Ceny w Ukiah, CA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Ukiah, CA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Ukiah, CA.

Ukiah, CA zmiany cen hikersbay.com
Ukiah, CA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Ukiah, CA - ile zapłacimy w marketach? Ukiah, CA - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Ukiah, CA - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Ukiah, CA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


W Ukiah, CA jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 130%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 87%. Z kolei życie jest droższe w Ukiah, CA o 27%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 130%.

Czy hotele są drogie w Ukiah, CA? Ile zapłacimy za pokój w Ukiah, CA?

Uśredniony koszt noclegu w Ukiah, CA to 398 zł (106 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Ukiah, CA to mniej więcej 302 zł (80 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 421 zł (112 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Ukiah, CA za mniej więcej 447 zł (119 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Ukiah, CA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Ukiah, CA? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Ukiah, CA, takich jak: jaja, papierosy, chleb, mięso wołowe lub ser (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Ukiah, CA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Ukiah, CA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Ukiah, CA? Czy jedzenie na mieście w Ukiah, CA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 83 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 32 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 319 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 49 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Ukiah, CA, m.in: jaja, papierosy, chleb, mięso wołowe lub ser


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Ukiah, CA w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Ukiah, CA

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Ukiah, CA

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Ukiah, CA

Ukiah, CA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 1,52 tys. zł (1,36 tys. zł - 1,74 tys. zł)

opłaty

1,52 tys. zł (1,36 tys. zł - 1,74 tys. zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena internet 232 zł (150 zł - 338 zł)

internet

232 zł (150 zł - 338 zł)
290% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 259 zł (188 zł - 338 zł)

spodnie jeansy

259 zł (188 zł - 338 zł)
23% mniej niż w Polsce

cena chleb 20 zł (16,5 zł - 25 zł)

chleb

20 zł (16,5 zł - 25 zł)
330% więcej niż w Polsce

cena ser 91 zł (50 zł - 157 zł)

ser

91 zł (50 zł - 157 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena ryż 21 zł (10,3 zł - 58 zł)

ryż

21 zł (10,3 zł - 58 zł)
270% więcej niż w Polsce

cena pomidory 22 zł (16,5 zł - 35 zł)

pomidory

22 zł (16,5 zł - 35 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 11,1 zł (8,3 zł - 23 zł)

banany

11,1 zł (8,3 zł - 23 zł)
77% więcej niż w Polsce

cena wino 45 zł (34 zł - 83 zł)

wino

45 zł (34 zł - 83 zł)
80% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 83 zł (60 zł - 244 zł)

tania restauracja

83 zł (60 zł - 244 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 24 zł (18,8 zł - 34 zł)

lokalne piwo

24 zł (18,8 zł - 34 zł)
74% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,8 zł (15 zł - 24 zł)

kawa

18,8 zł (15 zł - 24 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,3 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

butelka wody

8,3 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 32 zł (32 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

32 zł (32 zł - 56 zł)
6.3% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,8 zł (7,1 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,8 zł (7,1 zł - 15 zł)
34% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Ukiah, CA

  1. Mleko 1 litr 5,1 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 20 zł (5,5 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 21 zł (5,5 USD)
  4. Kilo sera 91 zł (24 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9,9 zł (2,7 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 45 zł (12 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 20 zł (5,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 44 zł (11,8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 56 zł (14,9 USD)
  11. Jabłka (1kg) 28 zł (7,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 24 zł (6,3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 15,8 zł (4,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,1 zł (2,2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 21 zł (5,5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 22 zł (5,7 USD)
  17. Banany (1kg) 11,1 zł (3 USD)
  18. Cebula (1kg) 13,5 zł (3,6 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 63 zł (16,9 USD)

ceny w restauracjach w Ukiah, CA

  1. Posiłek w taniej restauracji 83 zł (22 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 319 zł (85 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 32 zł (8,5 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 24 zł (6,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,8 zł (2,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,3 zł (2,2 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,8 zł (5 USD)

koszty życia w Ukiah, CA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 417 zł (111 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 549 zł (146 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 97,6 tys. zł (26 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 4,9 zł (1,3 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 88,3 tys. zł (23,5 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,52 tys. zł (406 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 10,3 tys. zł (2,74 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 232 zł (62 USD)
  9. numb_34 216 zł (58 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 142 tys. zł (37,8 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 13,1 zł (3,5 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 9 zł (2,4 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 150 zł (40 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 259 zł (69 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 206 zł (55 USD)

koszty rozrywki w Ukiah, CA

  1. Kino pojedynczy bilet 64 zł (17 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

11,1 zł (8,3 zł - 23 zł)
77% więcej niż w Polsce

chleb

20 zł (16,5 zł - 25 zł)
330% więcej niż w Polsce

tania restauracja

83 zł (60 zł - 244 zł)
140% więcej niż w Polsce

internet

232 zł (150 zł - 338 zł)
290% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach