Koszty życia w Biella (Włoszech) w 2026 roku

Ostatnia aktualizacja: 12 października 2026

Ceny i koszty życia w Biella

Ile kosztuje życie w Biella? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.

Tani posiłek w restauracji
71 zł (53 zł - 158 zł)
Zestaw fast food
37 zł (35 zł - 52 zł)
Cappuccino
6,9 zł (5,8 zł - 14,6 zł)
Bochenek chleba
9,2 zł (9,2 zł - 16,1 zł)
Podstawowe rachunki (miesięcznie)
965 zł (828 zł - 1,4 tys. zł)
Włochy: dachy z terakoty, renesansowe place i strome wybrzeże w stylu amalfitańskim na zdjęciu nagłówkowym - wizualny kontekst stron o cenach w trattoriach, delikatesach i codziennym życiu.
Biella

Poniżej aktualne ceny w Biella.Przewodnik po kraju: Włoszech - budżety, porady, FAQ.

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Biella? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Biella.

Biella zmiany cen hikersbay.com
Biella Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Atrakcje i bilety: Włochy

Linki partnerskie

Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.

Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Jakie są ceny w supermarketach w Biella? Czy koszty życia w Biella są wyższe od tych w Polsce? Biella - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Biella: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: wczoraj)

Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,28 euro. Za 100 złotych dostaniesz 22,8 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,9 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Biella niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 54%. W restauracjach będzie drożej o 56%. A koszt życia jest większy w Biella o 36%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 45%.

Czy hotele są drogie w Biella? Ile zapłacimy za pokój w Biella?

Średni koszt noclegu w Biella to 304 zł (69 €). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Biella 236 zł (54 €). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 310 zł (71 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Biella za mniej więcej 320 zł (73 €)


Noclegi: Włochy

Linki partnerskie

Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.

Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com
Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Czy w sklepach jest drogo w Biella? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Biella? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Biella, takich jak: sałata, cebula, mleko, ziemniaki lub chleb (Ostatnia aktualizacja: wczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Biella? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Biella? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Biella? Czy jedzenie na mieście w Biella jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 71 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 333 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 39 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 14,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Biella, m.in: sałata, cebula, mleko, ziemniaki lub chleb


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Biella w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: San Marino, Chorwacji, Bośni I Hercegowinie, Słowenii i Albanii.

Wyjazdy z Wakacje.pl: Włochy

Linki partnerskie

Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.

Sprawdź wyjazdy: Włochy Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.


Biella - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 965 zł (828 zł - 1,4 tys. zł)

opłaty

965 zł (828 zł - 1,4 tys. zł)
6.8% mniej niż w Polsce

cena internet 110 zł (104 zł - 130 zł)

internet

110 zł (104 zł - 130 zł)
63% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 319 zł (319 zł - 684 zł)

spodnie jeansy

319 zł (319 zł - 684 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena zarobki średnio 8,22 tys. zł

zarobki średnio

8,22 tys. zł
31% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 1,66 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

1,66 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 1,94 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

1,94 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 9,2 zł (9,2 zł - 16,1 zł)

chleb

9,2 zł (9,2 zł - 16,1 zł)
81% więcej niż w Polsce

cena ser 59 zł (51 zł - 132 zł)

ser

59 zł (51 zł - 132 zł)
73% więcej niż w Polsce

cena ryż 8,9 zł (6,7 zł - 17,9 zł)

ryż

8,9 zł (6,7 zł - 17,9 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena pomidory 9,6 zł (9,1 zł - 27 zł)

pomidory

9,6 zł (9,1 zł - 27 zł)
13% mniej niż w Polsce

cena banany 5,8 zł (5,8 zł - 5,8 zł)

banany

5,8 zł (5,8 zł - 5,8 zł)
9.9% mniej niż w Polsce

cena wino 16,4 zł (14,2 zł - 57 zł)

wino

16,4 zł (14,2 zł - 57 zł)
37% mniej niż w Polsce

cena tania restauracja 71 zł (53 zł - 158 zł)

tania restauracja

71 zł (53 zł - 158 zł)
78% więcej niż w Polsce

cena lepsza restauracja dla pary 333 zł (281 zł - 1,21 tys. zł)

lepsza restauracja dla pary

333 zł (281 zł - 1,21 tys. zł)
75% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 19,7 zł (17,5 zł - 29 zł)

lokalne piwo

19,7 zł (17,5 zł - 29 zł)
32% więcej niż w Polsce

cena piwo z importu 17,5 zł (13,2 zł - 29 zł)

piwo z importu

17,5 zł (13,2 zł - 29 zł)
17% więcej niż w Polsce

cena kawa 6,9 zł (5,8 zł - 14,6 zł)

kawa

6,9 zł (5,8 zł - 14,6 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena butelka wody 6,8 zł (4,8 zł - 13,6 zł)

butelka wody

6,8 zł (4,8 zł - 13,6 zł)
8.8% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (35 zł - 52 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (35 zł - 52 zł)
6.5% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 14,7 zł (12,3 zł - 19,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

14,7 zł (12,3 zł - 19,6 zł)
77% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Biella

  1. Mleko 1 litr 5,1 zł (1,2 €)
  2. Chleb pół kilo 9,2 zł (2,1 €)
  3. Jaja 12 sztuk 12,8 zł (2,9 €)
  4. Kilo sera 59 zł (13,6 €)
  5. Woda butelka półtora litra 1,7 zł (0,38 €)
  6. Butelka wina (średnia półka) 16,4 zł (3,7 €)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 5,4 zł (1,2 €)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 8,4 zł (1,9 €)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 27 zł (6,1 €)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 39 zł (8,8 €)
  11. Jabłka (1kg) 5,9 zł (1,3 €)
  12. Pomarańcze (1kg) 6,9 zł (1,6 €)
  13. Ziemniaki (1kg) 6,8 zł (1,6 €)
  14. Sałata (1 główka) 5,5 zł (1,3 €)
  15. Kilo białego ryżu 8,9 zł (2 €)
  16. Pomidory (1kg) 9,6 zł (2,2 €)
  17. Banany (1kg) 5,8 zł (1,3 €)
  18. Cebula (1kg) 10,1 zł (2,3 €)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 121 zł (28 €)

ceny w restauracjach w Biella

  1. Posiłek w taniej restauracji 71 zł (16,2 €)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 333 zł (76 €)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (8,5 €)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 19,7 zł (4,5 €)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 17,5 zł (4 €)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 14,7 zł (3,4 €)
  7. Woda (0,33l butelka) 6,8 zł (1,6 €)
  8. Kawa cappuccino 6,9 zł (1,6 €)

koszty życia w Biella

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 7,5 zł (1,7 €)
  2. Benzyna (1 litr) 7,7 zł (1,8 €)
  3. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 159 tys. zł (36,3 tys. €)
  4. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 1,66 tys. zł (378 €)
  5. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 1,52 tys. zł (346 €)
  6. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 2,25 tys. zł (513 €)
  7. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 1,94 tys. zł (443 €)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 965 zł (220 €)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 110 zł (25 €)
  10. Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 22 zł (5 €)
  11. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 319 zł (73 €)
  12. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 93 zł (21 €)
  13. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 381 zł (87 €)
  14. 1 para męskich skórzanych butów 466 zł (106 €)
  15. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 161 tys. zł (36,6 tys. €)
  16. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 3,41 tys. zł (777 €)
  17. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 5,44 tys. zł (1,24 tys. €)
  18. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 74,1 tys. zł (16,9 tys. €)
  19. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 2,68 tys. zł (611 €)
  20. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 8,22 tys. zł (1,88 tys. €)
  21. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 3.2%
  22. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 22 zł (5 €)
  23. Taxi 1km (taryfa normalna) 9,4 zł (2,1 €)
  24. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 151 zł (35 €)

Biella koszty życia hikersbay.com
Biella Koszty Życia

koszty rozrywki w Biella

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 264 zł (60 €)
  2. Wynajem kortu tenisowego (1 godzina w weekend) 106 zł (24 €)
  3. Kino pojedynczy bilet 35 zł (7,9 €)

Koszty utrzymania w Włoszech: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Włoszech z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

butelka wody

6,8 zł (4,8 zł - 13,6 zł)
8,8% mniej niż w Polsce

banany

5,8 zł (5,8 zł - 5,8 zł)
9,9% mniej niż w Polsce

opłaty

965 zł (828 zł - 1,4 tys. zł)
6,8% mniej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

1,66 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce

ryż

8,9 zł (6,7 zł - 17,9 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

piwo z importu

17,5 zł (13,2 zł - 29 zł)
17% więcej niż w Polsce

Ceny na wyspach

Skąd pochodzą dane o cenach?

ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.

Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.