Ceny w Woodbridge, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Woodbridge, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Woodbridge, NJ.

Woodbridge, NJ zmiany cen hikersbay.com
Woodbridge, NJ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Woodbridge, NJ - ile zapłacimy w marketach? Woodbridge, NJ - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Woodbridge, NJ - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Woodbridge, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


W Woodbridge, NJ jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 140%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 79%. Z kolei życie jest droższe w Woodbridge, NJ o 17%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 100%.

Czy hotele są drogie w Woodbridge, NJ? Ile zapłacimy za pokój w Woodbridge, NJ?

Uśredniony koszt noclegu w Woodbridge, NJ to 305 zł (81 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Woodbridge, NJ to mniej więcej 255 zł (68 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 287 zł (77 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Woodbridge, NJ za mniej więcej 328 zł (87 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Woodbridge, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Woodbridge, NJ? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Woodbridge, NJ, takich jak: sałata, chleb, cebula, mięso wołowe lub wino (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Woodbridge, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Woodbridge, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Woodbridge, NJ? Czy jedzenie na mieście w Woodbridge, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 68 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 300 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 53 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Woodbridge, NJ, m.in: sałata, chleb, cebula, mięso wołowe lub wino


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Woodbridge, NJ w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Woodbridge, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 450 zł (319 zł - 893 zł)

opłaty

450 zł (319 zł - 893 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 269 zł (169 zł - 375 zł)

internet

269 zł (169 zł - 375 zł)
350% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 239 zł (113 zł - 300 zł)

spodnie jeansy

239 zł (113 zł - 300 zł)
29% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 22,5 tys. zł

zarobki średnio

22,5 tys. zł
320% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 8,26 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

8,26 tys. zł
140% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 11,3 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

11,3 tys. zł
160% więcej niż w Polsce

cena chleb 16 zł (8,3 zł - 21 zł)

chleb

16 zł (8,3 zł - 21 zł)
240% więcej niż w Polsce

cena ser 91 zł (25 zł - 99 zł)

ser

91 zł (25 zł - 99 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena ryż 28 zł (7,4 zł - 41 zł)

ryż

28 zł (7,4 zł - 41 zł)
390% więcej niż w Polsce

cena pomidory 21 zł (7,5 zł - 41 zł)

pomidory

21 zł (7,5 zł - 41 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 6,8 zł (3,8 zł - 25 zł)

banany

6,8 zł (3,8 zł - 25 zł)
8% więcej niż w Polsce

cena wino 68 zł (30 zł - 94 zł)

wino

68 zł (30 zł - 94 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 68 zł (38 zł - 113 zł)

tania restauracja

68 zł (38 zł - 113 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 26 zł (16,9 zł - 38 zł)

lokalne piwo

26 zł (16,9 zł - 38 zł)
88% więcej niż w Polsce

cena kawa 17,9 zł (7,5 zł - 30 zł)

kawa

17,9 zł (7,5 zł - 30 zł)
40% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8 zł (3,8 zł - 11,3 zł)

butelka wody

8 zł (3,8 zł - 11,3 zł)
38% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł (38 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

38 zł (38 zł - 56 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,4 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,4 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
29% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Woodbridge, NJ

  1. Mleko 1 litr 4,9 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 16 zł (4,3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 16,5 zł (4,4 USD)
  4. Kilo sera 91 zł (24 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 10 zł (2,7 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 68 zł (18 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 18,8 zł (5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 45 zł (12 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 50 zł (13,2 USD)
  11. Jabłka (1kg) 26 zł (6,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 25 zł (6,6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 22 zł (5,9 USD)
  14. Sałata (1 główka) 11,3 zł (3 USD)
  15. Kilo białego ryżu 28 zł (7,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 21 zł (5,7 USD)
  17. Banany (1kg) 6,8 zł (1,8 USD)
  18. Cebula (1kg) 15,2 zł (4 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 58 zł (15,4 USD)

ceny w restauracjach w Woodbridge, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 68 zł (18 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 300 zł (80 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 26 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 30 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,4 zł (2,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8 zł (2,1 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,9 zł (4,8 USD)

koszty życia w Woodbridge, NJ

  1. Karnet miesięczny (standardowa cena) 450 zł (120 USD)
  2. Benzyna (1 litr) 3,8 zł (1 USD)
  3. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 113 tys. zł (30 tys. USD)
  4. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 8,26 tys. zł (2,2 tys. USD)
  5. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 7,51 tys. zł (2 tys. USD)
  6. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 12 tys. zł (3,2 tys. USD)
  7. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 11,3 tys. zł (3 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 450 zł (120 USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 269 zł (72 USD)
  10. numb_34 185 zł (49 USD)
  11. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 239 zł (64 USD)
  12. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 172 zł (46 USD)
  13. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 378 zł (101 USD)
  14. 1 para męskich skórzanych butów 588 zł (157 USD)
  15. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 98,6 tys. zł (26,3 tys. USD)
  16. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,5 tys. zł (1,2 tys. USD)
  17. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 12,1 tys. zł (3,23 tys. USD)
  18. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 71,3 tys. zł (19 tys. USD)
  19. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 11,3 tys. zł (3,01 tys. USD)
  20. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 22,5 tys. zł (6 tys. USD)
  21. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  22. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11,3 zł (3 USD)
  23. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,7 zł (2,1 USD)
  24. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 158 zł (42 USD)

Woodbridge, NJ koszty życia hikersbay.com
Woodbridge, NJ Koszty Życia

koszty rozrywki w Woodbridge, NJ

  1. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 131 zł (35 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 73 zł (19,4 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wynajem małego mieszkania w centrum

8,26 tys. zł
140% więcej niż w Polsce

internet

269 zł (169 zł - 375 zł)
350% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

38 zł (38 zł - 56 zł)
25% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

239 zł (113 zł - 300 zł)
29% mniej niż w Polsce

ser

91 zł (25 zł - 99 zł)
160% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

11,3 tys. zł
160% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach