Ceny w Willow Grove, PA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Willow Grove, PA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Willow Grove, PA.

Willow Grove, PA - jakie są ceny w supermarketach? Willow Grove, PA - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Willow Grove, PA - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Willow Grove, PA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Willow Grove, PA są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 150%. W restauracjach będzie drożej o 68%. Z kolei koszt życia i opłaty w Willow Grove, PA są podobne do wydatków jakie ponosimy w Polsce. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 100%.

Czy w sklepach jest drogo w Willow Grove, PA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Willow Grove, PA? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Willow Grove, PA, takich jak: jaja, cebula, zagraniczne piwo, woda butelkowana lub mleko (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Willow Grove, PA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Willow Grove, PA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Willow Grove, PA? Czy jedzenie na mieście w Willow Grove, PA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 75 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 263 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 45 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Willow Grove, PA, m.in: jaja, cebula, zagraniczne piwo, woda butelkowana lub mleko


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Willow Grove, PA będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Willow Grove, PA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 769 zł (563 zł - 1,13 tys. zł)

opłaty

769 zł (563 zł - 1,13 tys. zł)
26% mniej niż w Polsce

cena internet 183 zł (109 zł - 375 zł)

internet

183 zł (109 zł - 375 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 225 zł (113 zł - 300 zł)

spodnie jeansy

225 zł (113 zł - 300 zł)
33% mniej niż w Polsce

cena chleb 11 zł (8,2 zł - 12,4 zł)

chleb

11 zł (8,2 zł - 12,4 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena ser 77 zł (66 zł - 99 zł)

ser

77 zł (66 zł - 99 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena ryż 28 zł (8,2 zł - 41 zł)

ryż

28 zł (8,2 zł - 41 zł)
390% więcej niż w Polsce

cena pomidory 33 zł (33 zł - 33 zł)

pomidory

33 zł (33 zł - 33 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena banany 11,4 zł (6,2 zł - 16,5 zł)

banany

11,4 zł (6,2 zł - 16,5 zł)
82% więcej niż w Polsce

cena wino 66 zł (38 zł - 94 zł)

wino

66 zł (38 zł - 94 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 75 zł (56 zł - 131 zł)

tania restauracja

75 zł (56 zł - 131 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 23 zł (23 zł - 38 zł)

lokalne piwo

23 zł (23 zł - 38 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,8 zł (15 zł - 30 zł)

kawa

18,8 zł (15 zł - 30 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 11,3 zł (7,5 zł - 38 zł)

butelka wody

11,3 zł (7,5 zł - 38 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł (38 zł - 64 zł)

mac burger king lub podobny bar

38 zł (38 zł - 64 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,7 zł (7,5 zł - 38 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,7 zł (7,5 zł - 38 zł)
34% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Willow Grove, PA

  1. Mleko 1 litr 4,1 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 11 zł (2,9 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14 zł (3,7 USD)
  4. Kilo sera 77 zł (21 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 11,3 zł (3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 66 zł (17,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 16,3 zł (4,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 36 zł (9,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 90 zł (24 USD)
  11. Jabłka (1kg) 29 zł (7,7 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 24 zł (6,3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 4 zł (1,1 USD)
  14. Sałata (1 główka) 4 zł (1,1 USD)
  15. Kilo białego ryżu 28 zł (7,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 33 zł (8,8 USD)
  17. Banany (1kg) 11,4 zł (3 USD)
  18. Cebula (1kg) 9,6 zł (2,6 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 95 zł (25 USD)

ceny w restauracjach w Willow Grove, PA

  1. Posiłek w taniej restauracji 75 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 263 zł (70 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 23 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 30 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,7 zł (2,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 11,3 zł (3 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,8 zł (5 USD)

koszty życia w Willow Grove, PA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 607 zł (162 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 826 zł (220 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (27,1 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,4 zł (0,91 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 124 tys. zł (33 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 769 zł (205 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,88 tys. zł (1,3 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 183 zł (49 USD)
  9. numb_34 170 zł (45 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka NaN zł (NaN USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 30 zł (8 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 11,3 zł (3 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 158 zł (42 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 225 zł (60 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 169 zł (45 USD)

koszty rozrywki w Willow Grove, PA

  1. Kino pojedynczy bilet 56 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

pomidory

33 zł (33 zł - 33 zł)
210% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

9,7 zł (7,5 zł - 38 zł)
34% więcej niż w Polsce

kawa

18,8 zł (15 zł - 30 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

wino

66 zł (38 zł - 94 zł)
160% więcej niż w Polsce

opłaty

769 zł (563 zł - 1,13 tys. zł)
26% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach