Ceny w West New York, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w West New York, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w West New York, NJ.

West New York, NJ zmiany cen hikersbay.com
West New York, NJ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

West New York, NJ - jakie są ceny w supermarketach? West New York, NJ - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? West New York, NJ - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w West New York, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w West New York, NJ są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 100%. W restauracjach będzie drożej o 130%. Natomiast koszty życia są wyższe w West New York, NJ o 18%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 170%.

Czy hotele są drogie w West New York, NJ? Ile zapłacimy za pokój w West New York, NJ?

Średnia cena noclegu w West New York, NJ wynosi 551 zł (147 USD). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 447 zł (119 USD) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 201 zł (54 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w West New York, NJ 593 zł (158 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 715 zł (190 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w West New York, NJ za mniej więcej 876 zł (233 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 1,78 tys. zł (474 USD)


Czy w sklepach jest drogo w West New York, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w West New York, NJ? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w West New York, NJ, takich jak: pomidory, mięso wołowe, jabłka, zagraniczne piwo lub jaja (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w West New York, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w West New York, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w West New York, NJ? Czy jedzenie na mieście w West New York, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 66 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 39 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 450 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 45 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w West New York, NJ, m.in: pomidory, mięso wołowe, jabłka, zagraniczne piwo lub jaja


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w West New York, NJ będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

West New York, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 565 zł (281 zł - 751 zł)

opłaty

565 zł (281 zł - 751 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 188 zł (188 zł - 375 zł)

internet

188 zł (188 zł - 375 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 144 zł (75 zł - 188 zł)

spodnie jeansy

144 zł (75 zł - 188 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 14,8 tys. zł

zarobki średnio

14,8 tys. zł
180% więcej niż w Polsce

cena chleb 12,1 zł (8,3 zł - 17,7 zł)

chleb

12,1 zł (8,3 zł - 17,7 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena ser NaN zł

ser

NaN zł
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena ryż 17,9 zł (5,8 zł - 30 zł)

ryż

17,9 zł (5,8 zł - 30 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena pomidory 22 zł (10,7 zł - 33 zł)

pomidory

22 zł (10,7 zł - 33 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 5,7 zł (4,1 zł - 7,5 zł)

banany

5,7 zł (4,1 zł - 7,5 zł)
8.8% mniej niż w Polsce

cena wino 69 zł (60 zł - 94 zł)

wino

69 zł (60 zł - 94 zł)
180% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 66 zł (45 zł - 225 zł)

tania restauracja

66 zł (45 zł - 225 zł)
88% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 23 zł (23 zł - 30 zł)

lokalne piwo

23 zł (23 zł - 30 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,8 zł (15 zł - 26 zł)

kawa

18,8 zł (15 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 4,1 zł (4,1 zł - 11,2 zł)

butelka wody

4,1 zł (4,1 zł - 11,2 zł)
29% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 39 zł (38 zł - 41 zł)

mac burger king lub podobny bar

39 zł (38 zł - 41 zł)
31% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,4 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,4 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
29% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w West New York, NJ

  1. Mleko 1 litr 4,3 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 12,1 zł (3,2 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 18,8 zł (5 USD)
  4. Kilo sera NaN zł (NaN USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,5 zł (2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 69 zł (18,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 16,9 zł (4,5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 45 zł (12 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 25 zł (6,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 18,8 zł (5 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 15,5 zł (4,1 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 5,8 zł (1,6 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10,3 zł (2,8 USD)
  15. Kilo białego ryżu 17,9 zł (4,8 USD)
  16. Pomidory (1kg) 22 zł (5,8 USD)
  17. Banany (1kg) 5,7 zł (1,5 USD)
  18. Cebula (1kg) 14,1 zł (3,8 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 66 zł (17,6 USD)

ceny w restauracjach w West New York, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 66 zł (17,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 450 zł (120 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 39 zł (10,5 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 23 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,4 zł (2,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 4,1 zł (1,1 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,8 zł (5 USD)

koszty życia w West New York, NJ

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 263 zł (70 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 317 zł (85 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 95,9 tys. zł (25,5 tys. USD)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 12,2 zł (3,3 USD)
  5. Benzyna (1 litr) 3,1 zł (0,82 USD)
  6. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 136 tys. zł (36,3 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 565 zł (150 USD)
  8. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 8,26 tys. zł (2,2 tys. USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 188 zł (50 USD)
  10. numb_34 167 zł (44 USD)
  11. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 65,7 tys. zł (17,5 tys. USD)
  12. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 14,8 tys. zł (3,94 tys. USD)
  13. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.4%
  14. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,4 zł (2,5 USD)
  15. Taxi 1km (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  16. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  17. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 144 zł (38 USD)
  18. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) NaN zł (NaN USD)

West New York, NJ koszty życia hikersbay.com
West New York, NJ Koszty Życia

koszty rozrywki w West New York, NJ

  1. Kino pojedynczy bilet 74 zł (19,8 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

kawa

18,8 zł (15 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ryż

17,9 zł (5,8 zł - 30 zł)
220% więcej niż w Polsce

internet

188 zł (188 zł - 375 zł)
220% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

39 zł (38 zł - 41 zł)
31% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

144 zł (75 zł - 188 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

lokalne piwo

23 zł (23 zł - 30 zł)
61% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach