Ceny w Van Buren, AR

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Van Buren, AR? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Van Buren, AR.

Van Buren, AR zmiany cen hikersbay.com
Van Buren, AR Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Van Buren, AR? Czy koszty życia w Van Buren, AR są wyższe od tych w Polsce? Van Buren, AR - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Van Buren, AR: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 19 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w Van Buren, AR od cen w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 47%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 5.5%. Koszty życia w Van Buren, AR są porównywalne do życia w Polsce. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 62%.

Czy hotele są drogie w Van Buren, AR? Ile zapłacimy za pokój w Van Buren, AR?

Średni koszt noclegu w Van Buren, AR to 276 zł (76 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Van Buren, AR 213 zł (58 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 277 zł (76 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Van Buren, AR za mniej więcej 306 zł (84 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Van Buren, AR? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Van Buren, AR? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Van Buren, AR, takich jak: pomarańcze, mleko, wino, cebula lub woda butelkowana (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Van Buren, AR? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Van Buren, AR? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Van Buren, AR? Czy jedzenie na mieście w Van Buren, AR jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 44 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 28 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 140 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 40 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Van Buren, AR, m.in: pomarańcze, mleko, wino, cebula lub woda butelkowana


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Van Buren, AR w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Van Buren, AR - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 787 zł (633 zł - 1,09 tys. zł)

opłaty

787 zł (633 zł - 1,09 tys. zł)
24% mniej niż w Polsce

cena internet 283 zł (237 zł - 327 zł)

internet

283 zł (237 zł - 327 zł)
380% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 268 zł (146 zł - 455 zł)

spodnie jeansy

268 zł (146 zł - 455 zł)
21% mniej niż w Polsce

cena chleb 11,1 zł (6,8 zł - 16 zł)

chleb

11,1 zł (6,8 zł - 16 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena ser 33 zł (30 zł - 72 zł)

ser

33 zł (30 zł - 72 zł)
3.9% mniej niż w Polsce

cena ryż 7,8 zł (7,1 zł - 9,6 zł)

ryż

7,8 zł (7,1 zł - 9,6 zł)
38% więcej niż w Polsce

cena pomidory 12,9 zł (7,9 zł - 23 zł)

pomidory

12,9 zł (7,9 zł - 23 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena banany 4,6 zł (3,5 zł - 12,5 zł)

banany

4,6 zł (3,5 zł - 12,5 zł)
27% mniej niż w Polsce

cena wino 44 zł (29 zł - 69 zł)

wino

44 zł (29 zł - 69 zł)
75% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 44 zł (36 zł - 109 zł)

tania restauracja

44 zł (36 zł - 109 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 20 zł (14,6 zł - 22 zł)

lokalne piwo

20 zł (14,6 zł - 22 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 14,8 zł (9,4 zł - 18,2 zł)

kawa

14,8 zł (9,4 zł - 18,2 zł)
16% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 6,3 zł (5,5 zł - 7,3 zł)

butelka wody

6,3 zł (5,5 zł - 7,3 zł)
8.8% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 28 zł (25 zł - 31 zł)

mac burger king lub podobny bar

28 zł (25 zł - 31 zł)
6% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,7 zł (7,3 zł - 10,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,7 zł (7,3 zł - 10,9 zł)
33% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Van Buren, AR

  1. Mleko 1 litr 3,2 zł (0,88 USD)
  2. Chleb pół kilo 11,1 zł (3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 12,2 zł (3,3 USD)
  4. Kilo sera 33 zł (9,2 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7 zł (1,9 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 44 zł (12 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,9 zł (1,9 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 18,2 zł (5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 25 zł (7 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 33 zł (9,2 USD)
  11. Jabłka (1kg) 17 zł (4,7 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 11,5 zł (3,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 6,3 zł (1,7 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,9 zł (1,9 USD)
  15. Kilo białego ryżu 7,8 zł (2,2 USD)
  16. Pomidory (1kg) 12,9 zł (3,5 USD)
  17. Banany (1kg) 4,6 zł (1,3 USD)
  18. Cebula (1kg) 8,6 zł (2,4 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 49 zł (13,5 USD)

ceny w restauracjach w Van Buren, AR

  1. Posiłek w taniej restauracji 44 zł (12 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 140 zł (39 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 28 zł (7,8 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 20 zł (5,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 22 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,7 zł (2,7 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Kawa cappuccino 14,8 zł (4,1 USD)

koszty życia w Van Buren, AR

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 320 zł (88 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 499 zł (137 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 96,8 tys. zł (26,6 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 2,9 zł (0,8 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 132 tys. zł (36,3 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 787 zł (216 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,73 tys. zł (750 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 283 zł (78 USD)
  9. numb_34 267 zł (73 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka NaN zł (NaN USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,1 zł (2,5 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 4,9 zł (1,3 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 268 zł (74 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 127 zł (35 USD)

koszty rozrywki w Van Buren, AR

  1. Kino pojedynczy bilet 44 zł (12 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

spodnie jeansy

268 zł (146 zł - 455 zł)
21% mniej niż w Polsce

ryż

7,8 zł (7,1 zł - 9,6 zł)
38% więcej niż w Polsce

butelka wody

6,3 zł (5,5 zł - 7,3 zł)
8,8% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach