Ceny w University Place, WA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w University Place, WA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w University Place, WA.

University Place, WA zmiany cen hikersbay.com
University Place, WA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

University Place, WA - jakie są ceny w supermarketach? University Place, WA - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? University Place, WA - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w University Place, WA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Ceny w University Place, WA są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 100%. W restauracjach będzie drożej o 97%. Natomiast koszty życia są wyższe w University Place, WA o 23%. Za rozrywkę i sport zapłacimy podobną kwotę do tego co zapłacilibyśmy w Polsce

Czy hotele są drogie w University Place, WA? Ile zapłacimy za pokój w University Place, WA?

Średnia cena noclegu w University Place, WA wynosi 346 zł (95 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w University Place, WA 285 zł (78 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 325 zł (89 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w University Place, WA za mniej więcej 371 zł (102 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 405 zł (111 USD)


Czy w sklepach jest drogo w University Place, WA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w University Place, WA? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w University Place, WA, takich jak: papierosy, mięso wołowe, sałata, banany lub woda butelkowana (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w University Place, WA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w University Place, WA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w University Place, WA? Czy jedzenie na mieście w University Place, WA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 55 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 347 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 51 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w University Place, WA, m.in: papierosy, mięso wołowe, sałata, banany lub woda butelkowana


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w University Place, WA będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

University Place, WA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 864 zł (511 zł - 1,56 tys. zł)

opłaty

864 zł (511 zł - 1,56 tys. zł)
17% mniej niż w Polsce

cena internet 278 zł (183 zł - 447 zł)

internet

278 zł (183 zł - 447 zł)
370% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 210 zł (146 zł - 471 zł)

spodnie jeansy

210 zł (146 zł - 471 zł)
38% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 29,2 tys. zł

zarobki średnio

29,2 tys. zł
450% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 9,13 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

9,13 tys. zł
170% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 6,57 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

6,57 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena chleb 14,1 zł (8 zł - 20 zł)

chleb

14,1 zł (8 zł - 20 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena ser 44 zł (28 zł - 64 zł)

ser

44 zł (28 zł - 64 zł)
28% więcej niż w Polsce

cena ryż 16,8 zł (7,3 zł - 48 zł)

ryż

16,8 zł (7,3 zł - 48 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena pomidory 18,8 zł (8 zł - 24 zł)

pomidory

18,8 zł (8 zł - 24 zł)
78% więcej niż w Polsce

cena banany 7,4 zł (4,7 zł - 16,1 zł)

banany

7,4 zł (4,7 zł - 16,1 zł)
18% więcej niż w Polsce

cena wino 55 zł (37 zł - 91 zł)

wino

55 zł (37 zł - 91 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 55 zł (37 zł - 128 zł)

tania restauracja

55 zł (37 zł - 128 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 26 zł (14,6 zł - 37 zł)

lokalne piwo

26 zł (14,6 zł - 37 zł)
83% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,8 zł (11 zł - 26 zł)

kawa

18,8 zł (11 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 10,6 zł (5,5 zł - 11 zł)

butelka wody

10,6 zł (5,5 zł - 11 zł)
84% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (33 zł - 47 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (33 zł - 47 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,3 zł (6,9 zł - 12,8 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,3 zł (6,9 zł - 12,8 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w University Place, WA

  1. Mleko 1 litr 3,9 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 14,1 zł (3,9 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14,3 zł (3,9 USD)
  4. Kilo sera 44 zł (12,2 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9,9 zł (2,7 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 55 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,2 zł (3,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 40 zł (11 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 59 zł (16,2 USD)
  11. Jabłka (1kg) 21 zł (5,8 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 19 zł (5,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 12,4 zł (3,4 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,3 zł (2,3 USD)
  15. Kilo białego ryżu 16,8 zł (4,6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 18,8 zł (5,2 USD)
  17. Banany (1kg) 7,4 zł (2 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,2 zł (2,8 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 67 zł (18,4 USD)

ceny w restauracjach w University Place, WA

  1. Posiłek w taniej restauracji 55 zł (15 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 347 zł (95 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 26 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,3 zł (2,8 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 10,6 zł (2,9 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,8 zł (5,1 USD)

koszty życia w University Place, WA

  1. Benzyna (1 litr) 4,4 zł (1,2 USD)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 113 tys. zł (31 tys. USD)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 9,13 tys. zł (2,5 tys. USD)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 5,48 tys. zł (1,5 tys. USD)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 11 tys. zł (3 tys. USD)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 6,57 tys. zł (1,8 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 864 zł (237 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 278 zł (76 USD)
  9. numb_34 180 zł (49 USD)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 210 zł (57 USD)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 113 zł (31 USD)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 395 zł (108 USD)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 483 zł (132 USD)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 94,2 tys. zł (25,8 tys. USD)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,15 tys. zł (1,68 tys. USD)
  16. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 70,6 tys. zł (19,3 tys. USD)
  17. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 29,2 tys. zł (8 tys. USD)
  18. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  19. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,5 zł (2,6 USD)
  20. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,1 zł (1,7 USD)
  21. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 110 zł (30 USD)

koszty rozrywki w University Place, WA

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 110 zł (30 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 51 zł (14 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

opłaty

864 zł (511 zł - 1,56 tys. zł)
17% mniej niż w Polsce

spodnie jeansy

210 zł (146 zł - 471 zł)
38% mniej niż w Polsce

pomidory

18,8 zł (8 zł - 24 zł)
78% więcej niż w Polsce

internet

278 zł (183 zł - 447 zł)
370% więcej niż w Polsce

tania restauracja

55 zł (37 zł - 128 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

wino

55 zł (37 zł - 91 zł)
120% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach