Ceny w West Caldwell, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w West Caldwell, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w West Caldwell, NJ.

West Caldwell, NJ zmiany cen hikersbay.com
West Caldwell, NJ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

West Caldwell, NJ - jakie są ceny w supermarketach? West Caldwell, NJ - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? West Caldwell, NJ - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w West Caldwell, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w West Caldwell, NJ są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 120%. W restauracjach będzie drożej o 71%. Natomiast koszty życia są wyższe w West Caldwell, NJ o 49%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 89%.

Czy hotele są drogie w West Caldwell, NJ? Ile zapłacimy za pokój w West Caldwell, NJ?

Średnia cena noclegu w West Caldwell, NJ wynosi 329 zł (88 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w West Caldwell, NJ 235 zł (63 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 310 zł (83 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w West Caldwell, NJ za mniej więcej 375 zł (100 USD)


Czy w sklepach jest drogo w West Caldwell, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w West Caldwell, NJ? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w West Caldwell, NJ, takich jak: pomidory, ryż, mleko, pomarańcze lub zagraniczne piwo (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w West Caldwell, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w West Caldwell, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w West Caldwell, NJ? Czy jedzenie na mieście w West Caldwell, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 75 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 281 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 45 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w West Caldwell, NJ, m.in: pomidory, ryż, mleko, pomarańcze lub zagraniczne piwo


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w West Caldwell, NJ będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

West Caldwell, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 281 zł (281 zł - 1,59 tys. zł)

opłaty

281 zł (281 zł - 1,59 tys. zł)
73% mniej niż w Polsce

cena internet 235 zł (150 zł - 375 zł)

internet

235 zł (150 zł - 375 zł)
300% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 150 zł (131 zł - 300 zł)

spodnie jeansy

150 zł (131 zł - 300 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 11,3 tys. zł

zarobki średnio

11,3 tys. zł
110% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 6,75 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

6,75 tys. zł
dwa razy więcej niż w Polsce

cena chleb 14,6 zł (8,3 zł - 25 zł)

chleb

14,6 zł (8,3 zł - 25 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena ser 63 zł (33 zł - 91 zł)

ser

63 zł (33 zł - 91 zł)
82% więcej niż w Polsce

cena ryż 23 zł (11 zł - 49 zł)

ryż

23 zł (11 zł - 49 zł)
300% więcej niż w Polsce

cena pomidory 20 zł (8,3 zł - 25 zł)

pomidory

20 zł (8,3 zł - 25 zł)
90% więcej niż w Polsce

cena banany 6,8 zł (4,1 zł - 8,3 zł)

banany

6,8 zł (4,1 zł - 8,3 zł)
9.1% więcej niż w Polsce

cena wino 62 zł (45 zł - 94 zł)

wino

62 zł (45 zł - 94 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 75 zł (56 zł - 188 zł)

tania restauracja

75 zł (56 zł - 188 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 23 zł (15 zł - 26 zł)

lokalne piwo

23 zł (15 zł - 26 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena kawa 17,8 zł (7,5 zł - 30 zł)

kawa

17,8 zł (7,5 zł - 30 zł)
39% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 6,1 zł (3,8 zł - 7,5 zł)

butelka wody

6,1 zł (3,8 zł - 7,5 zł)
5.4% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł (30 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

38 zł (30 zł - 45 zł)
28% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,1 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,1 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
24% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w West Caldwell, NJ

  1. Mleko 1 litr 4,8 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 14,6 zł (3,9 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 15,8 zł (4,2 USD)
  4. Kilo sera 63 zł (16,9 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,8 zł (2,1 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 62 zł (16,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,5 zł (3,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 49 zł (13 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 51 zł (13,5 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19,8 zł (5,3 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 14,8 zł (3,9 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 13,1 zł (3,5 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10,2 zł (2,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 23 zł (6,1 USD)
  16. Pomidory (1kg) 20 zł (5,3 USD)
  17. Banany (1kg) 6,8 zł (1,8 USD)
  18. Cebula (1kg) 15 zł (4 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 71 zł (19 USD)

ceny w restauracjach w West Caldwell, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 75 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 281 zł (75 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10,3 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 23 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,1 zł (2,4 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 6,1 zł (1,6 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,8 zł (4,7 USD)

koszty życia w West Caldwell, NJ

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 281 zł (75 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 452 zł (121 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 95,3 tys. zł (25,4 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,8 zł (1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 128 tys. zł (34 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 6,75 tys. zł (1,8 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 281 zł (75 USD)
  8. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 7,32 tys. zł (1,95 tys. USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 235 zł (63 USD)
  10. numb_34 209 zł (56 USD)
  11. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 162 tys. zł (43,2 tys. USD)
  12. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 11,3 tys. zł (3 tys. USD)
  13. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  14. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 10,1 zł (2,7 USD)
  15. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,8 zł (1,6 USD)
  16. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 83 zł (22 USD)
  17. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 150 zł (40 USD)
  18. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 134 zł (36 USD)

West Caldwell, NJ koszty życia hikersbay.com
West Caldwell, NJ Koszty Życia

koszty rozrywki w West Caldwell, NJ

  1. Kino pojedynczy bilet 53 zł (14 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

internet

235 zł (150 zł - 375 zł)
300% więcej niż w Polsce

pomidory

20 zł (8,3 zł - 25 zł)
90% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

6,75 tys. zł
dwa razy więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

9,1 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
24% więcej niż w Polsce

ser

63 zł (33 zł - 91 zł)
82% więcej niż w Polsce

kawa

17,8 zł (7,5 zł - 30 zł)
39% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach