Ceny w Vista, CA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Vista, CA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Vista, CA.

Vista, CA zmiany cen hikersbay.com
Vista, CA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Vista, CA - ile zapłacimy w marketach? Vista, CA - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Vista, CA - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Vista, CA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 7 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


W Vista, CA jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 77%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 61%. Z kolei życie jest droższe w Vista, CA o 29%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 100%.

Czy w sklepach jest drogo w Vista, CA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Vista, CA? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Vista, CA, takich jak: piwo, pomarańcze, mięso wołowe, wino lub woda butelkowana (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Vista, CA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Vista, CA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Vista, CA? Czy jedzenie na mieście w Vista, CA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 77 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 40 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 219 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 58 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Vista, CA, m.in: piwo, pomarańcze, mięso wołowe, wino lub woda butelkowana


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Vista, CA w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Vista, CA

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Vista, CA

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Vista, CA

Vista, CA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 712 zł (365 zł - 1,28 tys. zł)

opłaty

712 zł (365 zł - 1,28 tys. zł)
31% mniej niż w Polsce

cena internet 267 zł (183 zł - 365 zł)

internet

267 zł (183 zł - 365 zł)
350% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 229 zł (110 zł - 365 zł)

spodnie jeansy

229 zł (110 zł - 365 zł)
32% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 19,1 tys. zł

zarobki średnio

19,1 tys. zł
260% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 8,03 tys. zł (7,3 tys. zł - 8,76 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

8,03 tys. zł (7,3 tys. zł - 8,76 tys. zł)
140% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 12 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

12 tys. zł
170% więcej niż w Polsce

cena chleb 14 zł (10 zł - 32 zł)

chleb

14 zł (10 zł - 32 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena ser 50 zł (26 zł - 121 zł)

ser

50 zł (26 zł - 121 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 21 zł (8 zł - 37 zł)

ryż

21 zł (8 zł - 37 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,9 zł (7,3 zł - 32 zł)

pomidory

17,9 zł (7,3 zł - 32 zł)
70% więcej niż w Polsce

cena banany 3,1 zł (3,1 zł - 16 zł)

banany

3,1 zł (3,1 zł - 16 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wino 55 zł (33 zł - 91 zł)

wino

55 zł (33 zł - 91 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 77 zł (44 zł - 178 zł)

tania restauracja

77 zł (44 zł - 178 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 29 zł (22 zł - 37 zł)

lokalne piwo

29 zł (22 zł - 37 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 19,4 zł (14,6 zł - 29 zł)

kawa

19,4 zł (14,6 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 5,5 zł (5,5 zł - 11 zł)

butelka wody

5,5 zł (5,5 zł - 11 zł)
5.3% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 40 zł (29 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

40 zł (29 zł - 55 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,1 zł (6,9 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,1 zł (6,9 zł - 14,6 zł)
25% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Vista, CA

  1. Mleko 1 litr 3,5 zł (0,96 USD)
  2. Chleb pół kilo 14 zł (3,8 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 7,3 zł (2 USD)
  4. Kilo sera 50 zł (13,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,1 zł (2,2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 55 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,9 zł (2,2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 14,2 zł (3,9 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 35 zł (9,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 24 zł (6,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19,8 zł (5,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 12,1 zł (3,3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 11,6 zł (3,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,2 zł (1,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 21 zł (5,9 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17,9 zł (4,9 USD)
  17. Banany (1kg) 3,1 zł (0,86 USD)
  18. Cebula (1kg) 8,5 zł (2,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 65 zł (17,9 USD)

ceny w restauracjach w Vista, CA

  1. Posiłek w taniej restauracji 77 zł (21 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 219 zł (60 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 40 zł (11 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 29 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 37 zł (10 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,1 zł (2,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 5,5 zł (1,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,4 zł (5,3 USD)

koszty życia w Vista, CA

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 9,1 zł (2,5 USD)
  2. Benzyna (1 litr) 4,2 zł (1,1 USD)
  3. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 111 tys. zł (30,5 tys. USD)
  4. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 8,03 tys. zł (2,2 tys. USD)
  5. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 6,94 tys. zł (1,9 tys. USD)
  6. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 11,7 tys. zł (3,2 tys. USD)
  7. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 12 tys. zł (3,3 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 712 zł (195 USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 267 zł (73 USD)
  10. numb_34 263 zł (72 USD)
  11. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 229 zł (63 USD)
  12. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 155 zł (42 USD)
  13. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 390 zł (107 USD)
  14. 1 para męskich skórzanych butów 532 zł (146 USD)
  15. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 80,2 tys. zł (22 tys. USD)
  16. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,62 tys. zł (1,81 tys. USD)
  17. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 105 tys. zł (28,8 tys. USD)
  18. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 19,1 tys. zł (5,23 tys. USD)
  19. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.7%
  20. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11,3 zł (3,1 USD)
  21. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,1 zł (1,7 USD)
  22. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 107 zł (29 USD)

Vista, CA koszty życia hikersbay.com
Vista, CA Koszty Życia

koszty rozrywki w Vista, CA

  1. Kino pojedynczy bilet 55 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

chleb

14 zł (10 zł - 32 zł)
200% więcej niż w Polsce

internet

267 zł (183 zł - 365 zł)
350% więcej niż w Polsce

butelka wody

5,5 zł (5,5 zł - 11 zł)
5,3% mniej niż w Polsce

ser

50 zł (26 zł - 121 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

wino

55 zł (33 zł - 91 zł)
120% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

9,1 zł (6,9 zł - 14,6 zł)
25% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach