Ceny w Wakefield, MA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Wakefield, MA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Wakefield, MA.

Wakefield, MA zmiany cen hikersbay.com
Wakefield, MA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Wakefield, MA - ile zapłacimy w marketach? Wakefield, MA - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Wakefield, MA - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Wakefield, MA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 7 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


W Wakefield, MA jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 93%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 69%. Z kolei życie jest droższe w Wakefield, MA o 18%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 100%.

Czy hotele są drogie w Wakefield, MA? Ile zapłacimy za pokój w Wakefield, MA?

Uśredniony koszt noclegu w Wakefield, MA to 311 zł (85 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Wakefield, MA to mniej więcej 265 zł (73 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 341 zł (93 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Wakefield, MA za mniej więcej 354 zł (97 USD) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 756 zł (207 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Wakefield, MA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Wakefield, MA? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Wakefield, MA, takich jak: chleb, sałata, papierosy, ryż lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Wakefield, MA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Wakefield, MA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Wakefield, MA? Czy jedzenie na mieście w Wakefield, MA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 43 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 265 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 37 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,6 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Wakefield, MA, m.in: chleb, sałata, papierosy, ryż lub pomidory


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Wakefield, MA w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Wakefield, MA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 730 zł (425 zł - 949 zł)

opłaty

730 zł (425 zł - 949 zł)
30% mniej niż w Polsce

cena internet 249 zł (164 zł - 365 zł)

internet

249 zł (164 zł - 365 zł)
320% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 163 zł (110 zł - 329 zł)

spodnie jeansy

163 zł (110 zł - 329 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 16,1 zł (12 zł - 32 zł)

chleb

16,1 zł (12 zł - 32 zł)
240% więcej niż w Polsce

cena ser 56 zł (28 zł - 129 zł)

ser

56 zł (28 zł - 129 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena ryż 19,3 zł (8 zł - 40 zł)

ryż

19,3 zł (8 zł - 40 zł)
240% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,1 zł (8 zł - 56 zł)

pomidory

17,1 zł (8 zł - 56 zł)
62% więcej niż w Polsce

cena banany 5,1 zł (3,1 zł - 16,1 zł)

banany

5,1 zł (3,1 zł - 16,1 zł)
19% mniej niż w Polsce

cena wino 39 zł (33 zł - 110 zł)

wino

39 zł (33 zł - 110 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (55 zł - 128 zł)

tania restauracja

73 zł (55 zł - 128 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 18,3 zł (11 zł - 37 zł)

lokalne piwo

18,3 zł (11 zł - 37 zł)
30% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,3 zł (7,3 zł - 29 zł)

kawa

18,3 zł (7,3 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,2 zł (5,5 zł - 11 zł)

butelka wody

7,2 zł (5,5 zł - 11 zł)
24% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 43 zł (37 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

43 zł (37 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,6 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,6 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
32% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Wakefield, MA

  1. Mleko 1 litr 3,9 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 16,1 zł (4,4 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 17,9 zł (4,9 USD)
  4. Kilo sera 56 zł (15,3 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7 zł (1,9 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 39 zł (10,8 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,9 zł (1,9 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,3 zł (2,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 49 zł (13,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 45 zł (12,3 USD)
  11. Jabłka (1kg) 17,4 zł (4,8 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 19 zł (5,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 11,2 zł (3,1 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10 zł (2,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 19,3 zł (5,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17,1 zł (4,7 USD)
  17. Banany (1kg) 5,1 zł (1,4 USD)
  18. Cebula (1kg) 13,7 zł (3,8 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 54 zł (14,9 USD)

ceny w restauracjach w Wakefield, MA

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 265 zł (73 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 43 zł (11,9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 18,3 zł (5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 22 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,6 zł (2,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,2 zł (2 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,3 zł (5 USD)

koszty życia w Wakefield, MA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 319 zł (87 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 398 zł (109 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 87 tys. zł (23,8 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,5 zł (0,96 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 110 tys. zł (30 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 730 zł (200 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 7,12 tys. zł (1,95 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 249 zł (68 USD)
  9. numb_34 201 zł (55 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 102 tys. zł (28 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,9 zł (2,7 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,1 zł (1,4 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 100 zł (28 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 163 zł (45 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 169 zł (46 USD)

Wakefield, MA koszty życia hikersbay.com
Wakefield, MA Koszty Życia

koszty rozrywki w Wakefield, MA

  1. Kino pojedynczy bilet 55 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

opłaty

730 zł (425 zł - 949 zł)
30% mniej niż w Polsce

internet

249 zł (164 zł - 365 zł)
320% więcej niż w Polsce

wino

39 zł (33 zł - 110 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

kawa

18,3 zł (7,3 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

banany

5,1 zł (3,1 zł - 16,1 zł)
19% mniej niż w Polsce

tania restauracja

73 zł (55 zł - 128 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach