Ceny w Vacaville, CA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Vacaville, CA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Vacaville, CA.

Vacaville, CA zmiany cen hikersbay.com
Vacaville, CA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Vacaville, CA - jakie są ceny w supermarketach? Vacaville, CA - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Vacaville, CA - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Vacaville, CA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 3 godziny temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Ceny w Vacaville, CA są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 140%. W restauracjach będzie drożej o 31%. Natomiast koszty życia są wyższe w Vacaville, CA o 41%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 130%.

Czy hotele są drogie w Vacaville, CA? Ile zapłacimy za pokój w Vacaville, CA?

Średnia cena noclegu w Vacaville, CA wynosi 335 zł (92 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Vacaville, CA 272 zł (75 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 352 zł (97 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Vacaville, CA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Vacaville, CA? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Vacaville, CA, takich jak: jabłka, jaja, ryż, zagraniczne piwo lub mleko (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Vacaville, CA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Vacaville, CA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Vacaville, CA? Czy jedzenie na mieście w Vacaville, CA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 55 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 164 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 51 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Vacaville, CA, m.in: jabłka, jaja, ryż, zagraniczne piwo lub mleko


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Vacaville, CA będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Vacaville, CA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 934 zł (619 zł - 1,36 tys. zł)

opłaty

934 zł (619 zł - 1,36 tys. zł)
10% mniej niż w Polsce

cena internet 247 zł (182 zł - 364 zł)

internet

247 zł (182 zł - 364 zł)
320% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 228 zł (146 zł - 360 zł)

spodnie jeansy

228 zł (146 zł - 360 zł)
33% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 14,6 tys. zł

zarobki średnio

14,6 tys. zł
170% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 8,55 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

8,55 tys. zł
150% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 10,6 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

10,6 tys. zł
140% więcej niż w Polsce

cena chleb 17,6 zł (12 zł - 32 zł)

chleb

17,6 zł (12 zł - 32 zł)
270% więcej niż w Polsce

cena ser 75 zł (36 zł - 160 zł)

ser

75 zł (36 zł - 160 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena ryż 23 zł (11,2 zł - 40 zł)

ryż

23 zł (11,2 zł - 40 zł)
300% więcej niż w Polsce

cena pomidory 27 zł (10,9 zł - 37 zł)

pomidory

27 zł (10,9 zł - 37 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena banany 11,2 zł (6,4 zł - 24 zł)

banany

11,2 zł (6,4 zł - 24 zł)
79% więcej niż w Polsce

cena wino 64 zł (44 zł - 109 zł)

wino

64 zł (44 zł - 109 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 55 zł (36 zł - 146 zł)

tania restauracja

55 zł (36 zł - 146 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 25 zł (18,2 zł - 40 zł)

lokalne piwo

25 zł (18,2 zł - 40 zł)
82% więcej niż w Polsce

cena kawa 20 zł (14,6 zł - 40 zł)

kawa

20 zł (14,6 zł - 40 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,5 zł (7,3 zł - 10,9 zł)

butelka wody

8,5 zł (7,3 zł - 10,9 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (36 zł - 53 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (36 zł - 53 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,4 zł (8,2 zł - 18,2 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,4 zł (8,2 zł - 18,2 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Vacaville, CA

  1. Mleko 1 litr 5,8 zł (1,6 USD)
  2. Chleb pół kilo 17,6 zł (4,8 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 19,3 zł (5,3 USD)
  4. Kilo sera 75 zł (21 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,3 zł (2,3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 64 zł (17,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,4 zł (2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 9,7 zł (2,7 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 47 zł (13 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 60 zł (16,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 23 zł (6,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 19 zł (5,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 14,2 zł (3,9 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10,6 zł (2,9 USD)
  15. Kilo białego ryżu 23 zł (6,2 USD)
  16. Pomidory (1kg) 27 zł (7,4 USD)
  17. Banany (1kg) 11,2 zł (3,1 USD)
  18. Cebula (1kg) 11,8 zł (3,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 69 zł (18,9 USD)

ceny w restauracjach w Vacaville, CA

  1. Posiłek w taniej restauracji 55 zł (15 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 164 zł (45 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 25 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 25 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,4 zł (2,8 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,5 zł (2,3 USD)
  8. Kawa cappuccino 20 zł (5,6 USD)

koszty życia w Vacaville, CA

  1. Benzyna (1 litr) 4,3 zł (1,2 USD)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 116 tys. zł (32 tys. USD)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 8,55 tys. zł (2,35 tys. USD)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 8,01 tys. zł (2,2 tys. USD)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 11,3 tys. zł (3,1 tys. USD)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 10,6 tys. zł (2,9 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 934 zł (257 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 247 zł (68 USD)
  9. numb_34 179 zł (49 USD)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 228 zł (63 USD)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 174 zł (48 USD)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 400 zł (110 USD)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 479 zł (132 USD)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 99,5 tys. zł (27,3 tys. USD)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 9,7 tys. zł (2,67 tys. USD)
  16. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 114 tys. zł (31,3 tys. USD)
  17. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 14,6 tys. zł (4 tys. USD)
  18. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  19. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 14,6 zł (4 USD)
  20. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,9 zł (2,2 USD)
  21. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 142 zł (39 USD)

Vacaville, CA koszty życia hikersbay.com
Vacaville, CA Koszty Życia

koszty rozrywki w Vacaville, CA

  1. Kino pojedynczy bilet 62 zł (17 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

chleb

17,6 zł (12 zł - 32 zł)
270% więcej niż w Polsce

opłaty

934 zł (619 zł - 1,36 tys. zł)
10% mniej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

8,55 tys. zł
150% więcej niż w Polsce

kawa

20 zł (14,6 zł - 40 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

10,6 tys. zł
140% więcej niż w Polsce

ser

75 zł (36 zł - 160 zł)
110% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach