Ceny w Woonsocket, RI

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Woonsocket, RI? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Woonsocket, RI.

Woonsocket, RI zmiany cen hikersbay.com
Woonsocket, RI Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Woonsocket, RI? Czy koszty życia w Woonsocket, RI są wyższe od tych w Polsce? Woonsocket, RI - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Woonsocket, RI: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 15 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Woonsocket, RI są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 90%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 72%. A koszt życia jest większy w Woonsocket, RI o 21%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 89%.

Czy hotele są drogie w Woonsocket, RI? Ile zapłacimy za pokój w Woonsocket, RI?

Średni koszt noclegu w Woonsocket, RI to 318 zł (85 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Woonsocket, RI 337 zł (90 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 337 zł (90 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Woonsocket, RI? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Woonsocket, RI? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Woonsocket, RI, takich jak: ser, ryż, ziemniaki, cebula lub mleko (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Woonsocket, RI? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Woonsocket, RI? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Woonsocket, RI? Czy jedzenie na mieście w Woonsocket, RI jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 75 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 45 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 272 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 45 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,9 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Woonsocket, RI, m.in: ser, ryż, ziemniaki, cebula lub mleko


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Woonsocket, RI w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Woonsocket, RI - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 689 zł (436 zł - 1,5 tys. zł)

opłaty

689 zł (436 zł - 1,5 tys. zł)
34% mniej niż w Polsce

cena internet 229 zł (188 zł - 300 zł)

internet

229 zł (188 zł - 300 zł)
290% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 168 zł (113 zł - 263 zł)

spodnie jeansy

168 zł (113 zł - 263 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 13,6 zł (4,4 zł - 25 zł)

chleb

13,6 zł (4,4 zł - 25 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena ser 40 zł (15 zł - 58 zł)

ser

40 zł (15 zł - 58 zł)
16% więcej niż w Polsce

cena ryż 16,5 zł (7,5 zł - 18,8 zł)

ryż

16,5 zł (7,5 zł - 18,8 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena pomidory 22 zł (8,2 zł - 33 zł)

pomidory

22 zł (8,2 zł - 33 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 5,2 zł (3,2 zł - 9 zł)

banany

5,2 zł (3,2 zł - 9 zł)
17% mniej niż w Polsce

cena wino 40 zł (34 zł - 56 zł)

wino

40 zł (34 zł - 56 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 75 zł (56 zł - 150 zł)

tania restauracja

75 zł (56 zł - 150 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 23 zł (11,3 zł - 30 zł)

lokalne piwo

23 zł (11,3 zł - 30 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena kawa 17,6 zł (7,5 zł - 23 zł)

kawa

17,6 zł (7,5 zł - 23 zł)
37% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,4 zł (5,6 zł - 11,3 zł)

butelka wody

7,4 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
28% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 45 zł (38 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

45 zł (38 zł - 56 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,9 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,9 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
36% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Woonsocket, RI

  1. Mleko 1 litr 4,5 zł (1,2 USD)
  2. Chleb pół kilo 13,6 zł (3,6 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 19,2 zł (5,1 USD)
  4. Kilo sera 40 zł (10,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,2 zł (1,9 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 40 zł (10,8 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,5 zł (2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,5 zł (2,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 49 zł (13 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 46 zł (12,3 USD)
  11. Jabłka (1kg) 27 zł (7,1 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 22 zł (5,8 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 11,5 zł (3,1 USD)
  14. Sałata (1 główka) 12,2 zł (3,2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 16,5 zł (4,4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 22 zł (5,9 USD)
  17. Banany (1kg) 5,2 zł (1,4 USD)
  18. Cebula (1kg) 14,6 zł (3,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 56 zł (14,9 USD)

ceny w restauracjach w Woonsocket, RI

  1. Posiłek w taniej restauracji 75 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 272 zł (73 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 45 zł (11,9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 23 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 30 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,9 zł (2,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,4 zł (2 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,6 zł (4,7 USD)

koszty życia w Woonsocket, RI

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 277 zł (74 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 313 zł (83 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 99 tys. zł (26,4 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,5 zł (0,94 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 113 tys. zł (30 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 689 zł (184 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,25 tys. zł (1,4 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 229 zł (61 USD)
  9. numb_34 182 zł (48 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 105 tys. zł (28 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,8 zł (5 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,2 zł (1,4 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 103 zł (28 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 168 zł (45 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 150 zł (40 USD)

koszty rozrywki w Woonsocket, RI

  1. Kino pojedynczy bilet 53 zł (14 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

tania restauracja

75 zł (56 zł - 150 zł)
110% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

9,9 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
36% więcej niż w Polsce

butelka wody

7,4 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
28% więcej niż w Polsce

internet

229 zł (188 zł - 300 zł)
290% więcej niż w Polsce

pomidory

22 zł (8,2 zł - 33 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach