Ceny w Waverly, IA

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Waverly, IA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Waverly, IA.

Jakie są ceny w supermarketach w Waverly, IA? Czy koszty życia w Waverly, IA są wyższe od tych w Polsce? Waverly, IA - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Waverly, IA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 3 godziny temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,41 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 24,1 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 41,4 złotego.


Ceny w Waverly, IA są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 85%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 73%. A koszt życia jest większy w Waverly, IA o 19%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 120%.

Czy hotele są drogie w Waverly, IA? Ile zapłacimy za pokój w Waverly, IA?

Średni koszt noclegu w Waverly, IA to 284 zł (69 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Waverly, IA 251 zł (61 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 317 zł (76 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Waverly, IA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Waverly, IA? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Waverly, IA, takich jak: sałata, jabłka, pomarańcze, ser lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Waverly, IA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Waverly, IA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Waverly, IA? Czy jedzenie na mieście w Waverly, IA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 62 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 22 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 311 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 41 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Waverly, IA, m.in: sałata, jabłka, pomarańcze, ser lub pomidory


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Waverly, IA w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Waverly, IA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 824 zł (311 zł - 1,55 tys. zł)

opłaty

824 zł (311 zł - 1,55 tys. zł)
21% mniej niż w Polsce

cena internet 304 zł (207 zł - 414 zł)

internet

304 zł (207 zł - 414 zł)
410% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 240 zł (145 zł - 311 zł)

spodnie jeansy

240 zł (145 zł - 311 zł)
29% mniej niż w Polsce

cena chleb 14,7 zł (8,2 zł - 32 zł)

chleb

14,7 zł (8,2 zł - 32 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena ser 48 zł (39 zł - 82 zł)

ser

48 zł (39 zł - 82 zł)
37% więcej niż w Polsce

cena ryż 21 zł (13,7 zł - 27 zł)

ryż

21 zł (13,7 zł - 27 zł)
270% więcej niż w Polsce

cena pomidory 15,4 zł (9 zł - 25 zł)

pomidory

15,4 zł (9 zł - 25 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 5 zł (4,5 zł - 14,6 zł)

banany

5 zł (4,5 zł - 14,6 zł)
20% mniej niż w Polsce

cena wino 48 zł (46 zł - 62 zł)

wino

48 zł (46 zł - 62 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 62 zł (41 zł - 83 zł)

tania restauracja

62 zł (41 zł - 83 zł)
77% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 21 zł (12,4 zł - 25 zł)

lokalne piwo

21 zł (12,4 zł - 25 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 22 zł (12,4 zł - 25 zł)

kawa

22 zł (12,4 zł - 25 zł)
74% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,2 zł (7,2 zł - 12,4 zł)

butelka wody

8,2 zł (7,2 zł - 12,4 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 22 zł (22 zł - 50 zł)

mac burger king lub podobny bar

22 zł (22 zł - 50 zł)
27% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,1 zł (8,2 zł - 12,4 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,1 zł (8,2 zł - 12,4 zł)
38% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Waverly, IA

  1. Mleko 1 litr 3,8 zł (0,92 USD)
  2. Chleb pół kilo 14,7 zł (3,5 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 12,9 zł (3,1 USD)
  4. Kilo sera 48 zł (11,5 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 6,9 zł (1,7 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 48 zł (11,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,2 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 15,1 zł (3,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 41 zł (10 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 61 zł (14,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 15,8 zł (3,8 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 12,5 zł (3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 9,5 zł (2,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7 zł (1,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 21 zł (5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 15,4 zł (3,7 USD)
  17. Banany (1kg) 5 zł (1,2 USD)
  18. Cebula (1kg) 9,6 zł (2,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 59 zł (14,3 USD)

ceny w restauracjach w Waverly, IA

  1. Posiłek w taniej restauracji 62 zł (15 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 311 zł (75 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 22 zł (5,3 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 21 zł (5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (6,3 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,1 zł (2,4 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,2 zł (2 USD)
  8. Kawa cappuccino 22 zł (5,4 USD)

koszty życia w Waverly, IA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 434 zł (105 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 503 zł (122 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 99,4 tys. zł (24 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,8 zł (0,92 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 110 tys. zł (26,5 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 824 zł (199 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 7,09 tys. zł (1,71 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 304 zł (73 USD)
  9. numb_34 212 zł (51 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 102 tys. zł (24,6 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,6 zł (4,5 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 9 zł (2,2 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 174 zł (42 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 240 zł (58 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 181 zł (44 USD)

koszty rozrywki w Waverly, IA

  1. Kino pojedynczy bilet 60 zł (14,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ser

48 zł (39 zł - 82 zł)
37% więcej niż w Polsce

wino

48 zł (46 zł - 62 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

ryż

21 zł (13,7 zł - 27 zł)
270% więcej niż w Polsce

opłaty

824 zł (311 zł - 1,55 tys. zł)
21% mniej niż w Polsce

butelka wody

8,2 zł (7,2 zł - 12,4 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

10,1 zł (8,2 zł - 12,4 zł)
38% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach