Ceny w Yelm, WA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Yelm, WA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Yelm, WA.

Yelm, WA zmiany cen hikersbay.com
Yelm, WA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Yelm, WA - jakie są ceny w supermarketach? Yelm, WA - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Yelm, WA - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Yelm, WA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 15 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Yelm, WA niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 72%. Jedzenie w restauracjach będzie tańsze o 9.8%. Z kolei koszt życia i opłaty w Yelm, WA są podobne do wydatków jakie ponosimy w Polsce. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 110%.

Czy w sklepach jest drogo w Yelm, WA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Yelm, WA? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Yelm, WA, takich jak: piwo, jabłka, zagraniczne piwo, ziemniaki lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Yelm, WA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Yelm, WA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Yelm, WA? Czy jedzenie na mieście w Yelm, WA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 28 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 50 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 113 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 26 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Yelm, WA, m.in: piwo, jabłka, zagraniczne piwo, ziemniaki lub pomidory


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Yelm, WA będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Yelm, WA

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Yelm, WA

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Yelm, WA

Yelm, WA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 818 zł (555 zł - 1,2 tys. zł)

opłaty

818 zł (555 zł - 1,2 tys. zł)
21% mniej niż w Polsce

cena internet 225 zł (169 zł - 356 zł)

internet

225 zł (169 zł - 356 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 300 zł (300 zł - 300 zł)

spodnie jeansy

300 zł (300 zł - 300 zł)
11% mniej niż w Polsce

cena chleb 8,3 zł (4,1 zł - 31 zł)

chleb

8,3 zł (4,1 zł - 31 zł)
75% więcej niż w Polsce

cena ser 41 zł (33 zł - 116 zł)

ser

41 zł (33 zł - 116 zł)
19% więcej niż w Polsce

cena ryż 14,5 zł (8,3 zł - 25 zł)

ryż

14,5 zł (8,3 zł - 25 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena pomidory 14,8 zł (14,8 zł - 14,8 zł)

pomidory

14,8 zł (14,8 zł - 14,8 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 7,1 zł (4,9 zł - 8,3 zł)

banany

7,1 zł (4,9 zł - 8,3 zł)
14% więcej niż w Polsce

cena wino 53 zł (53 zł - 120 zł)

wino

53 zł (53 zł - 120 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 28 zł (28 zł - 94 zł)

tania restauracja

28 zł (28 zł - 94 zł)
20% mniej niż w Polsce

cena lokalne piwo 13,1 zł (13,1 zł - 30 zł)

lokalne piwo

13,1 zł (13,1 zł - 30 zł)
6.2% mniej niż w Polsce

cena kawa 14,1 zł (13,1 zł - 23 zł)

kawa

14,1 zł (13,1 zł - 23 zł)
9.9% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8 zł (5,6 zł - 11,3 zł)

butelka wody

8 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
38% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 50 zł (38 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

50 zł (38 zł - 56 zł)
65% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8,4 zł (7,5 zł - 13,1 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8,4 zł (7,5 zł - 13,1 zł)
16% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Yelm, WA

  1. Mleko 1 litr 5 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 8,3 zł (2,2 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 18,8 zł (5 USD)
  4. Kilo sera 41 zł (11 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 5,6 zł (1,5 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 53 zł (14 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 18,8 zł (5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 26 zł (7 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 50 zł (13,2 USD)
  11. Jabłka (1kg) 20 zł (5,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 15,6 zł (4,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 7,4 zł (2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,7 zł (1,8 USD)
  15. Kilo białego ryżu 14,5 zł (3,9 USD)
  16. Pomidory (1kg) 14,8 zł (3,9 USD)
  17. Banany (1kg) 7,1 zł (1,9 USD)
  18. Cebula (1kg) 12 zł (3,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 54 zł (14,3 USD)

ceny w restauracjach w Yelm, WA

  1. Posiłek w taniej restauracji 28 zł (7,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 113 zł (30 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 50 zł (13,2 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 13,1 zł (3,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 16,9 zł (4,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8,4 zł (2,3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8 zł (2,1 USD)
  8. Kawa cappuccino 14,1 zł (3,8 USD)

koszty życia w Yelm, WA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 338 zł (90 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 563 zł (150 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 101 tys. zł (26,8 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 4,4 zł (1,2 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 138 tys. zł (36,7 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 818 zł (218 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko NaN zł (NaN USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 225 zł (60 USD)
  9. numb_34 167 zł (44 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka NaN zł (NaN USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.7%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie NaN zł (NaN USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 300 zł (80 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) NaN zł (NaN USD)

koszty rozrywki w Yelm, WA

  1. Kino pojedynczy bilet 59 zł (15,8 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ser

41 zł (33 zł - 116 zł)
19% więcej niż w Polsce

butelka wody

8 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
38% więcej niż w Polsce

lokalne piwo

13,1 zł (13,1 zł - 30 zł)
6,2% mniej niż w Polsce

tania restauracja

28 zł (28 zł - 94 zł)
20% mniej niż w Polsce

banany

7,1 zł (4,9 zł - 8,3 zł)
14% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach