Koszty życia w Fiesole (Włoszech) w 2026 roku

Ostatnia aktualizacja: 5 października 2026

Ceny i koszty życia w Fiesole

Ile kosztuje życie w Fiesole? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.

Tani posiłek w restauracji
79 zł (42 zł - 132 zł)
Zestaw fast food
39 zł (35 zł - 48 zł)
Cappuccino
7,6 zł (5,8 zł - 12,2 zł)
Bochenek chleba
8,9 zł (6,9 zł - 18,4 zł)
Podstawowe rachunki (miesięcznie)
943 zł (658 zł - 2,19 tys. zł)
Włochy: dachy z terakoty, renesansowe place i strome wybrzeże w stylu amalfitańskim na zdjęciu nagłówkowym - wizualny kontekst stron o cenach w trattoriach, delikatesach i codziennym życiu.
Fiesole

Poniżej aktualne ceny w Fiesole.Przewodnik po kraju: Włoszech - budżety, porady, FAQ.

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Fiesole? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Fiesole.

Fiesole zmiany cen hikersbay.com
Fiesole Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Atrakcje i bilety: Włochy

Linki partnerskie

Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.

Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Jakie są ceny w supermarketach w Fiesole? Czy koszty życia w Fiesole są wyższe od tych w Polsce? Fiesole - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Fiesole: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: 8 dni temu)

Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,28 euro. Za 100 złotych dostaniesz 22,8 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,9 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Fiesole niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 58%. W restauracjach będzie drożej o 75%. A koszt życia jest większy w Fiesole o 19%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 39%.

Czy hotele są drogie w Fiesole? Ile zapłacimy za pokój w Fiesole?

Średni koszt noclegu w Fiesole to 415 zł (95 €). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 189 zł (43 €) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 141 zł (32 €). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Fiesole 215 zł (49 €). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 328 zł (75 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Fiesole za mniej więcej 485 zł (111 €) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 1,18 tys. zł (269 €)


Noclegi: Włochy

Linki partnerskie

Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.

Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com
Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Czy w sklepach jest drogo w Fiesole? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Fiesole? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Fiesole, takich jak: piwo, jabłka, zagraniczne piwo, pomidory lub papierosy (Ostatnia aktualizacja: 8 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Fiesole? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Fiesole? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Fiesole? Czy jedzenie na mieście w Fiesole jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 79 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 39 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 384 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 44 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Fiesole, m.in: piwo, jabłka, zagraniczne piwo, pomidory lub papierosy


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Fiesole w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: San Marino, Chorwacji, Bośni I Hercegowinie, Słowenii i Albanii.

Wyjazdy z Wakacje.pl: Włochy

Linki partnerskie

Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.

Sprawdź wyjazdy: Włochy Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.


Fiesole - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 943 zł (658 zł - 2,19 tys. zł)

opłaty

943 zł (658 zł - 2,19 tys. zł)
8.9% mniej niż w Polsce

cena internet 121 zł (87 zł - 191 zł)

internet

121 zł (87 zł - 191 zł)
79% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 351 zł (274 zł - 411 zł)

spodnie jeansy

351 zł (274 zł - 411 zł)
9.2% więcej niż w Polsce

cena chleb 8,9 zł (6,9 zł - 18,4 zł)

chleb

8,9 zł (6,9 zł - 18,4 zł)
74% więcej niż w Polsce

cena ser 87 zł (51 zł - 122 zł)

ser

87 zł (51 zł - 122 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena ryż 10,9 zł (5,8 zł - 17,9 zł)

ryż

10,9 zł (5,8 zł - 17,9 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena pomidory 11,9 zł (4,6 zł - 18 zł)

pomidory

11,9 zł (4,6 zł - 18 zł)
7.9% więcej niż w Polsce

cena banany 7,7 zł (5,4 zł - 11,2 zł)

banany

7,7 zł (5,4 zł - 11,2 zł)
19% więcej niż w Polsce

cena wino 28 zł (19 zł - 57 zł)

wino

28 zł (19 zł - 57 zł)
5.8% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 79 zł (42 zł - 132 zł)

tania restauracja

79 zł (42 zł - 132 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lepsza restauracja dla pary 384 zł (256 zł - 563 zł)

lepsza restauracja dla pary

384 zł (256 zł - 563 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 22 zł (17,5 zł - 31 zł)

lokalne piwo

22 zł (17,5 zł - 31 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena piwo z importu 22 zł (15,4 zł - 31 zł)

piwo z importu

22 zł (15,4 zł - 31 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 7,6 zł (5,8 zł - 12,2 zł)

kawa

7,6 zł (5,8 zł - 12,2 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena butelka wody 5 zł (4,8 zł - 9,6 zł)

butelka wody

5 zł (4,8 zł - 9,6 zł)
33% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 39 zł (35 zł - 48 zł)

mac burger king lub podobny bar

39 zł (35 zł - 48 zł)
13% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,1 zł (7,4 zł - 19,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,1 zł (7,4 zł - 19,6 zł)
22% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Fiesole

  1. Mleko 1 litr 5,4 zł (1,2 €)
  2. Chleb pół kilo 8,9 zł (2 €)
  3. Jaja 12 sztuk 18 zł (4,1 €)
  4. Kilo sera 87 zł (19,7 €)
  5. Woda butelka półtora litra 2,8 zł (0,63 €)
  6. Butelka wina (średnia półka) 28 zł (6,3 €)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,8 zł (1,6 €)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 8,9 zł (2 €)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 26 zł (6 €)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 44 zł (10,1 €)
  11. Jabłka (1kg) 10,3 zł (2,3 €)
  12. Pomarańcze (1kg) 6,1 zł (1,4 €)
  13. Ziemniaki (1kg) 7,1 zł (1,6 €)
  14. Sałata (1 główka) 6,9 zł (1,6 €)
  15. Kilo białego ryżu 10,9 zł (2,5 €)
  16. Pomidory (1kg) 11,9 zł (2,7 €)
  17. Banany (1kg) 7,7 zł (1,8 €)
  18. Cebula (1kg) 7,2 zł (1,6 €)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 72 zł (16,3 €)

ceny w restauracjach w Fiesole

  1. Posiłek w taniej restauracji 79 zł (18 €)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 384 zł (88 €)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 39 zł (9 €)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (5 €)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 22 zł (5 €)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,1 zł (2,3 €)
  7. Woda (0,33l butelka) 5 zł (1,1 €)
  8. Kawa cappuccino 7,6 zł (1,7 €)

koszty życia w Fiesole

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 317 zł (72 €)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 543 zł (124 €)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 149 tys. zł (34 tys. €)
  4. Benzyna (1 litr) 7,7 zł (1,8 €)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 148 tys. zł (33,7 tys. €)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 943 zł (215 €)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,4 tys. zł (547 €)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 121 zł (28 €)
  9. Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 47 zł (10,7 €)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 18,3 tys. zł (4,18 tys. €)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 3.5%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 19,7 zł (4,5 €)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,1 zł (1,4 €)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 108 zł (25 €)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 351 zł (80 €)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 168 zł (38 €)

koszty rozrywki w Fiesole

  1. Kino pojedynczy bilet 42 zł (9,5 €)

Koszty utrzymania w Włoszech: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Włoszech z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

opłaty

943 zł (658 zł - 2,19 tys. zł)
8,9% mniej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

39 zł (35 zł - 48 zł)
13% więcej niż w Polsce

kawa

7,6 zł (5,8 zł - 12,2 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

chleb

8,9 zł (6,9 zł - 18,4 zł)
74% więcej niż w Polsce

lokalne piwo

22 zł (17,5 zł - 31 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

tania restauracja

79 zł (42 zł - 132 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

Ceny na wyspach

Skąd pochodzą dane o cenach?

ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.

Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.