Ceny w Waikiki, HI

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Waikiki, HI? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Waikiki, HI.

Waikiki, HI zmiany cen hikersbay.com
Waikiki, HI Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Waikiki, HI - ile zapłacimy w marketach? Waikiki, HI - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Waikiki, HI - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Waikiki, HI: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


W Waikiki, HI jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 140%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 98%. Z kolei życie jest droższe w Waikiki, HI o 34%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 100%.

Czy hotele są drogie w Waikiki, HI? Ile zapłacimy za pokój w Waikiki, HI?

Uśredniony koszt noclegu w Waikiki, HI to 545 zł (145 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Waikiki, HI to mniej więcej 351 zł (94 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 417 zł (111 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Waikiki, HI za mniej więcej 625 zł (167 USD) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 1,93 tys. zł (515 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Waikiki, HI? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Waikiki, HI? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Waikiki, HI, takich jak: banany, cebula, pomarańcze, ryż lub mięso wołowe (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Waikiki, HI? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Waikiki, HI? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Waikiki, HI? Czy jedzenie na mieście w Waikiki, HI jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 75 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 49 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 310 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 60 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Waikiki, HI, m.in: banany, cebula, pomarańcze, ryż lub mięso wołowe


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Waikiki, HI w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Waikiki, HI - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 1,16 tys. zł (563 zł - 2,25 tys. zł)

opłaty

1,16 tys. zł (563 zł - 2,25 tys. zł)
12% więcej niż w Polsce

cena internet 260 zł (188 zł - 338 zł)

internet

260 zł (188 zł - 338 zł)
340% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 204 zł (113 zł - 319 zł)

spodnie jeansy

204 zł (113 zł - 319 zł)
40% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 9,01 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

9,01 tys. zł
170% więcej niż w Polsce

cena chleb 9,1 zł (9,1 zł - 33 zł)

chleb

9,1 zł (9,1 zł - 33 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena ser 74 zł (41 zł - 207 zł)

ser

74 zł (41 zł - 207 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena ryż 23 zł (10,6 zł - 58 zł)

ryż

23 zł (10,6 zł - 58 zł)
310% więcej niż w Polsce

cena pomidory 29 zł (15,6 zł - 38 zł)

pomidory

29 zł (15,6 zł - 38 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena banany 14,7 zł (10,7 zł - 33 zł)

banany

14,7 zł (10,7 zł - 33 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena wino 56 zł (38 zł - 94 zł)

wino

56 zł (38 zł - 94 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 75 zł (56 zł - 150 zł)

tania restauracja

75 zł (56 zł - 150 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 30 zł (23 zł - 38 zł)

lokalne piwo

30 zł (23 zł - 38 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena kawa 22 zł (15 zł - 30 zł)

kawa

22 zł (15 zł - 30 zł)
72% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,7 zł (7,5 zł - 13,1 zł)

butelka wody

9,7 zł (7,5 zł - 13,1 zł)
67% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 49 zł (45 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

49 zł (45 zł - 56 zł)
63% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,4 zł (7,5 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,4 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Waikiki, HI

  1. Mleko 1 litr 6,1 zł (1,6 USD)
  2. Chleb pół kilo 9,1 zł (2,4 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 26 zł (6,8 USD)
  4. Kilo sera 74 zł (19,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 10 zł (2,7 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 56 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,3 zł (2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,3 zł (3,5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 45 zł (12 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 52 zł (13,9 USD)
  11. Jabłka (1kg) 23 zł (6,2 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 23 zł (6,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 16,8 zł (4,5 USD)
  14. Sałata (1 główka) 14,7 zł (3,9 USD)
  15. Kilo białego ryżu 23 zł (6,2 USD)
  16. Pomidory (1kg) 29 zł (7,7 USD)
  17. Banany (1kg) 14,7 zł (3,9 USD)
  18. Cebula (1kg) 17,8 zł (4,7 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 78 zł (21 USD)

ceny w restauracjach w Waikiki, HI

  1. Posiłek w taniej restauracji 75 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 310 zł (83 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 49 zł (13 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 30 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 45 zł (12 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,4 zł (2,8 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,7 zł (2,6 USD)
  8. Kawa cappuccino 22 zł (5,9 USD)

koszty życia w Waikiki, HI

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 385 zł (103 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 419 zł (112 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 93,7 tys. zł (25 tys. USD)
  4. Karnet miesięczny (standardowa cena) 300 zł (80 USD)
  5. Benzyna (1 litr) 4,9 zł (1,3 USD)
  6. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 132 tys. zł (35,3 tys. USD)
  7. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 9,01 tys. zł (2,4 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,16 tys. zł (309 USD)
  9. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,16 tys. zł (1,38 tys. USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 260 zł (69 USD)
  11. numb_34 201 zł (54 USD)
  12. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 122 tys. zł (32,5 tys. USD)
  13. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.7%
  14. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 13,1 zł (3,5 USD)
  15. Taxi 1km (taryfa normalna) 9,8 zł (2,6 USD)
  16. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 168 zł (45 USD)
  17. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 204 zł (54 USD)
  18. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 214 zł (57 USD)

koszty rozrywki w Waikiki, HI

  1. Kino pojedynczy bilet 56 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

49 zł (45 zł - 56 zł)
63% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

10,4 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

chleb

9,1 zł (9,1 zł - 33 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

opłaty

1,16 tys. zł (563 zł - 2,25 tys. zł)
12% więcej niż w Polsce

ser

74 zł (41 zł - 207 zł)
110% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

9,01 tys. zł
170% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach