Ceny w Watkins Glen, NY

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Watkins Glen, NY? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Watkins Glen, NY.

Watkins Glen, NY zmiany cen hikersbay.com
Watkins Glen, NY Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Watkins Glen, NY - ile zapłacimy w marketach? Watkins Glen, NY - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Watkins Glen, NY - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Watkins Glen, NY: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


W Watkins Glen, NY jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 96%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 69%. Z kolei życie jest droższe w Watkins Glen, NY o 22%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 100%.

Czy hotele są drogie w Watkins Glen, NY? Ile zapłacimy za pokój w Watkins Glen, NY?

Uśredniony koszt noclegu w Watkins Glen, NY to 410 zł (113 USD). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 331 zł (91 USD) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 80 zł (22 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Watkins Glen, NY to mniej więcej 397 zł (109 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 423 zł (116 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Watkins Glen, NY? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Watkins Glen, NY? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Watkins Glen, NY, takich jak: pomarańcze, wino, ser, banany lub mięso wołowe (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Watkins Glen, NY? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Watkins Glen, NY? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Watkins Glen, NY? Czy jedzenie na mieście w Watkins Glen, NY jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 43 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 264 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 36 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,6 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Watkins Glen, NY, m.in: pomarańcze, wino, ser, banany lub mięso wołowe


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Watkins Glen, NY w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Watkins Glen, NY - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 668 zł (423 zł - 946 zł)

opłaty

668 zł (423 zł - 946 zł)
36% mniej niż w Polsce

cena internet 224 zł (200 zł - 291 zł)

internet

224 zł (200 zł - 291 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 163 zł (109 zł - 215 zł)

spodnie jeansy

163 zł (109 zł - 215 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 17,5 zł (12 zł - 24 zł)

chleb

17,5 zł (12 zł - 24 zł)
270% więcej niż w Polsce

cena ser 56 zł (28 zł - 72 zł)

ser

56 zł (28 zł - 72 zł)
60% więcej niż w Polsce

cena ryż 19,3 zł (8,8 zł - 32 zł)

ryż

19,3 zł (8,8 zł - 32 zł)
240% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17 zł (10,3 zł - 56 zł)

pomidory

17 zł (10,3 zł - 56 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena banany 5,1 zł (3,1 zł - 8,7 zł)

banany

5,1 zł (3,1 zł - 8,7 zł)
19% mniej niż w Polsce

cena wino 39 zł (33 zł - 55 zł)

wino

39 zł (33 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (55 zł - 109 zł)

tania restauracja

73 zł (55 zł - 109 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 18,2 zł (10,9 zł - 33 zł)

lokalne piwo

18,2 zł (10,9 zł - 33 zł)
30% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,2 zł (7,3 zł - 29 zł)

kawa

18,2 zł (7,3 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,2 zł (5,5 zł - 10,9 zł)

butelka wody

7,2 zł (5,5 zł - 10,9 zł)
24% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 43 zł (36 zł - 51 zł)

mac burger king lub podobny bar

43 zł (36 zł - 51 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,6 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,6 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
32% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Watkins Glen, NY

  1. Mleko 1 litr 3,9 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 17,5 zł (4,8 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 18,6 zł (5,1 USD)
  4. Kilo sera 56 zł (15,3 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7 zł (1,9 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 39 zł (10,8 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,2 zł (2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,2 zł (2,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 49 zł (13,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 45 zł (12,3 USD)
  11. Jabłka (1kg) 17,3 zł (4,8 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 18,9 zł (5,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 11,1 zł (3,1 USD)
  14. Sałata (1 główka) 13,2 zł (3,6 USD)
  15. Kilo białego ryżu 19,3 zł (5,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17 zł (4,7 USD)
  17. Banany (1kg) 5,1 zł (1,4 USD)
  18. Cebula (1kg) 14,1 zł (3,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 54 zł (14,9 USD)

ceny w restauracjach w Watkins Glen, NY

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 264 zł (73 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 43 zł (11,9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 18,2 zł (5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 22 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,6 zł (2,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,2 zł (2 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,2 zł (5 USD)

koszty życia w Watkins Glen, NY

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 318 zł (87 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 397 zł (109 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 101 tys. zł (27,6 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,5 zł (0,97 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 109 tys. zł (30 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 668 zł (184 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,09 tys. zł (1,4 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 224 zł (62 USD)
  9. numb_34 176 zł (48 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 102 tys. zł (28 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,2 zł (5 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,1 zł (1,4 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 100 zł (28 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 163 zł (45 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 169 zł (46 USD)

koszty rozrywki w Watkins Glen, NY

  1. Kino pojedynczy bilet 55 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ryż

19,3 zł (8,8 zł - 32 zł)
240% więcej niż w Polsce

tania restauracja

73 zł (55 zł - 109 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

9,6 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
32% więcej niż w Polsce

banany

5,1 zł (3,1 zł - 8,7 zł)
19% mniej niż w Polsce

kawa

18,2 zł (7,3 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach