Ceny w Tullahoma, TN

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Tullahoma, TN? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Tullahoma, TN.

Tullahoma, TN zmiany cen hikersbay.com
Tullahoma, TN Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Tullahoma, TN? Czy koszty życia w Tullahoma, TN są wyższe od tych w Polsce? Tullahoma, TN - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Tullahoma, TN: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w Tullahoma, TN od cen w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 37%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 17%. A koszt życia w Tullahoma, TN jest mniejszy niż w Polsce o około 6.3%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 75%.

Czy w sklepach jest drogo w Tullahoma, TN? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Tullahoma, TN? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Tullahoma, TN, takich jak: mleko, pierś z kurczaka, pomarańcze, ryż lub zagraniczne piwo (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Tullahoma, TN? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Tullahoma, TN? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Tullahoma, TN? Czy jedzenie na mieście w Tullahoma, TN jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 51 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 169 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 30 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,9 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Tullahoma, TN, m.in: mleko, pierś z kurczaka, pomarańcze, ryż lub zagraniczne piwo


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Tullahoma, TN w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Tullahoma, TN - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 469 zł (469 zł - 938 zł)

opłaty

469 zł (469 zł - 938 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 210 zł (206 zł - 375 zł)

internet

210 zł (206 zł - 375 zł)
250% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 158 zł (131 zł - 244 zł)

spodnie jeansy

158 zł (131 zł - 244 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 3 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

3 tys. zł
11% mniej niż w Polsce

cena chleb 11,3 zł (5,5 zł - 18,8 zł)

chleb

11,3 zł (5,5 zł - 18,8 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena ser 37 zł (25 zł - 75 zł)

ser

37 zł (25 zł - 75 zł)
6.9% więcej niż w Polsce

cena ryż 10,4 zł (4,1 zł - 16,5 zł)

ryż

10,4 zł (4,1 zł - 16,5 zł)
83% więcej niż w Polsce

cena pomidory 10,7 zł (9,4 zł - 27 zł)

pomidory

10,7 zł (9,4 zł - 27 zł)
1% więcej niż w Polsce

cena banany 4,6 zł (3,8 zł - 8,3 zł)

banany

4,6 zł (3,8 zł - 8,3 zł)
27% mniej niż w Polsce

cena wino 26 zł (26 zł - 64 zł)

wino

26 zł (26 zł - 64 zł)
4.9% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 51 zł (38 zł - 83 zł)

tania restauracja

51 zł (38 zł - 83 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 15 zł (13,1 zł - 18,8 zł)

lokalne piwo

15 zł (13,1 zł - 18,8 zł)
7.2% więcej niż w Polsce

cena kawa 16,6 zł (11,3 zł - 23 zł)

kawa

16,6 zł (11,3 zł - 23 zł)
30% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 5,6 zł (4,8 zł - 11,3 zł)

butelka wody

5,6 zł (4,8 zł - 11,3 zł)
2.7% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł (38 zł - 38 zł)

mac burger king lub podobny bar

38 zł (38 zł - 38 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,9 zł (5,6 zł - 9,4 zł)

cola pepsi sprite mirinda

7,9 zł (5,6 zł - 9,4 zł)
8% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Tullahoma, TN

  1. Mleko 1 litr 3,5 zł (0,95 USD)
  2. Chleb pół kilo 11,3 zł (3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 17,2 zł (4,6 USD)
  4. Kilo sera 37 zł (9,9 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 6,7 zł (1,8 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 26 zł (7 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 7,8 zł (2,1 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 23 zł (6 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 35 zł (9,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 9,3 zł (2,5 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 6,2 zł (1,7 USD)
  14. Sałata (1 główka) 5,2 zł (1,4 USD)
  15. Kilo białego ryżu 10,4 zł (2,8 USD)
  16. Pomidory (1kg) 10,7 zł (2,8 USD)
  17. Banany (1kg) 4,6 zł (1,2 USD)
  18. Cebula (1kg) 8,2 zł (2,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 60 zł (16,1 USD)

ceny w restauracjach w Tullahoma, TN

  1. Posiłek w taniej restauracji 51 zł (13,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 169 zł (45 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 15 zł (4 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 23 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,9 zł (2,1 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 5,6 zł (1,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 16,6 zł (4,4 USD)

koszty życia w Tullahoma, TN

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 244 zł (65 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 368 zł (98 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 86,3 tys. zł (23 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,2 zł (0,86 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 82,6 tys. zł (22 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3 tys. zł (800 USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 4,5 tys. zł (1,2 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 469 zł (125 USD)
  9. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 3,75 tys. zł (1 tys. USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 210 zł (56 USD)
  11. numb_34 172 zł (46 USD)
  12. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 78,4 tys. zł (20,9 tys. USD)
  13. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.3%
  14. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,8 zł (5 USD)
  15. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,8 zł (1,6 USD)
  16. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 113 zł (30 USD)
  17. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 158 zł (42 USD)
  18. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 49 zł (13 USD)

koszty rozrywki w Tullahoma, TN

  1. Kino pojedynczy bilet 49 zł (13 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

chleb

11,3 zł (5,5 zł - 18,8 zł)
140% więcej niż w Polsce

ryż

10,4 zł (4,1 zł - 16,5 zł)
83% więcej niż w Polsce

butelka wody

5,6 zł (4,8 zł - 11,3 zł)
2,7% mniej niż w Polsce

ser

37 zł (25 zł - 75 zł)
6,9% więcej niż w Polsce

tania restauracja

51 zł (38 zł - 83 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

158 zł (131 zł - 244 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach