Koszty życia w Belluno (Włoszech) w 2026 roku
Ceny i koszty życia w Belluno
Ile kosztuje życie w Belluno? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.
- Tani posiłek w restauracji
- 79 zł (53 zł - 105 zł)
- Zestaw fast food
- 44 zł (39 zł - 48 zł)
- Cappuccino
- 7,6 zł (4,9 zł - 9,7 zł)
- Bochenek chleba
- 9,9 zł (6,7 zł - 13,8 zł)
- Mieszkanie w centrum (miesięcznie)
- 3 tys. zł (2,9 tys. zł - 3,11 tys. zł)
- Podstawowe rachunki (miesięcznie)
- 1,22 tys. zł (789 zł - 2,19 tys. zł)
Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Belluno? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Belluno.
Atrakcje i bilety: Włochy
Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.
Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.
Belluno - ile zapłacimy w marketach?
Belluno - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce?
Belluno - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Belluno:
ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki
(Ostatnia aktualizacja: przedwczoraj)
Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,28 euro. Za 100 złotych dostaniesz 22,8 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,9 złotego.
Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Belluno niż w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 45%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 62%. Z kolei życie jest droższe w Belluno o 18%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 33%.
Czy hotele są drogie w Belluno? Ile zapłacimy za pokój w Belluno?
Uśredniony koszt noclegu w Belluno to 280 zł (64 €). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 389 zł (89 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Belluno za mniej więcej 545 zł (124 €)
Noclegi: Włochy
Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.
Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Czy w sklepach jest drogo w Belluno? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Belluno? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Belluno, takich jak: jabłka, mleko, chleb, jaja lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: przedwczoraj)
Czy można tanio stołować się w restauracjach w Belluno? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Belluno? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Belluno? Czy jedzenie na mieście w Belluno jest droższe niż w Polsce?
Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 79 złotych.
Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote.
A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 345 złotych.
A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 42 złote (cena za 2 butelki).
A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 13 złotych.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Belluno, m.in: jabłka, mleko, chleb, jaja lub pomidory
A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Belluno w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: San Marino, Chorwacji, Bośni I Hercegowinie, Słowenii i Albanii.
Wyjazdy z Wakacje.pl: Włochy
Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.
Sprawdź wyjazdy: Włochy Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Belluno - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:
opłaty
1,22 tys. zł (789 zł - 2,19 tys. zł)
18% więcej niż w Polsce
internet
124 zł (109 zł - 152 zł)
83% więcej niż w Polsce
spodnie jeansy
318 zł (182 zł - 593 zł)
1.2% mniej niż w Polsce
zarobki średnio
9,75 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce
wynajem małego mieszkania w centrum
3 tys. zł (2,9 tys. zł - 3,11 tys. zł)
7% więcej niż w Polsce
wynajem dużego mieszkania poza centrum
2,7 tys. zł (2,59 tys. zł - 2,8 tys. zł)
23% mniej niż w Polsce
chleb
9,9 zł (6,7 zł - 13,8 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce
ser
46 zł (41 zł - 92 zł)
33% więcej niż w Polsce
ryż
9,7 zł (7,6 zł - 13,4 zł)
72% więcej niż w Polsce
pomidory
14,9 zł (4,5 zł - 20 zł)
35% więcej niż w Polsce
banany
8,8 zł (6,7 zł - 20 zł)
36% więcej niż w Polsce
wino
28 zł (24 zł - 47 zł)
9.5% więcej niż w Polsce
tania restauracja
79 zł (53 zł - 105 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce
lepsza restauracja dla pary
345 zł (205 zł - 461 zł)
82% więcej niż w Polsce
lokalne piwo
21 zł (13,2 zł - 26 zł)
39% więcej niż w Polsce
piwo z importu
11 zł (11 zł - 22 zł)
27% mniej niż w Polsce
kawa
7,6 zł (4,9 zł - 9,7 zł)
o połowę mniej niż w Polsce
butelka wody
5,9 zł (4,8 zł - 11,9 zł)
21% mniej niż w Polsce
mac burger king lub podobny bar
44 zł (39 zł - 48 zł)
25% więcej niż w Polsce
cola pepsi sprite mirinda
13 zł (9,8 zł - 17,2 zł)
o połowę więcej niż w Polsce
ceny jedzenia w Belluno
- Mleko 1 litr 5,8 zł (1,3 €)
- Chleb pół kilo 9,9 zł (2,3 €)
- Jaja 12 sztuk 15,7 zł (3,6 €)
- Kilo sera 46 zł (10,5 €)
- Woda butelka półtora litra 1,4 zł (0,33 €)
- Butelka wina (średnia półka) 28 zł (6,5 €)
- Lokalne piwo (pół litra) 4,6 zł (1 €)
- Importowane piwo (mała butelka 0,3) 6,7 zł (1,5 €)
- Paczka papierosów (Marlboro) 26 zł (6 €)
- Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 48 zł (11 €)
- Jabłka (1kg) 8,8 zł (2 €)
- Pomarańcze (1kg) 10,2 zł (2,3 €)
- Ziemniaki (1kg) 8,1 zł (1,9 €)
- Sałata (1 główka) 5,9 zł (1,3 €)
- Kilo białego ryżu 9,7 zł (2,2 €)
- Pomidory (1kg) 14,9 zł (3,4 €)
- Banany (1kg) 8,8 zł (2 €)
- Cebula (1kg) 6 zł (1,4 €)
- Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 80 zł (18,1 €)
ceny w restauracjach w Belluno
- Posiłek w taniej restauracji 79 zł (18 €)
- 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 345 zł (79 €)
- McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (10 €)
- Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 21 zł (4,8 €)
- Importowane piwo (butelka 0.33 l) 11 zł (2,5 €)
- Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 13 zł (3 €)
- Woda (0,33l butelka) 5,9 zł (1,3 €)
- Kawa cappuccino 7,6 zł (1,7 €)
koszty życia w Belluno
- Bilet w jedną stronę (lokalny) 7 zł (1,6 €)
- Karnet miesięczny (standardowa cena) 147 zł (33 €)
- Benzyna (1 litr) 7,8 zł (1,8 €)
- Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 154 tys. zł (35,1 tys. €)
- Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3 tys. zł (685 €)
- Apartament (1 sypialnia) poza centrum 2,17 tys. zł (494 €)
- Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 3,27 tys. zł (747 €)
- Apartament (3 sypialnie) poza centrum 2,7 tys. zł (615 €)
- Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,22 tys. zł (279 €)
- Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 124 zł (28 €)
- Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 45 zł (10,2 €)
- 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 318 zł (72 €)
- 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 150 zł (34 €)
- 1 para butów do biegania Nike lub podobne 370 zł (84 €)
- 1 para męskich skórzanych butów 419 zł (96 €)
- Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 136 tys. zł (30,9 tys. €)
- Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,21 tys. zł (504 €)
- Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 6,48 tys. zł (1,48 tys. €)
- Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 40,7 tys. zł (9,29 tys. €)
- Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 4,38 tys. zł (999 €)
- Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 9,75 tys. zł (2,22 tys. €)
- Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 3.5%
- Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 35 zł (8 €)
- Taxi 1km (taryfa normalna) 9,4 zł (2,1 €)
- Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 125 zł (29 €)
koszty rozrywki w Belluno
- Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 253 zł (58 €)
- Wynajem kortu tenisowego (1 godzina w weekend) 77 zł (17,5 €)
- Kino pojedynczy bilet 42 zł (9,5 €)
Jak różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech
Ceny
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonald's w Włoszech
Ceny pizzy w Włoszech
Ceny KFC w Włoszech
Ceny Burger King w Włoszech
Koszty utrzymania w Włoszech: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Włoszech z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.
Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:
Skąd pochodzą dane o cenach?
ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.
Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.