Ceny w Winona, MN

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Winona, MN? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Winona, MN.

Winona, MN zmiany cen hikersbay.com
Winona, MN Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Winona, MN - jakie są ceny w supermarketach? Winona, MN - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Winona, MN - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Winona, MN: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Winona, MN niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 61%. W restauracjach będzie drożej o 36%. Z kolei koszt życia i opłaty w Winona, MN są podobne do wydatków jakie ponosimy w Polsce. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 64%.

Czy hotele są drogie w Winona, MN? Ile zapłacimy za pokój w Winona, MN?

Średnia cena noclegu w Winona, MN wynosi 363 zł (97 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Winona, MN 242 zł (64 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 334 zł (89 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Winona, MN za mniej więcej 394 zł (105 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Winona, MN? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Winona, MN? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Winona, MN, takich jak: papierosy, banany, piwo, ziemniaki lub ryż (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Winona, MN? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Winona, MN? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Winona, MN? Czy jedzenie na mieście w Winona, MN jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 56 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 216 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 30 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 6,6 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Winona, MN, m.in: papierosy, banany, piwo, ziemniaki lub ryż


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Winona, MN będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Winona, MN - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 744 zł (281 zł - 1,41 tys. zł)

opłaty

744 zł (281 zł - 1,41 tys. zł)
28% mniej niż w Polsce

cena internet 197 zł (150 zł - 375 zł)

internet

197 zł (150 zł - 375 zł)
230% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 218 zł (131 zł - 281 zł)

spodnie jeansy

218 zł (131 zł - 281 zł)
36% mniej niż w Polsce

cena chleb 5,1 zł (4,1 zł - 29 zł)

chleb

5,1 zł (4,1 zł - 29 zł)
9.1% więcej niż w Polsce

cena ser 43 zł (35 zł - 74 zł)

ser

43 zł (35 zł - 74 zł)
24% więcej niż w Polsce

cena ryż 18,9 zł (12,4 zł - 25 zł)

ryż

18,9 zł (12,4 zł - 25 zł)
230% więcej niż w Polsce

cena pomidory 14 zł (8,2 zł - 23 zł)

pomidory

14 zł (8,2 zł - 23 zł)
32% więcej niż w Polsce

cena banany 2,5 zł (2,5 zł - 13,2 zł)

banany

2,5 zł (2,5 zł - 13,2 zł)
60% mniej niż w Polsce

cena wino 43 zł (41 zł - 56 zł)

wino

43 zł (41 zł - 56 zł)
73% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 56 zł (38 zł - 75 zł)

tania restauracja

56 zł (38 zł - 75 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 15 zł (11,3 zł - 23 zł)

lokalne piwo

15 zł (11,3 zł - 23 zł)
7.2% więcej niż w Polsce

cena kawa 20 zł (11,3 zł - 23 zł)

kawa

20 zł (11,3 zł - 23 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 3,8 zł (3,8 zł - 11,3 zł)

butelka wody

3,8 zł (3,8 zł - 11,3 zł)
35% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł (34 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

38 zł (34 zł - 45 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 6,6 zł (5,6 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

6,6 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
9.9% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Winona, MN

  1. Mleko 1 litr 3,5 zł (0,92 USD)
  2. Chleb pół kilo 5,1 zł (1,4 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 6,7 zł (1,8 USD)
  4. Kilo sera 43 zł (11,5 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 6,2 zł (1,7 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 43 zł (11,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,7 zł (3,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 38 zł (10 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 55 zł (14,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 14,4 zł (3,8 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 11,4 zł (3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8,6 zł (2,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,4 zł (1,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 18,9 zł (5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 14 zł (3,7 USD)
  17. Banany (1kg) 2,5 zł (0,66 USD)
  18. Cebula (1kg) 8,7 zł (2,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 53 zł (14,3 USD)

ceny w restauracjach w Winona, MN

  1. Posiłek w taniej restauracji 56 zł (15 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 216 zł (58 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 15 zł (4 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 23 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 6,6 zł (1,8 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 3,8 zł (1 USD)
  8. Kawa cappuccino 20 zł (5,4 USD)

koszty życia w Winona, MN

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 393 zł (105 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 456 zł (122 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 90,1 tys. zł (24 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,5 zł (0,92 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 99,4 tys. zł (26,5 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 744 zł (198 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,42 tys. zł (1,71 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 197 zł (53 USD)
  9. numb_34 113 zł (30 USD)
  10. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 6,3 tys. zł (1,68 tys. USD)
  11. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 92,3 tys. zł (24,6 tys. USD)
  12. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 6,3 tys. zł (1,68 tys. USD)
  13. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  14. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 16,9 zł (4,5 USD)
  15. Taxi 1km (taryfa normalna) 8,2 zł (2,2 USD)
  16. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 158 zł (42 USD)
  17. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 218 zł (58 USD)
  18. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 164 zł (44 USD)

koszty rozrywki w Winona, MN

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 225 zł (60 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 38 zł (10 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

cola pepsi sprite mirinda

6,6 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
9,9% mniej niż w Polsce

banany

2,5 zł (2,5 zł - 13,2 zł)
60% mniej niż w Polsce

kawa

20 zł (11,3 zł - 23 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

218 zł (131 zł - 281 zł)
36% mniej niż w Polsce

butelka wody

3,8 zł (3,8 zł - 11,3 zł)
35% mniej niż w Polsce

opłaty

744 zł (281 zł - 1,41 tys. zł)
28% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach