Ceny w supermarketach w Urugwaju w 2026 roku

Popularne produkty spożywcze i domowe - aktualne ceny w Urugwaju

Mleko, pieczywo, nabiał, mięso, napoje oraz artykuły domowe — zobacz, ile kosztują najczęściej kupowane produkty. Ceny pochodzą z katalogu internetowego Disco Uruguay i zostały sprawdzone 27 sierpnia 2026.

Mleko
1 l
4,4 zł (45 UYU)
Nazwa w sklepie: Leche fresca entera CONAPROLE 1 L
Chleb krojony
550 g
10,7 zł (109 UYU)
Nazwa w sklepie: Pan lactal PRECIO LÍDER 550 g
cena jednostkowa: 19,4 zł (198 UYU)/ kg
Masło
200 g
9,6 zł (98 UYU)
Nazwa w sklepie: Manteca salada CONAPROLE 200 g
cena jednostkowa: 48 zł (490 UYU)/ kg
Jaja
24 un.
27 zł (279 UYU)
Nazwa w sklepie: Huevo Color x 24 HUEVITAL 24 un.
cena jednostkowa: 1,1 zł (11,6 UYU)/ szt.
Ryż
1 kg
3,7 zł (38 UYU)
Nazwa w sklepie: Arroz SHIVA 5 kg
Cena opakowania: 18,5 zł (189 UYU)· 5 kg
Makaron
1 kg
11,3 zł (116 UYU)
Nazwa w sklepie: Fideos spaghetti PRECIO LÍDER 500 g
Cena opakowania: 5,7 zł (58 UYU)· 500 g
Mąka pszenna
1 kg
3,5 zł (36 UYU)
Nazwa w sklepie: Harina SUPREMA 00 1 kg
Cukier biały
1 kg
4,5 zł (46 UYU)
Nazwa w sklepie: Azúcar blanca PRECIO LÍDER 1 kg
Olej słonecznikowy
1 l
11,7 zł (119 UYU)
Nazwa w sklepie: Aceite de Girasol CAÑUELAS 1500 cc
Cena opakowania: 17,5 zł (179 UYU)· 1500 ml
Ziemniaki
1 kg
10,7 zł (109 UYU)
Nazwa w sklepie: Papa Blanca malla aprox. x 1,5 kg
Cena opakowania: 16 zł (164 UYU)· 1,5 kg
Jabłka
1 kg
10,7 zł (110 UYU)
Nazwa w sklepie: Manzana Red Primera
Pomidory
1 kg
18,5 zł (189 UYU)
Nazwa w sklepie: Tomate perita aprox. x 100 g
Cena opakowania: 1,9 zł (19 UYU)· 100 g
Urugwaj: atlantyckie wydmy z trawa splatajace pasmo fali przy Jose Ignacio pod kumulusami, bruk Colonia del Sacramento ku miedzianej mgielce Rambla w Montevideo i biale czapy fal, pergaminowa wstega winnic Tannat w Canelones przy marinie Punta del Este oraz solna mgla latarni Cabo Polonio w obrazie - tlo dla zapisow UYU w almacenach, USD zlozen pieczeci czarteru domkow plazowych na molu w Piriapolis na lodowych slipach i tasm wazenia ryb w La Paloma.
Urugwaju

Aktualne ceny w supermarketach w Urugwaju

Zobacz ceny podstawowych produktów spożywczych, napojów, mięsa, nabiału, pieczywa oraz artykułów domowych w internetowym katalogu Disco Uruguay. Ceny sprawdziliśmy 27 sierpnia 2026.

Ceny produktów według kategorii

Rozwiń wybraną kategorię, aby porównać ceny, wielkości opakowań i ceny jednostkowe.

Podstawowe produkty spożywcze 31 produktów
  • Ryż Nazwa w sklepie: Arroz SHIVA 5 kg
    3,7 zł (38 UYU) / kg Cena opakowania: 18,5 zł (189 UYU) · 5 kg
  • Ser Nazwa w sklepie: Risotto a los 4 Quesos RISO INVERNI 175 g
    34 zł (344 UYU) 175 g cena jednostkowa: 192 zł (1,97 tys. UYU) / kg
  • Ryż Nazwa w sklepie: Arroz blanco SAMAN 5 kg
    4,9 zł (50 UYU) / kg Cena opakowania: 24 zł (249 UYU) · 5 kg
  • Ryż Nazwa w sklepie: Arroz patna GREEN CHEF 1 kg
    4,9 zł (50 UYU) / kg 1 kg
  • Ryż Nazwa w sklepie: Arroz parboiled BLUE PATNA 5 kg
    6 zł (62 UYU) / kg Cena opakowania: 30 zł (309 UYU) · 5 kg
  • Ryż Nazwa w sklepie: Arroz patna green CHEF 5 kg
    5,7 zł (58 UYU) / kg Cena opakowania: 28 zł (289 UYU) · 5 kg
  • Ryż Nazwa w sklepie: Arroz parboiled SAMAN 1 kg
    8,2 zł (84 UYU) / kg 1 kg
  • Ryż Nazwa w sklepie: Arroz parboiled BLUE PATNA 1 kg
    8,4 zł (86 UYU) / kg 1 kg
  • Mąka pszenna Nazwa w sklepie: Harina SUPREMA 00 1 kg
    3,5 zł (36 UYU) / kg 1 kg
  • Ryż Nazwa w sklepie: Harina de Arroz Integral BLUE PATNA 1 kg
    11 zł (113 UYU) / kg 1 kg
  • Winogrona Nazwa w sklepie: Harina de orujo de uva Tannat VITANNA 350 g
    288 zł (2,95 tys. UYU) / kg Cena opakowania: 101 zł (1,03 tys. UYU) · 350 g
  • Mąka pszenna Nazwa w sklepie: Harina 0000 FLOR 1 kg
    3,9 zł (40 UYU) / kg 1 kg
  • Mąka pszenna Nazwa w sklepie: Harina 0000 URUGUAY 1 kg
    4,6 zł (47 UYU) / kg 1 kg
  • Mąka pszenna Nazwa w sklepie: Harina integral CAÑUELAS 1 kg
    7,7 zł (79 UYU) / kg 1 kg
  • Mąka pszenna Nazwa w sklepie: Almidón de maíz LA ABUNDANCIA 400 g
    9,8 zł (100 UYU) / kg Cena opakowania: 3,9 zł (40 UYU) · 400 g
  • Cukier biały Nazwa w sklepie: Azúcar blanca PRECIO LÍDER 1 kg
    4,5 zł (46 UYU) / kg 1 kg
  • Słodzik Nazwa w sklepie: Edulcorante SWEETLIFE sucralosa x 20
    3,5 zł (36 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 3,5 zł (36 UYU) / szt.
  • Cukier brązowy Nazwa w sklepie: Azúcar rubia BELLA UNIÓN 180 terrones sin envoltorio
    25 zł (254 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 25 zł (254 UYU) / szt.
  • Cukier biały Nazwa w sklepie: Azúcar blanca AZUCARLITO nylon 1 kg
    4,7 zł (48 UYU) / kg 1 kg
  • Cukier biały Nazwa w sklepie: Azúcar blanca BELLA UNIÓN 1 kg
    4,7 zł (48 UYU) / kg 1 kg
  • Cukier biały Nazwa w sklepie: Azúcar rubio AZUCARLITO 500 g
    9,8 zł (100 UYU) / kg Cena opakowania: 4,9 zł (50 UYU) · 500 g
  • Cukier biały Nazwa w sklepie: Azúcar blanca BELLA UNIÓN 50 sachets
    10,7 zł (109 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 10,7 zł (109 UYU) / szt.
  • Olej słonecznikowy Nazwa w sklepie: Aceite de Girasol CAÑUELAS 1500 cc
    11,7 zł (119 UYU) / l Cena opakowania: 17,5 zł (179 UYU) · 1500 ml
  • Olej kukurydziany Nazwa w sklepie: Aceite maíz ARCOR 900 ml
    24 zł (244 UYU) / l Cena opakowania: 22 zł (220 UYU) · 900 ml
  • Olej spożywczy Nazwa w sklepie: Aceite de canola extra virgen VIRGINIA SALVO 500 cc
    45 zł (464 UYU) / l Cena opakowania: 23 zł (232 UYU) · 500 ml
  • Oliwa z oliwek Nazwa w sklepie: Aceite de Oliva SIBARITA Extra Vírgen 900 cc
    51 zł (519 UYU) / l Cena opakowania: 46 zł (467 UYU) · 900 ml
  • Olej słonecznikowy Nazwa w sklepie: Aceite de girasol NATURA 1,5 L + mayonesa NATURA
    13 zł (133 UYU) / l Cena opakowania: 19,5 zł (199 UYU) · 1,5 l
  • Oliwa z oliwek Nazwa w sklepie: Aceite de Oliva Extra Vírgen Selección DE LA SIERRA 1.75 L
    66 zł (674 UYU) / l Cena opakowania: 115 zł (1,18 tys. UYU) · 1,75 l
  • Oliwa z oliwek Nazwa w sklepie: Aceite de oliva DE LA SIERRA extra virgen selección 1 L
    75 zł (762 UYU) / l 1 l
  • Oliwa z oliwek Nazwa w sklepie: Aceite de oliva RAFAEL SALGADO extra virgen 1 L
    79 zł (813 UYU) / l 1 l
  • Makaron Nazwa w sklepie: Fideos spaghetti PRECIO LÍDER 500 g
    11,3 zł (116 UYU) / kg Cena opakowania: 5,7 zł (58 UYU) · 500 g
Nabiał i jaja 20 produktów
  • Mleko Nazwa w sklepie: Leche fresca entera CONAPROLE 1 L
    4,4 zł (45 UYU) / l 1 l
  • Mleko Nazwa w sklepie: Leche ultra descremada deslactosada CONAPROLE 1 L
    3,2 zł (33 UYU) / l 1 l
  • Mleko Nazwa w sklepie: Leche descremada CONAPROLE larga vida 1 L
    7,6 zł (78 UYU) / l 1 l
  • Mleko Nazwa w sklepie: Leche fresca CONAPROLE descremada 1 L
    4,4 zł (45 UYU) / l 1 l
  • Mleko Nazwa w sklepie: Leche ultra descremada CONAPROLE 1 L
    4,6 zł (47 UYU) / l 1 l
  • Mleko Nazwa w sklepie: Leche Descremada Deslactosada CONAPROLE 1 L
    7,9 zł (81 UYU) / l 1 l
  • Mleko Nazwa w sklepie: Leche ultra CONAPROLE extra calcio descremada 1 L
    4,6 zł (47 UYU) / l 1 l
  • Brzoskwinia Nazwa w sklepie: Bebida láctea CONAPROLE Durazno sachet 1 L
    4,9 zł (50 UYU) / l 1 l
  • Jogurt Nazwa w sklepie: Yogur BIOTOP Natural 1.2 Kg
    8,1 zł (83 UYU) 1,2 kg cena jednostkowa: 6,8 zł (69 UYU) / kg
  • Truskawki Nazwa w sklepie: Bebida Láctea CONAPROLE Frutilla sachet 1 L
    4,9 zł (50 UYU) / l 1 l
  • Masło Nazwa w sklepie: Manteca salada CONAPROLE 200 g
    9,6 zł (98 UYU) 200 g cena jednostkowa: 48 zł (490 UYU) / kg
  • Jogurt Nazwa w sklepie: Yogur BIOTOP Diet Durazno 1.2 Kg
    8,1 zł (83 UYU) 1,2 kg cena jednostkowa: 6,8 zł (69 UYU) / kg
  • Jogurt Nazwa w sklepie: Yogur Ananá BIOTOP 1,2 L
    8,1 zł (83 UYU) 1,2 l cena jednostkowa: 6,8 zł (69 UYU) / l
  • Jaja Nazwa w sklepie: Huevo Color x 24 HUEVITAL 24 un.
    27 zł (279 UYU) 24 un. cena jednostkowa: 1,1 zł (11,6 UYU) / szt.
  • Jaja Nazwa w sklepie: Huevos color x 25
    37 zł (379 UYU) 25 un. cena jednostkowa: 1,5 zł (15,2 UYU) / szt.
  • Jaja Nazwa w sklepie: Huevo ECOLOGITO Grande 6 un.
    9,6 zł (98 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 9,6 zł (98 UYU) / szt.
  • Jaja Nazwa w sklepie: Huevo color EL JEFE envasado 6 un.
    11 zł (113 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 11 zł (113 UYU) / szt.
  • Jaja Nazwa w sklepie: Super huevo color 6 un.
    12,1 zł (124 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 12,1 zł (124 UYU) / szt.
  • Jaja Nazwa w sklepie: Huevos color Avícola EL JEFE jumbo 6 un.
    12,9 zł (132 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 12,9 zł (132 UYU) / szt.
  • Jaja Nazwa w sklepie: Huevo color PRODHN Omega 3 6 un.
    13,3 zł (136 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 13,3 zł (136 UYU) / szt.
Owoce i warzywa 19 produktów
  • Pomarańcze Nazwa w sklepie: Naranja Ombligo malla aprox. x 2 kg
    4,4 zł (45 UYU) / kg Cena opakowania: 8,8 zł (90 UYU) · 2 kg
  • Nuggetsy z kurczaka Nazwa w sklepie: Mandarina Gold Nugget sin Semilla x 200 g
    0,98 zł (10 UYU) 200 g cena jednostkowa: 4,8 zł (49 UYU) / kg
  • Mandarina Ellendale aprox x 130 g
    0,78 zł (8 UYU) 130 g cena jednostkowa: 5,8 zł (59 UYU) / kg
  • Jabłka Nazwa w sklepie: Manzana especial Granny Smith aprox. x 200 g
    12,6 zł (129 UYU) / kg Cena opakowania: 2,5 zł (26 UYU) · 200 g
  • Pomidory Nazwa w sklepie: Tomate perita orgánico bandeja 900 g aprox.
    24 zł (243 UYU) / kg Cena opakowania: 21 zł (219 UYU) · 900 g
  • Winogrona Nazwa w sklepie: Uva Blanca Importada sin Semilla
    35 zł (359 UYU) / kg Cena opakowania: 7 zł (72 UYU) · aprox. 1 kg
  • Truskawki Nazwa w sklepie: Mix frutilla y kiwi 350g
    53 zł (540 UYU) / kg Cena opakowania: 18,5 zł (189 UYU) · 350 g
  • Pomarańcze Nazwa w sklepie: Naranja de ombligo aprox. x 250 g
    6,4 zł (65 UYU) / kg Cena opakowania: 1,7 zł (17 UYU) · 250 g
  • Cebollita de verdeo 5 un. Nuestra Quinta
    4,8 zł (49 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 4,8 zł (49 UYU) / szt.
  • Cebula Nazwa w sklepie: Cebolla malla aprox. 1.5 kg
    8,7 zł (89 UYU) / kg Cena opakowania: 13,1 zł (134 UYU) · 1,5 kg
  • Ziemniaki Nazwa w sklepie: Papa Rosada Premium malla aprox x 1.5 kg
    8,7 zł (89 UYU) / kg Cena opakowania: 13,1 zł (134 UYU) · 1,5 kg
  • Kurczak Nazwa w sklepie: Repollo morado Club Verde 150 g
    35 zł (360 UYU) / kg Cena opakowania: 5,3 zł (54 UYU) · 150 g
  • Palta HASS Chilena x un.
    4,8 zł (49 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 4,8 zł (49 UYU) / szt.
  • Estragón NUESTRA QUINTA
    6,7 zł (69 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 6,7 zł (69 UYU) / szt.
  • Cebula Nazwa w sklepie: Cebolla Roja malla aprox. x 1,5 kg
    9,2 zł (94 UYU) / kg Cena opakowania: 13,8 zł (141 UYU) · 1,5 kg
  • Mezclum Campestre
    10,7 zł (109 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 10,7 zł (109 UYU) / szt.
  • Jabłka Nazwa w sklepie: Manzana Red Primera
    10,7 zł (110 UYU) / kg 1 kg
  • Pomidory Nazwa w sklepie: Tomate perita aprox. x 100 g
    18,5 zł (189 UYU) / kg Cena opakowania: 1,9 zł (19 UYU) · 100 g
  • Ziemniaki Nazwa w sklepie: Papa Blanca malla aprox. x 1,5 kg
    10,7 zł (109 UYU) / kg Cena opakowania: 16 zł (164 UYU) · 1,5 kg
Mięso 9 produktów
  • Mięso mielone wołowe Nazwa w sklepie: Carne Picada x 250 g
    37 zł (379 UYU) / kg Cena opakowania: 9,3 zł (95 UYU) · 250 g
  • Wieprzowina Nazwa w sklepie: Carré de Cerdo x 500 g
    17,5 zł (179 UYU) / kg Cena opakowania: 8,8 zł (90 UYU) · 500 g
  • Wołowina Nazwa w sklepie: Lengua vacuna x 1 kg
    25 zł (259 UYU) / kg 1 kg
  • Wołowina Nazwa w sklepie: Lomillo sin hueso 500g
    37 zł (375 UYU) / kg Cena opakowania: 18,4 zł (188 UYU) · 500 g
  • Wieprzowina Nazwa w sklepie: Medallones Cerdo al vacío CAMPOSUR x 800 g
    42 zł (429 UYU) / kg Cena opakowania: 34 zł (344 UYU) · 800 g
  • Wieprzowina Nazwa w sklepie: Pulpón de Cerdo al vacío CAMPOSUR x 500 g
    47 zł (480 UYU) / kg Cena opakowania: 23 zł (240 UYU) · 500 g
  • Wołowina Nazwa w sklepie: Milanesas x 500 g
    50 zł (509 UYU) / kg Cena opakowania: 25 zł (255 UYU) · 500 g
  • Wołowina Nazwa w sklepie: Colita de Cuadril sin Hueso x 1 kg
    55 zł (565 UYU) / kg 1 kg
  • Wołowina Nazwa w sklepie: Entrecot Bife Angosto x 500 g
    57 zł (585 UYU) / kg Cena opakowania: 29 zł (293 UYU) · 500 g
Drób 9 produktów
  • Kurczak Nazwa w sklepie: Pollo con menudos AVÍCOLAS DEL OESTE x 2 kg
    15,5 zł (159 UYU) / kg Cena opakowania: 31 zł (318 UYU) · 2 kg
  • Wołowina Nazwa w sklepie: Pollo con menudos envasado 3 ARROYOS x 2,5 kg
    20 zł (206 UYU) / kg Cena opakowania: 50 zł (515 UYU) · 2,5 kg
  • Filet z piersi kurczaka Nazwa w sklepie: Pechuga sin piel x 700 g
    45 zł (465 UYU) / kg Cena opakowania: 32 zł (326 UYU) · 700 g
  • Kurczak Nazwa w sklepie: Pollo sin menudos AVÍCOLA DEL OESTE x 2,2 kg
    26 zł (265 UYU) / kg Cena opakowania: 57 zł (583 UYU) · 2,2 kg
  • Wołowina Nazwa w sklepie: Pollo sin menudo CALPRYCA envasado x 2,2 kg
    26 zł (265 UYU) / kg Cena opakowania: 57 zł (583 UYU) · 2,2 kg
  • Kurczak Nazwa w sklepie: Muslo 1/4 envasada 3 ARROYOS x 500 g
    31 zł (319 UYU) / kg Cena opakowania: 15,6 zł (160 UYU) · 500 g
  • Kurczak Nazwa w sklepie: Carne picada de pollo congelada AVICOLAS DEL OESTE
    32 zł (325 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 32 zł (325 UYU) / szt.
  • Kurczak Nazwa w sklepie: Muslo ¼ sin piel x 500 g
    33 zł (340 UYU) / kg Cena opakowania: 16,6 zł (170 UYU) · 500 g
  • Kurczak Nazwa w sklepie: Patitas de Pollo Calpryca x 500 g
    34 zł (349 UYU) / kg Cena opakowania: 17,1 zł (175 UYU) · 500 g
Pieczywo 11 produktów
  • Chleb krojony Nazwa w sklepie: Bandeja Pebetes x un.
    0,98 zł (10 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 0,98 zł (10 UYU) / szt.
  • Pełnoziarnisty chleb krojony Nazwa w sklepie: Pan Multicereal x 380 g
    11,6 zł (119 UYU) 380 g cena jednostkowa: 31 zł (313 UYU) / kg
  • Ciastka Nazwa w sklepie: Galleta criolla x 6 un.
    13,6 zł (139 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 13,6 zł (139 UYU) / szt.
  • Marchew Nazwa w sklepie: Pan de zanahoria con pollo x un.
    22 zł (226 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 22 zł (226 UYU) / szt.
  • Ser Nazwa w sklepie: Galletas artesanales con queso 200 g
    13,2 zł (135 UYU) 200 g cena jednostkowa: 66 zł (675 UYU) / kg
  • Chleb krojony Nazwa w sklepie: Pan 4 cereales x un.
    4,4 zł (45 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 4,4 zł (45 UYU) / szt.
  • Chleb krojony Nazwa w sklepie: Pan casero rebanado URUPAN blanco
    16,5 zł (169 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 16,5 zł (169 UYU) / szt.
  • Chleb krojony Nazwa w sklepie: Mini baguette integral x un.
    6,7 zł (69 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 6,7 zł (69 UYU) / szt.
  • Chleb krojony Nazwa w sklepie: Pan ciabatta x un.
    9,7 zł (99 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 9,7 zł (99 UYU) / szt.
  • Chleb krojony Nazwa w sklepie: Baguette rústica con semilla x un.
    9,7 zł (99 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 9,7 zł (99 UYU) / szt.
  • Chleb krojony Nazwa w sklepie: Pan lactal PRECIO LÍDER 550 g
    10,7 zł (109 UYU) 550 g cena jednostkowa: 19,4 zł (198 UYU) / kg
Napoje, woda i kawa 14 produktów
  • Woda gazowana Nazwa w sklepie: Agua MATUTINA con gas 2,5 L
    2,2 zł (22 UYU) / l Cena opakowania: 5,4 zł (55 UYU) · 2,5 l
  • Cukier biały Nazwa w sklepie: Agua SALUS Frutté sin azúcar Naranja 2.25 L
    5,3 zł (55 UYU) / l Cena opakowania: 12 zł (123 UYU) · 2,25 l
  • Woda niegazowana Nazwa w sklepie: Agua VITALE sin Gas 995 ml
    5,4 zł (55 UYU) / l Cena opakowania: 5,4 zł (55 UYU) · 995 ml
  • Cytryny Nazwa w sklepie: Agua soda ESENCIAL Limón 2 L
    5,5 zł (56 UYU) / l Cena opakowania: 11 zł (112 UYU) · 2 l
  • Pomarańcze Nazwa w sklepie: Agua VITALE Naranja bt. 625 ml
    8,6 zł (88 UYU) / l Cena opakowania: 5,4 zł (55 UYU) · 625 ml
  • Woda gazowana Nazwa w sklepie: Agua NATIVA con gas 2.25 L
    3 zł (30 UYU) / l Cena opakowania: 6,6 zł (68 UYU) · 2,25 l
  • Woda gazowana Nazwa w sklepie: Agua SALUS con gas 1.5 L
    4,2 zł (43 UYU) / l Cena opakowania: 6,4 zł (65 UYU) · 1,5 l
  • Cukier biały Nazwa w sklepie: Refresco SCHWEPPES pomelo sin azúcar 2 L Retornable
    5,8 zł (60 UYU) / l Cena opakowania: 11,6 zł (119 UYU) · 2 l
  • Napój gazowany Nazwa w sklepie: Refresco COCA COLA Zero 2 L Retornable
    11,6 zł (119 UYU) 2 l cena jednostkowa: 5,8 zł (60 UYU) / l
  • Pomarańcze Nazwa w sklepie: Refresco FANTA Naranja 3 L
    6,4 zł (65 UYU) / l Cena opakowania: 19,2 zł (196 UYU) · 3 l
  • Napój gazowany Nazwa w sklepie: Refresco SCHWEPPES Pomelo 2.25 L
    13,7 zł (140 UYU) 2,25 l cena jednostkowa: 6,1 zł (62 UYU) / l
  • Napój gazowany Nazwa w sklepie: Refresco COCA COLA 3 L
    19,2 zł (196 UYU) 3 l cena jednostkowa: 6,4 zł (65 UYU) / l
  • Napój gazowany Nazwa w sklepie: Refresco COCA COLA 2.5 L
    16,6 zł (170 UYU) 2,5 l cena jednostkowa: 6,6 zł (68 UYU) / l
  • Napój gazowany Nazwa w sklepie: Refresco SPRITE 2.25 L
    15,8 zł (162 UYU) 2,25 l cena jednostkowa: 7 zł (72 UYU) / l
Mrożonki 10 produktów
  • Nuggetsy z kurczaka Nazwa w sklepie: Nuggets SEARA 900 g
    19,8 zł (203 UYU) 900 g cena jednostkowa: 22 zł (226 UYU) / kg
  • Kurczak Nazwa w sklepie: Rikitos rebozados de pollo SADIA 1 kg
    25 zł (255 UYU) / kg 1 kg
  • Filet z piersi kurczaka Nazwa w sklepie: Pechugas de pollo Sadia 3 kg
    34 zł (352 UYU) / kg Cena opakowania: 103 zł (1,06 tys. UYU) · 3 kg
  • Mrożone frytki Nazwa w sklepie: Chicken Fingers SADIA 720 g
    27 zł (272 UYU) 720 g cena jednostkowa: 37 zł (378 UYU) / kg
  • Cebula Nazwa w sklepie: Aros de cebolla LEDUC 450 g
    39 zł (396 UYU) / kg Cena opakowania: 17,4 zł (178 UYU) · 450 g
  • Ser Nazwa w sklepie: Medallones de Pollo Relleno de Jamón y Queso ARTICO 500 g
    23 zł (237 UYU) 500 g cena jednostkowa: 46 zł (474 UYU) / kg
  • Wołowina Nazwa w sklepie: Milanesa de pollo congelado La abuelita AV. OESTE al vacío x 1 kg
    63 zł (645 UYU) / kg 1 kg
  • Kurczak Nazwa w sklepie: Rebozado de Pollo Sadinesa SADIA 120 g
    25 zł (258 UYU) / kg Cena opakowania: 3 zł (31 UYU) · 120 g
  • Nuggetsy z kurczaka Nazwa w sklepie: Nuggets crocantes SADIA 3 kg
    87 zł (892 UYU) 3 kg cena jednostkowa: 29 zł (297 UYU) / kg
  • Kurczak Nazwa w sklepie: Steak de pollo SEARA 100 g
    29 zł (300 UYU) / kg Cena opakowania: 2,9 zł (30 UYU) · 100 g
Dom i sprzątanie 10 produktów
  • Akcesoria do sprzątania Nazwa w sklepie: Desodorante inodoro CRIVEA Fresh Lavanda
    7,8 zł (80 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 7,8 zł (80 UYU) / szt.
  • Cytryny Nazwa w sklepie: Pulidor cremoso CIF limón 375 g
    21 zł (213 UYU) / kg Cena opakowania: 7,8 zł (80 UYU) · 375 g
  • Akcesoria do sprzątania Nazwa w sklepie: Desodorante inodoro CRIVEA repuesto canasta azul lavanda
    8 zł (82 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 8 zł (82 UYU) / szt.
  • Akcesoria do sprzątania Nazwa w sklepie: Limpiador Líquido Cristal Floral 900 ml
    7,4 zł (76 UYU) 900 ml cena jednostkowa: 8,3 zł (84 UYU) / l
  • Akcesoria do sprzątania Nazwa w sklepie: Limpiador Líquido Multisuperficies GLADE Campos de Lavanda Botella 900 ml
    7,6 zł (78 UYU) 900 ml cena jednostkowa: 8,5 zł (87 UYU) / l
  • Akcesoria do sprzątania Nazwa w sklepie: Limpiador Líquido Multisuperficies GLADE Floral Perfection Botella 900 ml
    7,6 zł (78 UYU) 900 ml cena jednostkowa: 8,5 zł (87 UYU) / l
  • Akcesoria do sprzątania Nazwa w sklepie: Limpieza GLADE pino 900 ml
    7,6 zł (78 UYU) 900 ml cena jednostkowa: 8,5 zł (87 UYU) / l
  • Akcesoria do sprzątania Nazwa w sklepie: Limpiador líquido POETT Sólo Para Ti 900 ml
    7,9 zł (81 UYU) 900 ml cena jednostkowa: 8,8 zł (90 UYU) / l
  • Akcesoria do sprzątania Nazwa w sklepie: Soda CRISTAL Nortesur 1 kg
    13,6 zł (139 UYU) 1 kg cena jednostkowa: 13,6 zł (139 UYU) / kg
  • Akcesoria do sprzątania Nazwa w sklepie: Guante MAPA defense antivirus talle M
    14,4 zł (147 UYU) 1 un. cena jednostkowa: 14,4 zł (147 UYU) / szt.
Ciastka i przekąski 8 produktów
  • Ciastka Nazwa w sklepie: Galletas Saladas Clásicas 9 DE ORO 200 g
    3,9 zł (40 UYU) 200 g cena jednostkowa: 19,6 zł (200 UYU) / kg
  • Woda niegazowana Nazwa w sklepie: Galleta al Agua FAMOSA 420 g
    26 zł (267 UYU) / kg Cena opakowania: 11 zł (112 UYU) · 420 g
  • Chleb krojony Nazwa w sklepie: Galleta MISTER PAN Malteada 300 g
    9,4 zł (96 UYU) 300 g cena jednostkowa: 31 zł (320 UYU) / kg
  • Ryż Nazwa w sklepie: Galletas CEREALITAS Arroz 160 g
    71 zł (725 UYU) / kg Cena opakowania: 11,3 zł (116 UYU) · 160 g
  • Cukier biały Nazwa w sklepie: Galletas paulinas semillas sin harina sin azúcar 120g
    119 zł (1,22 tys. UYU) / kg Cena opakowania: 14,3 zł (146 UYU) · 120 g
  • Ciastka Nazwa w sklepie: Galletas Integrales PORTEZUELO 500 g
    13,1 zł (134 UYU) 500 g cena jednostkowa: 26 zł (268 UYU) / kg
  • Ciastka Nazwa w sklepie: Galletitas CLUB SOCIAL Original 144 g
    11,9 zł (122 UYU) 144 g cena jednostkowa: 83 zł (847 UYU) / kg
  • Ciastka Nazwa w sklepie: Galletitas CLUB SOCIAL Jamón 141 g
    11,9 zł (122 UYU) 141 g cena jednostkowa: 85 zł (865 UYU) / kg

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ser

53 zł (29 zł - 78 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

piwo z importu

14,7 zł (9,8 zł - 29 zł)
2,2% mniej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

2,62 tys. zł (1,96 tys. zł - 3,91 tys. zł)
6,9% mniej niż w Polsce

lepsza restauracja dla pary

197 zł (147 zł - 381 zł)
3,4% więcej niż w Polsce

banany

10,3 zł (5,9 zł - 13,7 zł)
60% więcej niż w Polsce

zarobki średnio

4,27 tys. zł
32% mniej niż w Polsce

Noclegi: Urugwaj

Linki partnerskie

Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.

Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com
Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Atrakcje i bilety: Urugwaj

Linki partnerskie

Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.

Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.