Ceny w West Lafayette, IN

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w West Lafayette, IN? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w West Lafayette, IN.

Jakie są ceny w supermarketach w West Lafayette, IN? Czy koszty życia w West Lafayette, IN są wyższe od tych w Polsce? West Lafayette, IN - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w West Lafayette, IN: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w West Lafayette, IN od cen w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 98%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 46%. A koszt życia jest większy w West Lafayette, IN o 47%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 7.9%.

Czy hotele są drogie w West Lafayette, IN? Ile zapłacimy za pokój w West Lafayette, IN?

Średni koszt noclegu w West Lafayette, IN to 252 zł (67 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w West Lafayette, IN 199 zł (53 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 270 zł (72 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w West Lafayette, IN za mniej więcej 387 zł (103 USD)


Czy w sklepach jest drogo w West Lafayette, IN? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w West Lafayette, IN? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w West Lafayette, IN, takich jak: mleko, pierś z kurczaka, wino, zagraniczne piwo lub sałata (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w West Lafayette, IN? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w West Lafayette, IN? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w West Lafayette, IN? Czy jedzenie na mieście w West Lafayette, IN jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 58 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 26 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 263 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 23 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7 złotych.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w West Lafayette, IN, m.in: mleko, pierś z kurczaka, wino, zagraniczne piwo lub sałata


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w West Lafayette, IN w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

West Lafayette, IN - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 501 zł (263 zł - 981 zł)

opłaty

501 zł (263 zł - 981 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 219 zł (94 zł - 375 zł)

internet

219 zł (94 zł - 375 zł)
270% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 169 zł (150 zł - 338 zł)

spodnie jeansy

169 zł (150 zł - 338 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 15 tys. zł

zarobki średnio

15 tys. zł
180% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 5,25 tys. zł (3,75 tys. zł - 6,75 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

5,25 tys. zł (3,75 tys. zł - 6,75 tys. zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 8,26 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

8,26 tys. zł
87% więcej niż w Polsce

cena chleb 7,4 zł (6,6 zł - 25 zł)

chleb

7,4 zł (6,6 zł - 25 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ser 62 zł (33 zł - 99 zł)

ser

62 zł (33 zł - 99 zł)
79% więcej niż w Polsce

cena ryż 8,3 zł (8,3 zł - 41 zł)

ryż

8,3 zł (8,3 zł - 41 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena pomidory 10,3 zł (8,1 zł - 33 zł)

pomidory

10,3 zł (8,1 zł - 33 zł)
2.9% mniej niż w Polsce

cena banany 4,5 zł (4,1 zł - 16,5 zł)

banany

4,5 zł (4,1 zł - 16,5 zł)
28% mniej niż w Polsce

cena wino 54 zł (34 zł - 75 zł)

wino

54 zł (34 zł - 75 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 58 zł (49 zł - 143 zł)

tania restauracja

58 zł (49 zł - 143 zł)
66% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 11,3 zł (11,3 zł - 38 zł)

lokalne piwo

11,3 zł (11,3 zł - 38 zł)
20% mniej niż w Polsce

cena kawa 17,8 zł (14,2 zł - 26 zł)

kawa

17,8 zł (14,2 zł - 26 zł)
39% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,7 zł (7,5 zł - 15 zł)

butelka wody

8,7 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 26 zł (26 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

26 zł (26 zł - 56 zł)
12% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7 zł (4,7 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

7 zł (4,7 zł - 15 zł)
3.5% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w West Lafayette, IN

  1. Mleko 1 litr 3 zł (0,79 USD)
  2. Chleb pół kilo 7,4 zł (2 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 15 zł (4 USD)
  4. Kilo sera 62 zł (16,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9,2 zł (2,5 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 54 zł (14,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 16,1 zł (4,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 62 zł (16,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 54 zł (14,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 14,8 zł (3,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 8,3 zł (2,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 10,2 zł (2,7 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,4 zł (2,2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 8,3 zł (2,2 USD)
  16. Pomidory (1kg) 10,3 zł (2,7 USD)
  17. Banany (1kg) 4,5 zł (1,2 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,9 zł (2,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 77 zł (20 USD)

ceny w restauracjach w West Lafayette, IN

  1. Posiłek w taniej restauracji 58 zł (15,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 263 zł (70 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 26 zł (7 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 11,3 zł (3 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 13,1 zł (3,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7 zł (1,9 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,7 zł (2,3 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,8 zł (4,8 USD)

koszty życia w West Lafayette, IN

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 3,8 zł (1 USD)
  2. Benzyna (1 litr) 3,2 zł (0,86 USD)
  3. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 140 tys. zł (37,4 tys. USD)
  4. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 5,25 tys. zł (1,4 tys. USD)
  5. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 5,25 tys. zł (1,4 tys. USD)
  6. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 5,82 tys. zł (1,55 tys. USD)
  7. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 8,26 tys. zł (2,2 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 501 zł (133 USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 219 zł (58 USD)
  10. numb_34 201 zł (54 USD)
  11. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 169 zł (45 USD)
  12. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 202 zł (54 USD)
  13. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 361 zł (96 USD)
  14. 1 para męskich skórzanych butów 475 zł (127 USD)
  15. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (27,2 tys. USD)
  16. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 3,75 tys. zł (1 tys. USD)
  17. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 6,26 tys. zł (1,67 tys. USD)
  18. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 171 tys. zł (45,5 tys. USD)
  19. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 6,26 tys. zł (1,67 tys. USD)
  20. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 15 tys. zł (4 tys. USD)
  21. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  22. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 12,2 zł (3,3 USD)
  23. Taxi 1km (taryfa normalna) 3,5 zł (0,93 USD)
  24. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 94 zł (25 USD)

koszty rozrywki w West Lafayette, IN

  1. Kino pojedynczy bilet 30 zł (8 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

26 zł (26 zł - 56 zł)
12% mniej niż w Polsce

lokalne piwo

11,3 zł (11,3 zł - 38 zł)
20% mniej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

5,25 tys. zł (3,75 tys. zł - 6,75 tys. zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

7 zł (4,7 zł - 15 zł)
3,5% mniej niż w Polsce

opłaty

501 zł (263 zł - 981 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

kawa

17,8 zł (14,2 zł - 26 zł)
39% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach