Ceny w Upland, CA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Upland, CA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Upland, CA.

Upland, CA zmiany cen hikersbay.com
Upland, CA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Upland, CA - ile zapłacimy w marketach? Upland, CA - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Upland, CA - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Upland, CA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


W Upland, CA jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 41%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 100%. Z kolei życie jest droższe w Upland, CA o 19%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 62%.

Czy hotele są drogie w Upland, CA? Ile zapłacimy za pokój w Upland, CA?

Uśredniony koszt noclegu w Upland, CA to 374 zł (100 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Upland, CA to mniej więcej 290 zł (77 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 382 zł (102 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Upland, CA za mniej więcej 474 zł (126 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Upland, CA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Upland, CA? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Upland, CA, takich jak: pierś z kurczaka, ryż, woda butelkowana, cebula lub pomarańcze (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Upland, CA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Upland, CA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Upland, CA? Czy jedzenie na mieście w Upland, CA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 83 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 45 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 328 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 60 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Upland, CA, m.in: pierś z kurczaka, ryż, woda butelkowana, cebula lub pomarańcze


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Upland, CA w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Upland, CA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 1,23 tys. zł (824 zł - 2,06 tys. zł)

opłaty

1,23 tys. zł (824 zł - 2,06 tys. zł)
18% więcej niż w Polsce

cena internet 286 zł (184 zł - 826 zł)

internet

286 zł (184 zł - 826 zł)
380% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 206 zł (150 zł - 375 zł)

spodnie jeansy

206 zł (150 zł - 375 zł)
39% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 21,1 tys. zł

zarobki średnio

21,1 tys. zł
290% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 5,63 tys. zł (3,75 tys. zł - 7,51 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

5,63 tys. zł (3,75 tys. zł - 7,51 tys. zł)
67% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 11,3 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

11,3 tys. zł
160% więcej niż w Polsce

cena chleb 6,2 zł (4,1 zł - 21 zł)

chleb

6,2 zł (4,1 zł - 21 zł)
31% więcej niż w Polsce

cena ser 33 zł (33 zł - 99 zł)

ser

33 zł (33 zł - 99 zł)
4.9% mniej niż w Polsce

cena ryż 8,2 zł (8,2 zł - 25 zł)

ryż

8,2 zł (8,2 zł - 25 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena pomidory 16,5 zł (8,3 zł - 25 zł)

pomidory

16,5 zł (8,3 zł - 25 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 6,9 zł (4,9 zł - 14,8 zł)

banany

6,9 zł (4,9 zł - 14,8 zł)
9.8% więcej niż w Polsce

cena wino 45 zł (30 zł - 75 zł)

wino

45 zł (30 zł - 75 zł)
80% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 83 zł (47 zł - 188 zł)

tania restauracja

83 zł (47 zł - 188 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 30 zł (18,8 zł - 41 zł)

lokalne piwo

30 zł (18,8 zł - 41 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena kawa 21 zł (15 zł - 30 zł)

kawa

21 zł (15 zł - 30 zł)
65% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,8 zł (7,5 zł - 15 zł)

butelka wody

9,8 zł (7,5 zł - 15 zł)
69% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 45 zł (38 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

45 zł (38 zł - 56 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,2 zł (7,5 zł - 16,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,2 zł (7,5 zł - 16,9 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Upland, CA

  1. Mleko 1 litr 4,5 zł (1,2 USD)
  2. Chleb pół kilo 6,2 zł (1,6 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 15,3 zł (4,1 USD)
  4. Kilo sera 33 zł (8,8 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,9 zł (2,4 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 45 zł (12 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,5 zł (2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 4,7 zł (1,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 40 zł (10,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 25 zł (6,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 12 zł (3,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8,3 zł (2,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,7 zł (2,1 USD)
  15. Kilo białego ryżu 8,2 zł (2,2 USD)
  16. Pomidory (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  17. Banany (1kg) 6,9 zł (1,8 USD)
  18. Cebula (1kg) 8,2 zł (2,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 41 zł (11 USD)

ceny w restauracjach w Upland, CA

  1. Posiłek w taniej restauracji 83 zł (22 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 328 zł (88 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 45 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 30 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 34 zł (9 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,2 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,8 zł (2,6 USD)
  8. Kawa cappuccino 21 zł (5,6 USD)

koszty życia w Upland, CA

  1. Benzyna (1 litr) 4 zł (1,1 USD)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 113 tys. zł (30 tys. USD)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 5,63 tys. zł (1,5 tys. USD)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 6,75 tys. zł (1,8 tys. USD)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 9,94 tys. zł (2,65 tys. USD)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 11,3 tys. zł (3 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,23 tys. zł (328 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 286 zł (76 USD)
  9. numb_34 265 zł (71 USD)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 206 zł (55 USD)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 243 zł (65 USD)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 328 zł (88 USD)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 450 zł (120 USD)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 99,5 tys. zł (26,5 tys. USD)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,43 tys. zł (1,71 tys. USD)
  16. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 68,8 tys. zł (18,3 tys. USD)
  17. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 21,1 tys. zł (5,62 tys. USD)
  18. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 5%
  19. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 28 zł (7,5 USD)
  20. Taxi 1km (taryfa normalna) 7 zł (1,9 USD)
  21. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 216 zł (58 USD)

Upland, CA koszty życia hikersbay.com
Upland, CA Koszty Życia

koszty rozrywki w Upland, CA

  1. Kino pojedynczy bilet 45 zł (12 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

zarobki średnio

21,1 tys. zł
290% więcej niż w Polsce

ser

33 zł (33 zł - 99 zł)
4,9% mniej niż w Polsce

opłaty

1,23 tys. zł (824 zł - 2,06 tys. zł)
18% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

45 zł (38 zł - 56 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

tania restauracja

83 zł (47 zł - 188 zł)
140% więcej niż w Polsce

pomidory

16,5 zł (8,3 zł - 25 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach