Koszty życia w Acqualagna PU (Włoszech) w 2026 roku
Ceny i koszty życia w Acqualagna PU
Ile kosztuje życie w Acqualagna PU? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.
- Tani posiłek w restauracji
- 105 zł (63 zł - 132 zł)
- Zestaw fast food
- 44 zł (39 zł - 51 zł)
- Cappuccino
- 7,9 zł (6,8 zł - 11,2 zł)
- Bochenek chleba
- 13,8 zł (13,8 zł - 13,8 zł)
- Mieszkanie w centrum (miesięcznie)
- 1,04 tys. zł
- Podstawowe rachunki (miesięcznie)
- 1,04 tys. zł (746 zł - 1,54 tys. zł)
Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Acqualagna PU? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Acqualagna PU.
Atrakcje i bilety: Włochy
Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.
Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.
Jakie są ceny w supermarketach w Acqualagna PU?
Czy koszty życia w Acqualagna PU są wyższe od tych w Polsce?
Acqualagna PU - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Acqualagna PU:
ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki
(Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)
Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,28 euro. Za 100 złotych dostaniesz 22,8 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,9 złotego.
Ceny w Acqualagna PU są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 78%. W restauracjach będzie drożej o 61%. A koszt życia jest większy w Acqualagna PU o 40%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 39%.
Czy hotele są drogie w Acqualagna PU? Ile zapłacimy za pokój w Acqualagna PU?
Średni koszt noclegu w Acqualagna PU to 277 zł (63 €). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 282 zł (64 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Acqualagna PU za mniej więcej 390 zł (89 €)
Noclegi: Włochy
Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.
Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Czy w sklepach jest drogo w Acqualagna PU? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Acqualagna PU? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Acqualagna PU, takich jak: ser, chleb, wino, mleko lub pomarańcze (Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)
Czy można tanio stołować się w restauracjach w Acqualagna PU? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Acqualagna PU? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Acqualagna PU? Czy jedzenie na mieście w Acqualagna PU jest droższe niż w Polsce?
Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 105 złotych.
Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote.
A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 307 złotych.
A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 44 złote (cena za 2 butelki).
A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Acqualagna PU, m.in: ser, chleb, wino, mleko lub pomarańcze
W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Acqualagna PU w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: San Marino, Chorwacji, Bośni I Hercegowinie, Słowenii i Albanii.
Wyjazdy z Wakacje.pl: Włochy
Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.
Sprawdź wyjazdy: Włochy Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Acqualagna PU - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:
opłaty
1,04 tys. zł (746 zł - 1,54 tys. zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce
internet
116 zł (109 zł - 143 zł)
71% więcej niż w Polsce
spodnie jeansy
437 zł (365 zł - 502 zł)
36% więcej niż w Polsce
wynajem małego mieszkania w centrum
1,04 tys. zł
63% mniej niż w Polsce
wynajem dużego mieszkania poza centrum
1,29 tys. zł
63% mniej niż w Polsce
chleb
13,8 zł (13,8 zł - 13,8 zł)
170% więcej niż w Polsce
ser
77 zł (51 zł - 102 zł)
130% więcej niż w Polsce
ryż
12,8 zł (10,3 zł - 15,6 zł)
130% więcej niż w Polsce
pomidory
17,5 zł (11,4 zł - 27 zł)
o połowę więcej niż w Polsce
banany
8,9 zł (8,9 zł - 8,9 zł)
39% więcej niż w Polsce
wino
26 zł (14,2 zł - 47 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce
tania restauracja
105 zł (63 zł - 132 zł)
160% więcej niż w Polsce
lepsza restauracja dla pary
307 zł (256 zł - 461 zł)
62% więcej niż w Polsce
lokalne piwo
22 zł (17,6 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce
piwo z importu
22 zł (17,6 zł - 22 zł)
o połowę więcej niż w Polsce
kawa
7,9 zł (6,8 zł - 11,2 zł)
o połowę mniej niż w Polsce
butelka wody
5,4 zł (4,8 zł - 7,2 zł)
27% mniej niż w Polsce
mac burger king lub podobny bar
44 zł (39 zł - 51 zł)
25% więcej niż w Polsce
cola pepsi sprite mirinda
11,2 zł (9,8 zł - 14,7 zł)
34% więcej niż w Polsce
ceny jedzenia w Acqualagna PU
- Mleko 1 litr 5,3 zł (1,2 €)
- Chleb pół kilo 13,8 zł (3,2 €)
- Jaja 12 sztuk 18,6 zł (4,2 €)
- Kilo sera 77 zł (17,7 €)
- Woda butelka półtora litra 2,2 zł (0,49 €)
- Butelka wina (średnia półka) 26 zł (5,9 €)
- Lokalne piwo (pół litra) 6 zł (1,4 €)
- Importowane piwo (mała butelka 0,3) 11,3 zł (2,6 €)
- Paczka papierosów (Marlboro) 24 zł (5,6 €)
- Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 64 zł (14,5 €)
- Jabłka (1kg) 7,7 zł (1,8 €)
- Pomarańcze (1kg) 16,2 zł (3,7 €)
- Ziemniaki (1kg) 8,1 zł (1,9 €)
- Sałata (1 główka) 5,5 zł (1,3 €)
- Kilo białego ryżu 12,8 zł (2,9 €)
- Pomidory (1kg) 17,5 zł (4 €)
- Banany (1kg) 8,9 zł (2 €)
- Cebula (1kg) 4,5 zł (1 €)
- Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 93 zł (21 €)
ceny w restauracjach w Acqualagna PU
- Posiłek w taniej restauracji 105 zł (24 €)
- 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 307 zł (70 €)
- McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (10 €)
- Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (5 €)
- Importowane piwo (butelka 0.33 l) 22 zł (5 €)
- Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,2 zł (2,5 €)
- Woda (0,33l butelka) 5,4 zł (1,2 €)
- Kawa cappuccino 7,9 zł (1,8 €)
koszty życia w Acqualagna PU
- 1 para butów do biegania Nike lub podobne 436 zł (99 €)
- 1 para męskich skórzanych butów 536 zł (122 €)
- Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 167 tys. zł (38 tys. €)
- Benzyna (1 litr) 7,8 zł (1,8 €)
- Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) NaN zł (NaN €)
- Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 1,04 tys. zł (236 €)
- Apartament (1 sypialnia) poza centrum 1,08 tys. zł (247 €)
- Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 1,43 tys. zł (327 €)
- Apartament (3 sypialnie) poza centrum 1,29 tys. zł (295 €)
- Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,04 tys. zł (237 €)
- Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,04 tys. zł (466 €)
- Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 116 zł (26 €)
- Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 41 zł (9,4 €)
- Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka NaN zł (NaN €)
- Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 3.6%
- Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 22 zł (5 €)
- Taxi 1km (taryfa normalna) 5,1 zł (1,2 €)
- Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 104 zł (24 €)
- 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 437 zł (100 €)
- 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 145 zł (33 €)
koszty rozrywki w Acqualagna PU
- Kino pojedynczy bilet 42 zł (9,5 €)
Jak różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech
Ceny
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonald's w Włoszech
Ceny pizzy w Włoszech
Ceny KFC w Włoszech
Ceny Burger King w Włoszech
Koszty utrzymania w Włoszech: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Włoszech z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.
Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:
Skąd pochodzą dane o cenach?
ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.
Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.