Koszty życia w Maranello (Włoszech) w 2026 roku

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2026

Ceny i koszty życia w Maranello

Ile kosztuje życie w Maranello? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.

Tani posiłek w restauracji
79 zł (63 zł - 132 zł)
Zestaw fast food
44 zł (39 zł - 53 zł)
Cappuccino
7,9 zł (5,8 zł - 12,2 zł)
Bochenek chleba
10 zł (5,5 zł - 13,8 zł)
Podstawowe rachunki (miesięcznie)
790 zł (559 zł - 1,54 tys. zł)
Włochy: dachy z terakoty, renesansowe place i strome wybrzeże w stylu amalfitańskim na zdjęciu nagłówkowym - wizualny kontekst stron o cenach w trattoriach, delikatesach i codziennym życiu.
Maranello

Poniżej aktualne ceny w Maranello.Przewodnik po kraju: Włoszech - budżety, porady, FAQ.

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Maranello? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Maranello.

Maranello zmiany cen hikersbay.com
Maranello Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Atrakcje i bilety: Włochy

Linki partnerskie

Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.

Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Maranello - jakie są ceny w supermarketach? Maranello - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Maranello - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Maranello: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,28 euro. Za 100 złotych dostaniesz 22,8 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,9 złotego.


Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w Maranello od cen w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 42%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 52%. Natomiast koszty życia są wyższe w Maranello o 15%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 39%.

Czy hotele są drogie w Maranello? Ile zapłacimy za pokój w Maranello?

Średnia cena noclegu w Maranello wynosi 284 zł (65 €). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 311 zł (71 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Maranello za mniej więcej 385 zł (88 €)


Noclegi: Włochy

Linki partnerskie

Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.

Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com
Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Czy w sklepach jest drogo w Maranello? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Maranello? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Maranello, takich jak: pomarańcze, pomidory, jabłka, zagraniczne piwo lub mięso wołowe (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Maranello? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Maranello? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Maranello? Czy jedzenie na mieście w Maranello jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 79 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 307 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 44 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Maranello, m.in: pomarańcze, pomidory, jabłka, zagraniczne piwo lub mięso wołowe


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Maranello będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: San Marino, Chorwacji, Bośni I Hercegowinie, Słowenii i Albanii.

Wyjazdy z Wakacje.pl: Włochy

Linki partnerskie

Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.

Sprawdź wyjazdy: Włochy Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.


Maranello - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 790 zł (559 zł - 1,54 tys. zł)

opłaty

790 zł (559 zł - 1,54 tys. zł)
24% mniej niż w Polsce

cena internet 115 zł (109 zł - 143 zł)

internet

115 zł (109 zł - 143 zł)
70% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 407 zł (274 zł - 502 zł)

spodnie jeansy

407 zł (274 zł - 502 zł)
26% więcej niż w Polsce

cena chleb 10 zł (5,5 zł - 13,8 zł)

chleb

10 zł (5,5 zł - 13,8 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena ser 56 zł (46 zł - 102 zł)

ser

56 zł (46 zł - 102 zł)
62% więcej niż w Polsce

cena ryż 11,1 zł (8,9 zł - 15,6 zł)

ryż

11,1 zł (8,9 zł - 15,6 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena pomidory 13,1 zł (4,1 zł - 27 zł)

pomidory

13,1 zł (4,1 zł - 27 zł)
19% więcej niż w Polsce

cena banany 6,8 zł (4,5 zł - 13,4 zł)

banany

6,8 zł (4,5 zł - 13,4 zł)
6.1% więcej niż w Polsce

cena wino 24 zł (14,2 zł - 47 zł)

wino

24 zł (14,2 zł - 47 zł)
8.8% mniej niż w Polsce

cena tania restauracja 79 zł (63 zł - 132 zł)

tania restauracja

79 zł (63 zł - 132 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lepsza restauracja dla pary 307 zł (256 zł - 461 zł)

lepsza restauracja dla pary

307 zł (256 zł - 461 zł)
62% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 22 zł (17,5 zł - 26 zł)

lokalne piwo

22 zł (17,5 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena piwo z importu 17,5 zł (13,2 zł - 26 zł)

piwo z importu

17,5 zł (13,2 zł - 26 zł)
17% więcej niż w Polsce

cena kawa 7,9 zł (5,8 zł - 12,2 zł)

kawa

7,9 zł (5,8 zł - 12,2 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena butelka wody 5,4 zł (4,8 zł - 7,2 zł)

butelka wody

5,4 zł (4,8 zł - 7,2 zł)
28% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (39 zł - 53 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (39 zł - 53 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,4 zł (9,8 zł - 17,2 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,4 zł (9,8 zł - 17,2 zł)
38% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Maranello

  1. Mleko 1 litr 5,1 zł (1,2 €)
  2. Chleb pół kilo 10 zł (2,3 €)
  3. Jaja 12 sztuk 14,8 zł (3,4 €)
  4. Kilo sera 56 zł (12,7 €)
  5. Woda butelka półtora litra 1,8 zł (0,4 €)
  6. Butelka wina (średnia półka) 24 zł (5,4 €)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,2 zł (1,4 €)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 8,3 zł (1,9 €)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 25 zł (5,7 €)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 45 zł (10,4 €)
  11. Jabłka (1kg) 8,6 zł (2 €)
  12. Pomarańcze (1kg) 9,1 zł (2,1 €)
  13. Ziemniaki (1kg) 6,3 zł (1,4 €)
  14. Sałata (1 główka) 6 zł (1,4 €)
  15. Kilo białego ryżu 11,1 zł (2,5 €)
  16. Pomidory (1kg) 13,1 zł (3 €)
  17. Banany (1kg) 6,8 zł (1,6 €)
  18. Cebula (1kg) 6,3 zł (1,4 €)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 73 zł (16,6 €)

ceny w restauracjach w Maranello

  1. Posiłek w taniej restauracji 79 zł (18 €)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 307 zł (70 €)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (10 €)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (5 €)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 17,5 zł (4 €)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,4 zł (2,6 €)
  7. Woda (0,33l butelka) 5,4 zł (1,2 €)
  8. Kawa cappuccino 7,9 zł (1,8 €)

koszty życia w Maranello

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 435 zł (99 €)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 508 zł (116 €)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 141 tys. zł (32,1 tys. €)
  4. Benzyna (1 litr) 7,8 zł (1,8 €)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 144 tys. zł (32,9 tys. €)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 790 zł (180 €)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 1,92 tys. zł (437 €)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 115 zł (26 €)
  9. Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 41 zł (9,4 €)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 19,5 tys. zł (4,46 tys. €)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 3.3%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 22 zł (5 €)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,6 zł (1,3 €)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 112 zł (25 €)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 407 zł (93 €)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 145 zł (33 €)

koszty rozrywki w Maranello

  1. Kino pojedynczy bilet 42 zł (9,5 €)

Koszty utrzymania w Włoszech: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Włoszech z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

cola pepsi sprite mirinda

11,4 zł (9,8 zł - 17,2 zł)
38% więcej niż w Polsce

internet

115 zł (109 zł - 143 zł)
70% więcej niż w Polsce

banany

6,8 zł (4,5 zł - 13,4 zł)
6,1% więcej niż w Polsce

ryż

11,1 zł (8,9 zł - 15,6 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

chleb

10 zł (5,5 zł - 13,8 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

Ceny na wyspach

Skąd pochodzą dane o cenach?

ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.

Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.