Koszty życia w Melzo (Włoszech) w 2026 roku
Ceny i koszty życia w Melzo
Ile kosztuje życie w Melzo? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.
- Tani posiłek w restauracji
- 105 zł (74 zł - 105 zł)
- Zestaw fast food
- 39 zł (39 zł - 44 zł)
- Cappuccino
- 8,1 zł (5,8 zł - 12,2 zł)
- Bochenek chleba
- 9,8 zł (6,9 zł - 18,4 zł)
- Podstawowe rachunki (miesięcznie)
- 1,08 tys. zł (526 zł - 2,13 tys. zł)
Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Melzo? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Melzo.
Atrakcje i bilety: Włochy
Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.
Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.
Jakie są ceny w supermarketach w Melzo?
Czy koszty życia w Melzo są wyższe od tych w Polsce?
Melzo - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Melzo:
ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki
(Ostatnia aktualizacja: 9 dni temu)
Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,28 euro. Za 100 złotych dostaniesz 22,8 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,9 złotego.
Ceny w Melzo są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 67%. W restauracjach będzie drożej o 78%. A koszt życia jest większy w Melzo o 42%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 54%.
Czy hotele są drogie w Melzo? Ile zapłacimy za pokój w Melzo?
Średni koszt noclegu w Melzo to 312 zł (71 €). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Melzo 239 zł (55 €). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 297 zł (68 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Melzo za mniej więcej 326 zł (74 €)
Noclegi: Włochy
Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.
Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Czy w sklepach jest drogo w Melzo? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Melzo? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Melzo, takich jak: piwo, woda butelkowana, banany, papierosy lub pierś z kurczaka (Ostatnia aktualizacja: 9 dni temu)
Czy można tanio stołować się w restauracjach w Melzo? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Melzo? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Melzo? Czy jedzenie na mieście w Melzo jest droższe niż w Polsce?
Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 105 złotych.
Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 39 złotych.
A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 358 złotych.
A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 53 złote (cena za 2 butelki).
A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 14 złotych.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Melzo, m.in: piwo, woda butelkowana, banany, papierosy lub pierś z kurczaka
W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Melzo w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: San Marino, Chorwacji, Bośni I Hercegowinie, Słowenii i Albanii.
Wyjazdy z Wakacje.pl: Włochy
Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.
Sprawdź wyjazdy: Włochy Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Melzo - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:
opłaty
1,08 tys. zł (526 zł - 2,13 tys. zł)
4.3% więcej niż w Polsce
internet
117 zł (104 zł - 152 zł)
73% więcej niż w Polsce
spodnie jeansy
261 zł (182 zł - 547 zł)
19% mniej niż w Polsce
chleb
9,8 zł (6,9 zł - 18,4 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce
ser
66 zł (46 zł - 112 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce
ryż
12,7 zł (6,7 zł - 20 zł)
130% więcej niż w Polsce
pomidory
12,9 zł (9,1 zł - 23 zł)
17% więcej niż w Polsce
banany
8,8 zł (4,5 zł - 13,4 zł)
37% więcej niż w Polsce
wino
31 zł (19 zł - 57 zł)
19% więcej niż w Polsce
tania restauracja
105 zł (74 zł - 105 zł)
160% więcej niż w Polsce
lepsza restauracja dla pary
358 zł (256 zł - 512 zł)
89% więcej niż w Polsce
lokalne piwo
26 zł (15,4 zł - 26 zł)
75% więcej niż w Polsce
piwo z importu
19,7 zł (17,5 zł - 31 zł)
32% więcej niż w Polsce
kawa
8,1 zł (5,8 zł - 12,2 zł)
o połowę mniej niż w Polsce
butelka wody
6,9 zł (4,8 zł - 7,2 zł)
7.6% mniej niż w Polsce
mac burger king lub podobny bar
39 zł (39 zł - 44 zł)
13% więcej niż w Polsce
cola pepsi sprite mirinda
14 zł (9,8 zł - 19,6 zł)
68% więcej niż w Polsce
ceny jedzenia w Melzo
- Mleko 1 litr 5,3 zł (1,2 €)
- Chleb pół kilo 9,8 zł (2,2 €)
- Jaja 12 sztuk 19 zł (4,3 €)
- Kilo sera 66 zł (15 €)
- Woda butelka półtora litra 2,5 zł (0,57 €)
- Butelka wina (średnia półka) 31 zł (7 €)
- Lokalne piwo (pół litra) 8 zł (1,8 €)
- Importowane piwo (mała butelka 0,3) 9,7 zł (2,2 €)
- Paczka papierosów (Marlboro) 26 zł (6 €)
- Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 50 zł (11,4 €)
- Jabłka (1kg) 11,3 zł (2,6 €)
- Pomarańcze (1kg) 10,2 zł (2,3 €)
- Ziemniaki (1kg) 8 zł (1,8 €)
- Sałata (1 główka) 6 zł (1,4 €)
- Kilo białego ryżu 12,7 zł (2,9 €)
- Pomidory (1kg) 12,9 zł (2,9 €)
- Banany (1kg) 8,8 zł (2 €)
- Cebula (1kg) 6,4 zł (1,5 €)
- Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 94 zł (21 €)
ceny w restauracjach w Melzo
- Posiłek w taniej restauracji 105 zł (24 €)
- 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 358 zł (82 €)
- McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 39 zł (9 €)
- Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 26 zł (6 €)
- Importowane piwo (butelka 0.33 l) 19,7 zł (4,5 €)
- Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 14 zł (3,2 €)
- Woda (0,33l butelka) 6,9 zł (1,6 €)
- Kawa cappuccino 8,1 zł (1,8 €)
koszty życia w Melzo
- 1 para butów do biegania Nike lub podobne 354 zł (81 €)
- 1 para męskich skórzanych butów 497 zł (113 €)
- Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 155 tys. zł (35,4 tys. €)
- Benzyna (1 litr) 7,7 zł (1,8 €)
- Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 156 tys. zł (35,7 tys. €)
- Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,08 tys. zł (246 €)
- Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,71 tys. zł (618 €)
- Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 117 zł (27 €)
- Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 34 zł (7,7 €)
- Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 64,4 tys. zł (14,7 tys. €)
- Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 3.3%
- Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 17,5 zł (4 €)
- Taxi 1km (taryfa normalna) 4,6 zł (1 €)
- Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 99 zł (22 €)
- 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 261 zł (59 €)
- 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 151 zł (34 €)
koszty rozrywki w Melzo
- Kino pojedynczy bilet 46 zł (10,6 €)
Jak różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech
Ceny
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonald's w Włoszech
Ceny pizzy w Włoszech
Ceny KFC w Włoszech
Ceny Burger King w Włoszech
Koszty utrzymania w Włoszech: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Włoszech z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.
Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:
Skąd pochodzą dane o cenach?
ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.
Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.