Ceny w Venice, FL

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Venice, FL? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Venice, FL.

Venice, FL zmiany cen hikersbay.com
Venice, FL Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Venice, FL - jakie są ceny w supermarketach? Venice, FL - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Venice, FL - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Venice, FL: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Ceny w Venice, FL są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 77%. W restauracjach będzie drożej o 72%. Natomiast koszty życia są wyższe w Venice, FL o 11%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 44%.

Czy hotele są drogie w Venice, FL? Ile zapłacimy za pokój w Venice, FL?

Średnia cena noclegu w Venice, FL wynosi 339 zł (93 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Venice, FL 289 zł (79 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 353 zł (97 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Venice, FL za mniej więcej 443 zł (121 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Venice, FL? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Venice, FL? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Venice, FL, takich jak: cebula, zagraniczne piwo, pomarańcze, papierosy lub chleb (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Venice, FL? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Venice, FL? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Venice, FL? Czy jedzenie na mieście w Venice, FL jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 82 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 36 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 274 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 29 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Venice, FL, m.in: cebula, zagraniczne piwo, pomarańcze, papierosy lub chleb


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Venice, FL będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Venice, FL - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 471 zł (248 zł - 730 zł)

opłaty

471 zł (248 zł - 730 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 228 zł (146 zł - 288 zł)

internet

228 zł (146 zł - 288 zł)
290% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 195 zł (146 zł - 237 zł)

spodnie jeansy

195 zł (146 zł - 237 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 8,76 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

8,76 tys. zł
160% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 11,7 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

11,7 tys. zł
160% więcej niż w Polsce

cena chleb 12,7 zł (10,4 zł - 20 zł)

chleb

12,7 zł (10,4 zł - 20 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena ser 44 zł (34 zł - 48 zł)

ser

44 zł (34 zł - 48 zł)
27% więcej niż w Polsce

cena ryż 17,1 zł (5,6 zł - 24 zł)

ryż

17,1 zł (5,6 zł - 24 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena pomidory 7,9 zł (6 zł - 32 zł)

pomidory

7,9 zł (6 zł - 32 zł)
25% mniej niż w Polsce

cena banany 5,8 zł (4,7 zł - 16,1 zł)

banany

5,8 zł (4,7 zł - 16,1 zł)
8% mniej niż w Polsce

cena wino 44 zł (33 zł - 55 zł)

wino

44 zł (33 zł - 55 zł)
75% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 82 zł (44 zł - 110 zł)

tania restauracja

82 zł (44 zł - 110 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 14,6 zł (11 zł - 29 zł)

lokalne piwo

14,6 zł (11 zł - 29 zł)
4.3% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,5 zł (9,1 zł - 22 zł)

kawa

18,5 zł (9,1 zł - 22 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,4 zł (5,5 zł - 10,1 zł)

butelka wody

8,4 zł (5,5 zł - 10,1 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 36 zł (36 zł - 37 zł)

mac burger king lub podobny bar

36 zł (36 zł - 37 zł)
21% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,5 zł (5,1 zł - 13,5 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,5 zł (5,1 zł - 13,5 zł)
30% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Venice, FL

  1. Mleko 1 litr 4 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 12,7 zł (3,5 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 11,9 zł (3,3 USD)
  4. Kilo sera 44 zł (12,1 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 6,9 zł (1,9 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 44 zł (12 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 5,5 zł (1,5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 29 zł (8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 51 zł (14 USD)
  11. Jabłka (1kg) 14,8 zł (4,1 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 10,1 zł (2,8 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 10,7 zł (2,9 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,9 zł (1,9 USD)
  15. Kilo białego ryżu 17,1 zł (4,7 USD)
  16. Pomidory (1kg) 7,9 zł (2,2 USD)
  17. Banany (1kg) 5,8 zł (1,6 USD)
  18. Cebula (1kg) 13,4 zł (3,7 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 82 zł (22 USD)

ceny w restauracjach w Venice, FL

  1. Posiłek w taniej restauracji 82 zł (23 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 274 zł (75 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 36 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 14,6 zł (4 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 22 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,5 zł (2,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,4 zł (2,3 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,5 zł (5,1 USD)

koszty życia w Venice, FL

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 4,6 zł (1,3 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 146 zł (40 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,3 zł (0,89 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 132 tys. zł (36,1 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 8,76 tys. zł (2,4 tys. USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 5,84 tys. zł (1,6 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 14,6 tys. zł (4 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 11,7 tys. zł (3,2 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 471 zł (129 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 228 zł (63 USD)
  11. numb_34 171 zł (47 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 195 zł (53 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 206 zł (56 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 344 zł (94 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 420 zł (115 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 80,3 tys. zł (22 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,46 tys. zł (675 USD)
  18. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 51,1 tys. zł (14 tys. USD)
  19. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.7%
  20. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9 zł (2,5 USD)
  21. Taxi 1km (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  22. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)

Venice, FL koszty życia hikersbay.com
Venice, FL Koszty Życia

koszty rozrywki w Venice, FL

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 183 zł (50 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 42 zł (11,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ryż

17,1 zł (5,6 zł - 24 zł)
200% więcej niż w Polsce

ser

44 zł (34 zł - 48 zł)
27% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

195 zł (146 zł - 237 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

butelka wody

8,4 zł (5,5 zł - 10,1 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

opłaty

471 zł (248 zł - 730 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

kawa

18,5 zł (9,1 zł - 22 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach