Ceny w Wilkes-Barre, PA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Wilkes-Barre, PA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Wilkes-Barre, PA.

Wilkes-Barre, PA zmiany cen hikersbay.com
Wilkes-Barre, PA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Wilkes-Barre, PA - ile zapłacimy w marketach? Wilkes-Barre, PA - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Wilkes-Barre, PA - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Wilkes-Barre, PA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


W Wilkes-Barre, PA jest sporo drożej niż w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 150%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 170%. Z kolei życie jest droższe w Wilkes-Barre, PA o 70%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 170%.

Czy hotele są drogie w Wilkes-Barre, PA? Ile zapłacimy za pokój w Wilkes-Barre, PA?

Uśredniony koszt noclegu w Wilkes-Barre, PA to 280 zł (74 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Wilkes-Barre, PA to mniej więcej 244 zł (65 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 332 zł (88 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Wilkes-Barre, PA za mniej więcej 353 zł (94 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Wilkes-Barre, PA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Wilkes-Barre, PA? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Wilkes-Barre, PA, takich jak: ser, sałata, mleko, ziemniaki lub pomarańcze (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Wilkes-Barre, PA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Wilkes-Barre, PA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Wilkes-Barre, PA? Czy jedzenie na mieście w Wilkes-Barre, PA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 113 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 45 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 488 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 60 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Wilkes-Barre, PA, m.in: ser, sałata, mleko, ziemniaki lub pomarańcze


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Wilkes-Barre, PA w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Wilkes-Barre, PA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 653 zł (375 zł - 981 zł)

opłaty

653 zł (375 zł - 981 zł)
37% mniej niż w Polsce

cena internet 263 zł (188 zł - 375 zł)

internet

263 zł (188 zł - 375 zł)
340% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 258 zł (150 zł - 375 zł)

spodnie jeansy

258 zł (150 zł - 375 zł)
24% mniej niż w Polsce

cena chleb 17,8 zł (11,5 zł - 37 zł)

chleb

17,8 zł (11,5 zł - 37 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena ser 63 zł (35 zł - 116 zł)

ser

63 zł (35 zł - 116 zł)
82% więcej niż w Polsce

cena ryż 27 zł (12,4 zł - 41 zł)

ryż

27 zł (12,4 zł - 41 zł)
370% więcej niż w Polsce

cena pomidory 23 zł (8,2 zł - 41 zł)

pomidory

23 zł (8,2 zł - 41 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena banany 7,7 zł (5 zł - 25 zł)

banany

7,7 zł (5 zł - 25 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena wino 75 zł (45 zł - 100 zł)

wino

75 zł (45 zł - 100 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 113 zł (56 zł - 225 zł)

tania restauracja

113 zł (56 zł - 225 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 30 zł (23 zł - 45 zł)

lokalne piwo

30 zł (23 zł - 45 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena kawa 21 zł (15 zł - 34 zł)

kawa

21 zł (15 zł - 34 zł)
64% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,6 zł (7,5 zł - 15 zł)

butelka wody

8,6 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 45 zł (38 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

45 zł (38 zł - 56 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,4 zł (7,5 zł - 18,8 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,4 zł (7,5 zł - 18,8 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Wilkes-Barre, PA

  1. Mleko 1 litr 5,9 zł (1,6 USD)
  2. Chleb pół kilo 17,8 zł (4,7 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 20 zł (5,5 USD)
  4. Kilo sera 63 zł (16,9 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9,1 zł (2,4 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 75 zł (20 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 9,5 zł (2,5 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 14,4 zł (3,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 64 zł (17 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 59 zł (15,8 USD)
  11. Jabłka (1kg) 26 zł (6,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 22 zł (6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 16 zł (4,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10,8 zł (2,9 USD)
  15. Kilo białego ryżu 27 zł (7,2 USD)
  16. Pomidory (1kg) 23 zł (6,2 USD)
  17. Banany (1kg) 7,7 zł (2 USD)
  18. Cebula (1kg) 14,2 zł (3,8 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 75 zł (19,9 USD)

ceny w restauracjach w Wilkes-Barre, PA

  1. Posiłek w taniej restauracji 113 zł (30 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 488 zł (130 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 45 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 30 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 38 zł (10 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,4 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,6 zł (2,3 USD)
  8. Kawa cappuccino 21 zł (5,6 USD)

koszty życia w Wilkes-Barre, PA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 364 zł (97 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 622 zł (166 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (27,1 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,9 zł (1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 105 tys. zł (28 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 653 zł (174 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 11,5 tys. zł (3,07 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 263 zł (70 USD)
  9. numb_34 236 zł (63 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 237 tys. zł (63,3 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,8 zł (5 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 8,2 zł (2,2 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 113 zł (30 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 258 zł (69 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 170 zł (45 USD)

Wilkes-Barre, PA koszty życia hikersbay.com
Wilkes-Barre, PA Koszty Życia

koszty rozrywki w Wilkes-Barre, PA

  1. Kino pojedynczy bilet 74 zł (19,8 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

cola pepsi sprite mirinda

11,4 zł (7,5 zł - 18,8 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ryż

27 zł (12,4 zł - 41 zł)
370% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

258 zł (150 zł - 375 zł)
24% mniej niż w Polsce

banany

7,7 zł (5 zł - 25 zł)
22% więcej niż w Polsce

wino

75 zł (45 zł - 100 zł)
200% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach