Ceny w Virginia Beach, VA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Virginia Beach, VA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Virginia Beach, VA.

Virginia Beach, VA zmiany cen hikersbay.com
Virginia Beach, VA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Virginia Beach, VA? Czy koszty życia w Virginia Beach, VA są wyższe od tych w Polsce? Virginia Beach, VA - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Virginia Beach, VA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w Virginia Beach, VA od cen w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 59%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 39%. A koszt życia jest większy w Virginia Beach, VA o 19%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 51%.

Czy hotele są drogie w Virginia Beach, VA? Ile zapłacimy za pokój w Virginia Beach, VA?

Średni koszt noclegu w Virginia Beach, VA to 268 zł (73 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Virginia Beach, VA 193 zł (53 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 282 zł (77 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Virginia Beach, VA za mniej więcej 440 zł (120 USD) Nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym to wydatek średnio: 548 zł (150 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Virginia Beach, VA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Virginia Beach, VA? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Virginia Beach, VA, takich jak: ryż, ser, mleko, pierś z kurczaka lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Virginia Beach, VA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Virginia Beach, VA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Virginia Beach, VA? Czy jedzenie na mieście w Virginia Beach, VA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 183 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 35 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9 złotych.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Virginia Beach, VA, m.in: ryż, ser, mleko, pierś z kurczaka lub pomidory


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Virginia Beach, VA w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Virginia Beach, VA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 545 zł (402 zł - 1,11 tys. zł)

opłaty

545 zł (402 zł - 1,11 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 232 zł (146 zł - 358 zł)

internet

232 zł (146 zł - 358 zł)
290% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 227 zł (110 zł - 402 zł)

spodnie jeansy

227 zł (110 zł - 402 zł)
33% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 16,4 tys. zł

zarobki średnio

16,4 tys. zł
210% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 5,7 tys. zł (4,38 tys. zł - 8,03 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

5,7 tys. zł (4,38 tys. zł - 8,03 tys. zł)
69% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 9,19 tys. zł (7,67 tys. zł - 12,8 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

9,19 tys. zł (7,67 tys. zł - 12,8 tys. zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena chleb 11,6 zł (5,6 zł - 22 zł)

chleb

11,6 zł (5,6 zł - 22 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena ser 42 zł (23 zł - 97 zł)

ser

42 zł (23 zł - 97 zł)
21% więcej niż w Polsce

cena ryż 17,4 zł (4,3 zł - 37 zł)

ryż

17,4 zł (4,3 zł - 37 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena pomidory 15,5 zł (7,3 zł - 32 zł)

pomidory

15,5 zł (7,3 zł - 32 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 5,5 zł (3,6 zł - 24 zł)

banany

5,5 zł (3,6 zł - 24 zł)
12% mniej niż w Polsce

cena wino 51 zł (40 zł - 102 zł)

wino

51 zł (40 zł - 102 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (58 zł - 131 zł)

tania restauracja

73 zł (58 zł - 131 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 17,3 zł (14,6 zł - 37 zł)

lokalne piwo

17,3 zł (14,6 zł - 37 zł)
24% więcej niż w Polsce

cena kawa 20 zł (12,8 zł - 29 zł)

kawa

20 zł (12,8 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,3 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

butelka wody

8,3 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (32 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (32 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
23% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Virginia Beach, VA

  1. Mleko 1 litr 3,2 zł (0,88 USD)
  2. Chleb pół kilo 11,6 zł (3,2 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13,4 zł (3,7 USD)
  4. Kilo sera 42 zł (11,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,4 zł (2,3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 51 zł (14 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 7,8 zł (2,1 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 33 zł (9 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 25 zł (6,8 USD)
  11. Jabłka (1kg) 10,2 zł (2,8 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 10,1 zł (2,8 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8,3 zł (2,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,3 zł (1,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 17,4 zł (4,8 USD)
  16. Pomidory (1kg) 15,5 zł (4,3 USD)
  17. Banany (1kg) 5,5 zł (1,5 USD)
  18. Cebula (1kg) 11,6 zł (3,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 58 zł (16 USD)

ceny w restauracjach w Virginia Beach, VA

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 183 zł (50 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (11,9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 17,3 zł (4,8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 22 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9 zł (2,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,3 zł (2,3 USD)
  8. Kawa cappuccino 20 zł (5,5 USD)

koszty życia w Virginia Beach, VA

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 7,3 zł (2 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 256 zł (70 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,1 zł (0,86 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 128 tys. zł (35 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 5,7 tys. zł (1,56 tys. USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 5,17 tys. zł (1,42 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 12,1 tys. zł (3,31 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 9,19 tys. zł (2,52 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 545 zł (149 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 232 zł (64 USD)
  11. numb_34 185 zł (51 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 227 zł (62 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 168 zł (46 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 391 zł (107 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 593 zł (163 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 95,9 tys. zł (26,3 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,38 tys. zł (1,2 tys. USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 11,3 tys. zł (3,1 tys. USD)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 68,1 tys. zł (18,7 tys. USD)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 9,69 tys. zł (2,66 tys. USD)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 16,4 tys. zł (4,49 tys. USD)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 12,8 zł (3,5 USD)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 4,8 zł (1,3 USD)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 73 zł (20 USD)

Virginia Beach, VA koszty życia hikersbay.com
Virginia Beach, VA Koszty Życia

koszty rozrywki w Virginia Beach, VA

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 170 zł (47 USD)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 128 zł (35 USD)
  3. Kino pojedynczy bilet 44 zł (12 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wynajem małego mieszkania w centrum

5,7 tys. zł (4,38 tys. zł - 8,03 tys. zł)
69% więcej niż w Polsce

chleb

11,6 zł (5,6 zł - 22 zł)
140% więcej niż w Polsce

opłaty

545 zł (402 zł - 1,11 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

butelka wody

8,3 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ryż

17,4 zł (4,3 zł - 37 zł)
210% więcej niż w Polsce

banany

5,5 zł (3,6 zł - 24 zł)
12% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach