Ceny w Utica, NY

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Utica, NY? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Utica, NY.

Utica, NY zmiany cen hikersbay.com
Utica, NY Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Utica, NY - ile zapłacimy w marketach? Utica, NY - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Utica, NY - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Utica, NY: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


W Utica, NY jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 70%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 54%. Z kolei życie jest droższe w Utica, NY o 21%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 62%.

Czy hotele są drogie w Utica, NY? Ile zapłacimy za pokój w Utica, NY?

Uśredniony koszt noclegu w Utica, NY to 353 zł (94 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Utica, NY to mniej więcej 297 zł (79 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 373 zł (99 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Utica, NY? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Utica, NY? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Utica, NY, takich jak: jabłka, ser, mleko, pomarańcze lub ziemniaki (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Utica, NY? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Utica, NY? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Utica, NY? Czy jedzenie na mieście w Utica, NY jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 56 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 45 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 263 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 30 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Utica, NY, m.in: jabłka, ser, mleko, pomarańcze lub ziemniaki


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Utica, NY w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Utica, NY

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Utica, NY

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Utica, NY

Utica, NY - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 386 zł (300 zł - 1,28 tys. zł)

opłaty

386 zł (300 zł - 1,28 tys. zł)
63% mniej niż w Polsce

cena internet 175 zł (94 zł - 319 zł)

internet

175 zł (94 zł - 319 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 206 zł (38 zł - 372 zł)

spodnie jeansy

206 zł (38 zł - 372 zł)
39% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 3,85 tys. zł (3,19 tys. zł - 4,5 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

3,85 tys. zł (3,19 tys. zł - 4,5 tys. zł)
14% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 5,25 tys. zł (3 tys. zł - 7,51 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,25 tys. zł (3 tys. zł - 7,51 tys. zł)
19% więcej niż w Polsce

cena chleb 7,8 zł (5,2 zł - 16,5 zł)

chleb

7,8 zł (5,2 zł - 16,5 zł)
64% więcej niż w Polsce

cena ser 55 zł (22 zł - 165 zł)

ser

55 zł (22 zł - 165 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 16,5 zł (8,3 zł - 43 zł)

ryż

16,5 zł (8,3 zł - 43 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena pomidory 18,4 zł (9,8 zł - 29 zł)

pomidory

18,4 zł (9,8 zł - 29 zł)
74% więcej niż w Polsce

cena banany 5,8 zł (3,7 zł - 7,3 zł)

banany

5,8 zł (3,7 zł - 7,3 zł)
6.6% mniej niż w Polsce

cena wino 49 zł (37 zł - 56 zł)

wino

49 zł (37 zł - 56 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 56 zł (56 zł - 150 zł)

tania restauracja

56 zł (56 zł - 150 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 15 zł (13,1 zł - 30 zł)

lokalne piwo

15 zł (13,1 zł - 30 zł)
7.2% więcej niż w Polsce

cena kawa 15 zł (11,3 zł - 30 zł)

kawa

15 zł (11,3 zł - 30 zł)
17% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,2 zł (6,2 zł - 11,3 zł)

butelka wody

7,2 zł (6,2 zł - 11,3 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 45 zł (45 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

45 zł (45 zł - 56 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,7 zł (6 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

7,7 zł (6 zł - 15 zł)
5.3% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Utica, NY

  1. Mleko 1 litr 3,5 zł (0,93 USD)
  2. Chleb pół kilo 7,8 zł (2,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 7,5 zł (2 USD)
  4. Kilo sera 55 zł (14,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,5 zł (2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 49 zł (13 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 11,7 zł (3,1 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 50 zł (13,3 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 37 zł (9,8 USD)
  11. Jabłka (1kg) 18,9 zł (5 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 8,3 zł (2,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 6,6 zł (1,8 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10 zł (2,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 16,5 zł (4,4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 18,4 zł (4,9 USD)
  17. Banany (1kg) 5,8 zł (1,6 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,8 zł (2,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 50 zł (13,2 USD)

ceny w restauracjach w Utica, NY

  1. Posiłek w taniej restauracji 56 zł (15 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 263 zł (70 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 45 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 15 zł (4 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 21 zł (5,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,7 zł (2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,2 zł (1,9 USD)
  8. Kawa cappuccino 15 zł (4 USD)

koszty życia w Utica, NY

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 5,6 zł (1,5 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 131 zł (35 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,6 zł (0,95 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 136 tys. zł (36,3 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3,85 tys. zł (1,03 tys. USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 3,75 tys. zł (1 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 5 tys. zł (1,33 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 5,25 tys. zł (1,4 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 386 zł (103 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 175 zł (47 USD)
  11. numb_34 122 zł (33 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 206 zł (55 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 210 zł (56 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 338 zł (90 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 338 zł (90 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 86,3 tys. zł (23 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,13 tys. zł (1,1 tys. USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 5,86 tys. zł (1,56 tys. USD)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 122 tys. zł (32,5 tys. USD)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 5,86 tys. zł (1,56 tys. USD)
  21. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.4%
  22. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 19,9 zł (5,3 USD)
  23. Taxi 1km (taryfa normalna) 8,4 zł (2,2 USD)
  24. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 169 zł (45 USD)

koszty rozrywki w Utica, NY

  1. Kino pojedynczy bilet 45 zł (12 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ser

55 zł (22 zł - 165 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,25 tys. zł (3 tys. zł - 7,51 tys. zł)
19% więcej niż w Polsce

internet

175 zł (94 zł - 319 zł)
200% więcej niż w Polsce

opłaty

386 zł (300 zł - 1,28 tys. zł)
63% mniej niż w Polsce

kawa

15 zł (11,3 zł - 30 zł)
17% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach