Ceny w Westfield, MA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Westfield, MA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Westfield, MA.

Westfield, MA zmiany cen hikersbay.com
Westfield, MA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Westfield, MA - ile zapłacimy w marketach? Westfield, MA - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Westfield, MA - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Westfield, MA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


W Westfield, MA jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 130%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 120%. Z kolei życie jest droższe w Westfield, MA o 20%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 54%.

Czy hotele są drogie w Westfield, MA? Ile zapłacimy za pokój w Westfield, MA?

Uśredniony koszt noclegu w Westfield, MA to 394 zł (105 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Westfield, MA to mniej więcej 328 zł (87 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 443 zł (118 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Westfield, MA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Westfield, MA? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Westfield, MA, takich jak: wino, ryż, papierosy, mleko lub pomarańcze (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Westfield, MA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Westfield, MA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Westfield, MA? Czy jedzenie na mieście w Westfield, MA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 90 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 45 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 375 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 60 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Westfield, MA, m.in: wino, ryż, papierosy, mleko lub pomarańcze


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Westfield, MA w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Westfield, MA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 772 zł (450 zł - 1,31 tys. zł)

opłaty

772 zł (450 zł - 1,31 tys. zł)
26% mniej niż w Polsce

cena internet 256 zł (169 zł - 409 zł)

internet

256 zł (169 zł - 409 zł)
330% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 229 zł (131 zł - 338 zł)

spodnie jeansy

229 zł (131 zł - 338 zł)
32% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 5,82 tys. zł (5,25 tys. zł - 6,38 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

5,82 tys. zł (5,25 tys. zł - 6,38 tys. zł)
72% więcej niż w Polsce

cena chleb 15,9 zł (12,4 zł - 33 zł)

chleb

15,9 zł (12,4 zł - 33 zł)
240% więcej niż w Polsce

cena ser 73 zł (38 zł - 132 zł)

ser

73 zł (38 zł - 132 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena ryż 21 zł (8,3 zł - 41 zł)

ryż

21 zł (8,3 zł - 41 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena pomidory 24 zł (8,3 zł - 50 zł)

pomidory

24 zł (8,3 zł - 50 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena banany 7,8 zł (4,1 zł - 16,5 zł)

banany

7,8 zł (4,1 zł - 16,5 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena wino 56 zł (38 zł - 113 zł)

wino

56 zł (38 zł - 113 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 90 zł (56 zł - 131 zł)

tania restauracja

90 zł (56 zł - 131 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 30 zł (18,8 zł - 38 zł)

lokalne piwo

30 zł (18,8 zł - 38 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena kawa 21 zł (15 zł - 30 zł)

kawa

21 zł (15 zł - 30 zł)
66% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,3 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

butelka wody

9,3 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 45 zł (38 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

45 zł (38 zł - 56 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,4 zł (7,5 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,4 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Westfield, MA

  1. Mleko 1 litr 1,9 zł (0,49 USD)
  2. Chleb pół kilo 15,9 zł (4,2 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 18,4 zł (4,9 USD)
  4. Kilo sera 73 zł (19,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9,4 zł (2,5 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 56 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,1 zł (1,9 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 19,7 zł (5,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 51 zł (13,7 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 53 zł (14,1 USD)
  11. Jabłka (1kg) 21 zł (5,7 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 23 zł (6,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 14,3 zł (3,8 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10,3 zł (2,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 21 zł (5,7 USD)
  16. Pomidory (1kg) 24 zł (6,5 USD)
  17. Banany (1kg) 7,8 zł (2,1 USD)
  18. Cebula (1kg) 14,1 zł (3,8 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 77 zł (20 USD)

ceny w restauracjach w Westfield, MA

  1. Posiłek w taniej restauracji 90 zł (24 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 375 zł (100 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 45 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 30 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 37 zł (9,8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,4 zł (2,8 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,3 zł (2,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 21 zł (5,7 USD)

koszty życia w Westfield, MA

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 5,6 zł (1,5 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 203 zł (54 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,2 zł (0,86 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 113 tys. zł (30 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 5,82 tys. zł (1,55 tys. USD)
  6. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 9,38 tys. zł (2,5 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 772 zł (206 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 256 zł (68 USD)
  9. numb_34 211 zł (56 USD)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 229 zł (61 USD)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 179 zł (48 USD)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 347 zł (92 USD)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 567 zł (151 USD)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 89,4 tys. zł (23,8 tys. USD)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 9,07 tys. zł (2,42 tys. USD)
  16. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 105 tys. zł (28 tys. USD)
  17. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  18. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 10,1 zł (2,7 USD)
  19. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,5 zł (1,7 USD)
  20. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 105 zł (28 USD)

koszty rozrywki w Westfield, MA

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 188 zł (50 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 60 zł (16 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

tania restauracja

90 zł (56 zł - 131 zł)
160% więcej niż w Polsce

pomidory

24 zł (8,3 zł - 50 zł)
130% więcej niż w Polsce

kawa

21 zł (15 zł - 30 zł)
66% więcej niż w Polsce

internet

256 zł (169 zł - 409 zł)
330% więcej niż w Polsce

banany

7,8 zł (4,1 zł - 16,5 zł)
25% więcej niż w Polsce

wino

56 zł (38 zł - 113 zł)
130% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach