila, WA za mniej więcej 426 zł (114 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Tukwila, WA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Tukwila, WA? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Tukwila, WA, takich jak: jabłka, mleko, wino, ser lub pierś z kurczaka (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Tukwila, WA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Tukwila, WA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Tukwila, WA? Czy jedzenie na mieście w Tukwila, WA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 66 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 356 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 53 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Tukwila, WA, m.in: jabłka, mleko, wino, ser lub pierś z kurczaka


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Tukwila, WA będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Tukwila, WA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 922 zł (563 zł - 1,6 tys. zł)

opłaty

922 zł (563 zł - 1,6 tys. zł)
11% mniej niż w Polsce

cena internet 268 zł (188 zł - 460 zł)

internet

268 zł (188 zł - 460 zł)
350% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 234 zł (131 zł - 484 zł)

spodnie jeansy

234 zł (131 zł - 484 zł)
31% mniej niż w Polsce

cena chleb 15,3 zł (8,3 zł - 29 zł)

chleb

15,3 zł (8,3 zł - 29 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena ser 56 zł (29 zł - 149 zł)

ser

56 zł (29 zł - 149 zł)
60% więcej niż w Polsce

cena ryż 17,3 zł (7,5 zł - 41 zł)

ryż

17,3 zł (7,5 zł - 41 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena pomidory 19,7 zł (8,2 zł - 33 zł)

pomidory

19,7 zł (8,2 zł - 33 zł)
87% więcej niż w Polsce

cena banany 8,1 zł (4,9 zł - 18,9 zł)

banany

8,1 zł (4,9 zł - 18,9 zł)
29% więcej niż w Polsce

cena wino 56 zł (38 zł - 94 zł)

wino

56 zł (38 zł - 94 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 66 zł (55 zł - 135 zł)

tania restauracja

66 zł (55 zł - 135 zł)
88% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 26 zł (15 zł - 38 zł)

lokalne piwo

26 zł (15 zł - 38 zł)
88% więcej niż w Polsce

cena kawa 19,3 zł (11,3 zł - 32 zł)

kawa

19,3 zł (11,3 zł - 32 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,9 zł (5,6 zł - 15 zł)

butelka wody

7,9 zł (5,6 zł - 15 zł)
37% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł (34 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

38 zł (34 zł - 56 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,1 zł (7,5 zł - 18,8 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,1 zł (7,5 zł - 18,8 zł)
39% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Tukwila, WA

  1. Mleko 1 litr 4 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 15,3 zł (4,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14,9 zł (4 USD)
  4. Kilo sera 56 zł (14,9 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,1 zł (2,1 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 56 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,9 zł (2,1 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,6 zł (3,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 41 zł (11 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 50 zł (13,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19,9 zł (5,3 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 18,9 zł (5 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 12,6 zł (3,4 USD)
  14. Sałata (1 główka) 9,3 zł (2,5 USD)
  15. Kilo białego ryżu 17,3 zł (4,6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 19,7 zł (5,3 USD)
  17. Banany (1kg) 8,1 zł (2,2 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,5 zł (2,8 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 69 zł (18,3 USD)

ceny w restauracjach w Tukwila, WA

  1. Posiłek w taniej restauracji 66 zł (17,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 356 zł (95 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 26 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,1 zł (2,7 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,9 zł (2,1 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,3 zł (5,1 USD)

koszty życia w Tukwila, WA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 379 zł (101 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 497 zł (132 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 101 tys. zł (26,8 tys. USD)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 12,2 zł (3,3 USD)
  5. Benzyna (1 litr) 4,2 zł (1,1 USD)
  6. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 116 tys. zł (31 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 922 zł (246 USD)
  8. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,32 tys. zł (1,68 tys. USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 268 zł (71 USD)
  10. numb_34 234 zł (62 USD)
  11. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 72,5 tys. zł (19,3 tys. USD)
  12. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  13. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 14,3 zł (3,8 USD)
  14. Taxi 1km (taryfa normalna) 7 zł (1,9 USD)
  15. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 135 zł (36 USD)
  16. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 234 zł (62 USD)
  17. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 219 zł (58 USD)

koszty rozrywki w Tukwila, WA

  1. Kino pojedynczy bilet 52 zł (13,9 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

chleb

15,3 zł (8,3 zł - 29 zł)
220% więcej niż w Polsce

ser

56 zł (29 zł - 149 zł)
60% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

38 zł (34 zł - 56 zł)
25% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

234 zł (131 zł - 484 zł)
31% mniej niż w Polsce

pomidory

19,7 zł (8,2 zł - 33 zł)
87% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach