Ceny w Vernon, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Vernon, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Vernon, NJ.

Vernon, NJ - jakie są ceny w supermarketach? Vernon, NJ - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Vernon, NJ - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Vernon, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 19 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Ceny w Vernon, NJ są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 98%. W restauracjach będzie drożej o 66%. Natomiast koszty życia są wyższe w Vernon, NJ o 44%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 89%.

Czy w sklepach jest drogo w Vernon, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Vernon, NJ? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Vernon, NJ, takich jak: ser, pomarańcze, woda butelkowana, cebula lub mleko (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Vernon, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Vernon, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Vernon, NJ? Czy jedzenie na mieście w Vernon, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 255 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 44 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Vernon, NJ, m.in: ser, pomarańcze, woda butelkowana, cebula lub mleko


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Vernon, NJ będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Vernon, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 746 zł (421 zł - 1,55 tys. zł)

opłaty

746 zł (421 zł - 1,55 tys. zł)
28% mniej niż w Polsce

cena internet 178 zł (106 zł - 364 zł)

internet

178 zł (106 zł - 364 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 200 zł (109 zł - 291 zł)

spodnie jeansy

200 zł (109 zł - 291 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 10,7 zł (8 zł - 25 zł)

chleb

10,7 zł (8 zł - 25 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena ser 62 zł (32 zł - 96 zł)

ser

62 zł (32 zł - 96 zł)
77% więcej niż w Polsce

cena ryż 22 zł (7,9 zł - 48 zł)

ryż

22 zł (7,9 zł - 48 zł)
290% więcej niż w Polsce

cena pomidory 19,4 zł (8 zł - 32 zł)

pomidory

19,4 zł (8 zł - 32 zł)
84% więcej niż w Polsce

cena banany 6,6 zł (4 zł - 16 zł)

banany

6,6 zł (4 zł - 16 zł)
5.8% więcej niż w Polsce

cena wino 60 zł (36 zł - 91 zł)

wino

60 zł (36 zł - 91 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (55 zł - 127 zł)

tania restauracja

73 zł (55 zł - 127 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 22 zł (14,6 zł - 36 zł)

lokalne piwo

22 zł (14,6 zł - 36 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 17,2 zł (7,3 zł - 29 zł)

kawa

17,2 zł (7,3 zł - 29 zł)
35% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 5,9 zł (3,6 zł - 36 zł)

butelka wody

5,9 zł (3,6 zł - 36 zł)
2.2% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (29 zł - 62 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (29 zł - 62 zł)
24% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8,8 zł (7,2 zł - 36 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8,8 zł (7,2 zł - 36 zł)
21% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Vernon, NJ

  1. Mleko 1 litr 4 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 10,7 zł (2,9 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13,5 zł (3,7 USD)
  4. Kilo sera 62 zł (16,9 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,5 zł (2,1 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 60 zł (16,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,1 zł (3,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 35 zł (9,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 49 zł (13,5 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19,2 zł (5,3 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 14,3 zł (3,9 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 3,9 zł (1,1 USD)
  14. Sałata (1 główka) 3,9 zł (1,1 USD)
  15. Kilo białego ryżu 22 zł (6,1 USD)
  16. Pomidory (1kg) 19,4 zł (5,3 USD)
  17. Banany (1kg) 6,6 zł (1,8 USD)
  18. Cebula (1kg) 9,3 zł (2,6 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 69 zł (19 USD)

ceny w restauracjach w Vernon, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 255 zł (70 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (10,3 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8,8 zł (2,4 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 5,9 zł (1,6 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,2 zł (4,7 USD)

koszty życia w Vernon, NJ

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 335 zł (92 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 439 zł (121 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 92,4 tys. zł (25,4 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,3 zł (0,91 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 120 tys. zł (33 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 746 zł (205 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,73 tys. zł (1,3 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 178 zł (49 USD)
  9. numb_34 165 zł (45 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 157 tys. zł (43,2 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,8 zł (2,7 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,7 zł (1,6 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 80 zł (22 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 200 zł (55 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 130 zł (36 USD)

koszty rozrywki w Vernon, NJ

  1. Kino pojedynczy bilet 51 zł (14 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

tania restauracja

73 zł (55 zł - 127 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

ser

62 zł (32 zł - 96 zł)
77% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

8,8 zł (7,2 zł - 36 zł)
21% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

37 zł (29 zł - 62 zł)
24% więcej niż w Polsce

ryż

22 zł (7,9 zł - 48 zł)
290% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach