Koszty życia w Gela (Włoszech) w 2026 roku

Ostatnia aktualizacja: 9 października 2026

Ceny i koszty życia w Gela

Ile kosztuje życie w Gela? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.

Tani posiłek w restauracji
32 zł (26 zł - 95 zł)
Zestaw fast food
39 zł (35 zł - 44 zł)
Cappuccino
6,6 zł (4,9 zł - 9,7 zł)
Bochenek chleba
6,4 zł (4,6 zł - 11,5 zł)
Mieszkanie w centrum (miesięcznie)
1,09 tys. zł (1,04 tys. zł - 1,14 tys. zł)
Podstawowe rachunki (miesięcznie)
699 zł (514 zł - 1,32 tys. zł)
Włochy: dachy z terakoty, renesansowe place i strome wybrzeże w stylu amalfitańskim na zdjęciu nagłówkowym - wizualny kontekst stron o cenach w trattoriach, delikatesach i codziennym życiu.
Gela

Poniżej aktualne ceny w Gela.Przewodnik po kraju: Włoszech - budżety, porady, FAQ.

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Gela? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Gela.

Gela zmiany cen hikersbay.com
Gela Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Atrakcje i bilety: Włochy

Linki partnerskie

Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.

Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Gela - jakie są ceny w supermarketach? Gela - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Gela - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Gela: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: 4 dni temu)

Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,28 euro. Za 100 złotych dostaniesz 22,8 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,9 złotego.


Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w Gela od cen w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 38%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 16%. Koszty życia w Gela są porównywalne do życia w Polsce. W wolnym czasie można się rozerwać czy odpocząć aktywnie uprawiając sport - koszty są podobne do kosztów w Polsce

Czy hotele są drogie w Gela? Ile zapłacimy za pokój w Gela?

Średnia cena noclegu w Gela wynosi 318 zł (73 €). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 319 zł (73 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Gela za mniej więcej 335 zł (76 €)


Noclegi: Włochy

Linki partnerskie

Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.

Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com
Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Czy w sklepach jest drogo w Gela? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Gela? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Gela, takich jak: mięso wołowe, banany, ziemniaki, ser lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: 4 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Gela? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Gela? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Gela? Czy jedzenie na mieście w Gela jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 32 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 39 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 256 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 31 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9 złotych.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Gela, m.in: mięso wołowe, banany, ziemniaki, ser lub pomidory


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Gela będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: San Marino, Chorwacji, Bośni I Hercegowinie, Słowenii i Albanii.

Wyjazdy z Wakacje.pl: Włochy

Linki partnerskie

Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.

Sprawdź wyjazdy: Włochy Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.


Gela - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 699 zł (514 zł - 1,32 tys. zł)

opłaty

699 zł (514 zł - 1,32 tys. zł)
32% mniej niż w Polsce

cena internet 113 zł (109 zł - 174 zł)

internet

113 zł (109 zł - 174 zł)
68% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 277 zł (132 zł - 661 zł)

spodnie jeansy

277 zł (132 zł - 661 zł)
14% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 6,58 tys. zł

zarobki średnio

6,58 tys. zł
4.8% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 1,09 tys. zł (1,04 tys. zł - 1,14 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

1,09 tys. zł (1,04 tys. zł - 1,14 tys. zł)
61% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 2,26 tys. zł (1,94 tys. zł - 2,59 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

2,26 tys. zł (1,94 tys. zł - 2,59 tys. zł)
36% mniej niż w Polsce

cena chleb 6,4 zł (4,6 zł - 11,5 zł)

chleb

6,4 zł (4,6 zł - 11,5 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena ser 57 zł (41 zł - 132 zł)

ser

57 zł (41 zł - 132 zł)
64% więcej niż w Polsce

cena ryż 7,4 zł (4,5 zł - 13,4 zł)

ryż

7,4 zł (4,5 zł - 13,4 zł)
32% więcej niż w Polsce

cena pomidory 9,1 zł (6,8 zł - 23 zł)

pomidory

9,1 zł (6,8 zł - 23 zł)
17% mniej niż w Polsce

cena banany 9,8 zł (6,2 zł - 15,6 zł)

banany

9,8 zł (6,2 zł - 15,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena wino 24 zł (19 zł - 47 zł)

wino

24 zł (19 zł - 47 zł)
8.8% mniej niż w Polsce

cena tania restauracja 32 zł (26 zł - 95 zł)

tania restauracja

32 zł (26 zł - 95 zł)
21% mniej niż w Polsce

cena lepsza restauracja dla pary 256 zł (179 zł - 435 zł)

lepsza restauracja dla pary

256 zł (179 zł - 435 zł)
35% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 15,4 zł (11 zł - 35 zł)

lokalne piwo

15,4 zł (11 zł - 35 zł)
2.3% więcej niż w Polsce

cena piwo z importu 15,4 zł (11 zł - 31 zł)

piwo z importu

15,4 zł (11 zł - 31 zł)
2.3% więcej niż w Polsce

cena kawa 6,6 zł (4,9 zł - 9,7 zł)

kawa

6,6 zł (4,9 zł - 9,7 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena butelka wody 4,9 zł (4,8 zł - 9,6 zł)

butelka wody

4,9 zł (4,8 zł - 9,6 zł)
35% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 39 zł (35 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

39 zł (35 zł - 44 zł)
13% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9 zł (5,9 zł - 14,7 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9 zł (5,9 zł - 14,7 zł)
8.4% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Gela

  1. Mleko 1 litr 5,2 zł (1,2 €)
  2. Chleb pół kilo 6,4 zł (1,5 €)
  3. Jaja 12 sztuk 12,7 zł (2,9 €)
  4. Kilo sera 57 zł (12,9 €)
  5. Woda butelka półtora litra 1,7 zł (0,38 €)
  6. Butelka wina (średnia półka) 24 zł (5,4 €)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7 zł (1,6 €)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 9,2 zł (2,1 €)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 24 zł (5,5 €)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 47 zł (10,7 €)
  11. Jabłka (1kg) 11,9 zł (2,7 €)
  12. Pomarańcze (1kg) 8,7 zł (2 €)
  13. Ziemniaki (1kg) 7,3 zł (1,7 €)
  14. Sałata (1 główka) 5,1 zł (1,2 €)
  15. Kilo białego ryżu 7,4 zł (1,7 €)
  16. Pomidory (1kg) 9,1 zł (2,1 €)
  17. Banany (1kg) 9,8 zł (2,2 €)
  18. Cebula (1kg) 5,3 zł (1,2 €)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 69 zł (15,8 €)

ceny w restauracjach w Gela

  1. Posiłek w taniej restauracji 32 zł (7,2 €)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 256 zł (58 €)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 39 zł (9 €)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 15,4 zł (3,5 €)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 15,4 zł (3,5 €)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9 zł (2,1 €)
  7. Woda (0,33l butelka) 4,9 zł (1,1 €)
  8. Kawa cappuccino 6,6 zł (1,5 €)

koszty życia w Gela

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 6,1 zł (1,4 €)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 195 zł (45 €)
  3. Benzyna (1 litr) 7,8 zł (1,8 €)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 131 tys. zł (29,8 tys. €)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 1,09 tys. zł (248 €)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 1,14 tys. zł (259 €)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 1,46 tys. zł (333 €)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 2,26 tys. zł (516 €)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 699 zł (159 €)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 113 zł (26 €)
  11. Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 47 zł (10,7 €)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 277 zł (63 €)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 139 zł (32 €)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 351 zł (80 €)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 452 zł (103 €)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 122 tys. zł (27,8 tys. €)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 862 zł (197 €)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 6,83 tys. zł (1,56 tys. €)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 31,3 tys. zł (7,13 tys. €)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 3,29 tys. zł (749 €)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 6,58 tys. zł (1,5 tys. €)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 3.5%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 44 zł (10 €)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 9,4 zł (2,1 €)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 119 zł (27 €)

Gela koszty życia hikersbay.com
Gela Koszty Życia

koszty rozrywki w Gela

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 198 zł (45 €)
  2. Wynajem kortu tenisowego (1 godzina w weekend) 43 zł (9,9 €)
  3. Kino pojedynczy bilet 37 zł (8,4 €)

Koszty utrzymania w Włoszech: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Włoszech z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

spodnie jeansy

277 zł (132 zł - 661 zł)
14% mniej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

9 zł (5,9 zł - 14,7 zł)
8,4% więcej niż w Polsce

zarobki średnio

6,58 tys. zł
4,8% więcej niż w Polsce

opłaty

699 zł (514 zł - 1,32 tys. zł)
32% mniej niż w Polsce

lepsza restauracja dla pary

256 zł (179 zł - 435 zł)
35% więcej niż w Polsce

internet

113 zł (109 zł - 174 zł)
68% więcej niż w Polsce

Ceny na wyspach

Skąd pochodzą dane o cenach?

ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.

Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.