Ceny w Winchester, VA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Winchester, VA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Winchester, VA.

Winchester, VA zmiany cen hikersbay.com
Winchester, VA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Winchester, VA - ile zapłacimy w marketach? Winchester, VA - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Winchester, VA - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Winchester, VA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Winchester, VA niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 57%. Jeśli chodzi o ceny w restauracjach to będą podobne do cen w Polsce Z kolei życie jest droższe w Winchester, VA o 34%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 9.9%.

Czy hotele są drogie w Winchester, VA? Ile zapłacimy za pokój w Winchester, VA?

Uśredniony koszt noclegu w Winchester, VA to 270 zł (74 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Winchester, VA to mniej więcej 232 zł (64 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 250 zł (68 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Winchester, VA za mniej więcej 308 zł (84 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Winchester, VA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Winchester, VA? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Winchester, VA, takich jak: pomarańcze, banany, pierś z kurczaka, woda butelkowana lub cebula (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Winchester, VA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Winchester, VA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Winchester, VA? Czy jedzenie na mieście w Winchester, VA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 47 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 33 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 128 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 37 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 5,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Winchester, VA, m.in: pomarańcze, banany, pierś z kurczaka, woda butelkowana lub cebula


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Winchester, VA w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Winchester, VA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 513 zł (318 zł - 1 tys. zł)

opłaty

513 zł (318 zł - 1 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 179 zł (146 zł - 402 zł)

internet

179 zł (146 zł - 402 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 147 zł (55 zł - 237 zł)

spodnie jeansy

147 zł (55 zł - 237 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 20,1 tys. zł

zarobki średnio

20,1 tys. zł
280% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 5,11 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

5,11 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 5,57 tys. zł (5,11 tys. zł - 6,02 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,57 tys. zł (5,11 tys. zł - 6,02 tys. zł)
26% więcej niż w Polsce

cena chleb 9,9 zł (6 zł - 15,5 zł)

chleb

9,9 zł (6 zł - 15,5 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena ser 35 zł (30 zł - 40 zł)

ser

35 zł (30 zł - 40 zł)
1.4% więcej niż w Polsce

cena ryż 12,8 zł (5,9 zł - 32 zł)

ryż

12,8 zł (5,9 zł - 32 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena pomidory 19 zł (15,6 zł - 28 zł)

pomidory

19 zł (15,6 zł - 28 zł)
80% więcej niż w Polsce

cena banany 4,2 zł (3,7 zł - 7,2 zł)

banany

4,2 zł (3,7 zł - 7,2 zł)
33% mniej niż w Polsce

cena wino 36 zł (33 zł - 55 zł)

wino

36 zł (33 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 47 zł (47 zł - 110 zł)

tania restauracja

47 zł (47 zł - 110 zł)
36% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 18,3 zł (14,6 zł - 26 zł)

lokalne piwo

18,3 zł (14,6 zł - 26 zł)
30% więcej niż w Polsce

cena kawa 14,9 zł (11 zł - 22 zł)

kawa

14,9 zł (11 zł - 22 zł)
16% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 3,7 zł (3,7 zł - 9,1 zł)

butelka wody

3,7 zł (3,7 zł - 9,1 zł)
37% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 33 zł (29 zł - 40 zł)

mac burger king lub podobny bar

33 zł (29 zł - 40 zł)
9.5% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 5,5 zł (5,5 zł - 9,1 zł)

cola pepsi sprite mirinda

5,5 zł (5,5 zł - 9,1 zł)
25% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Winchester, VA

  1. Mleko 1 litr 3,3 zł (0,9 USD)
  2. Chleb pół kilo 9,9 zł (2,7 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 11 zł (3 USD)
  4. Kilo sera 35 zł (9,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8 zł (2,2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 36 zł (9,7 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,9 zł (1,9 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 15,6 zł (4,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 20 zł (5,6 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 44 zł (12,1 USD)
  11. Jabłka (1kg) 18,8 zł (5,2 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 24 zł (6,7 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 9,2 zł (2,5 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,4 zł (1,8 USD)
  15. Kilo białego ryżu 12,8 zł (3,5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 19 zł (5,2 USD)
  17. Banany (1kg) 4,2 zł (1,1 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,5 zł (2,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 46 zł (12,6 USD)

ceny w restauracjach w Winchester, VA

  1. Posiłek w taniej restauracji 47 zł (13 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 128 zł (35 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 33 zł (9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 18,3 zł (5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 5,5 zł (1,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 3,7 zł (1 USD)
  8. Kawa cappuccino 14,9 zł (4,1 USD)

koszty życia w Winchester, VA

  1. Karnet miesięczny (standardowa cena) 201 zł (55 USD)
  2. Benzyna (1 litr) 3,2 zł (0,88 USD)
  3. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 104 tys. zł (28,4 tys. USD)
  4. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 5,11 tys. zł (1,4 tys. USD)
  5. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 5,57 tys. zł (1,53 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 513 zł (140 USD)
  7. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 179 zł (49 USD)
  8. numb_34 183 zł (50 USD)
  9. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 147 zł (40 USD)
  10. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 133 zł (36 USD)
  11. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 219 zł (60 USD)
  12. 1 para męskich skórzanych butów 426 zł (117 USD)
  13. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 114 tys. zł (31,2 tys. USD)
  14. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,44 tys. zł (1,22 tys. USD)
  15. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 112 tys. zł (30,8 tys. USD)
  16. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 20,1 tys. zł (5,5 tys. USD)
  17. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.7%
  18. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,1 zł (2,5 USD)
  19. Taxi 1km (taryfa normalna) 2,8 zł (0,78 USD)
  20. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 73 zł (20 USD)

koszty rozrywki w Winchester, VA

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 128 zł (35 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 44 zł (12 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

internet

179 zł (146 zł - 402 zł)
200% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,57 tys. zł (5,11 tys. zł - 6,02 tys. zł)
26% więcej niż w Polsce

tania restauracja

47 zł (47 zł - 110 zł)
36% więcej niż w Polsce

wino

36 zł (33 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

kawa

14,9 zł (11 zł - 22 zł)
16% więcej niż w Polsce

chleb

9,9 zł (6 zł - 15,5 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach