Koszty życia w Mirano (Włoszech) w 2026 roku
Ceny i koszty życia w Mirano
Ile kosztuje życie w Mirano? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.
- Tani posiłek w restauracji
- 79 zł (68 zł - 105 zł)
- Zestaw fast food
- 44 zł (39 zł - 79 zł)
- Cappuccino
- 8 zł (5,8 zł - 13,6 zł)
- Bochenek chleba
- 10 zł (5,8 zł - 13,8 zł)
- Podstawowe rachunki (miesięcznie)
- 790 zł (559 zł - 1,1 tys. zł)
Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Mirano? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Mirano.
Atrakcje i bilety: Włochy
Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.
Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.
Mirano - jakie są ceny w supermarketach?
Mirano - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce?
Mirano - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Mirano:
ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki
(Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)
Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,28 euro. Za 100 złotych dostaniesz 22,8 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,9 złotego.
Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w Mirano od cen w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 35%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 16%. Natomiast koszty życia są wyższe w Mirano o 17%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 54%.
Czy hotele są drogie w Mirano? Ile zapłacimy za pokój w Mirano?
Średnia cena noclegu w Mirano wynosi 261 zł (59 €). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Mirano 224 zł (51 €). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 263 zł (60 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Mirano za mniej więcej 338 zł (77 €) Nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym to wydatek średnio: 606 zł (138 €)
Noclegi: Włochy
Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.
Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Czy w sklepach jest drogo w Mirano? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Mirano? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Mirano, takich jak: piwo, ryż, ziemniaki, banany lub pomarańcze (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)
Czy można tanio stołować się w restauracjach w Mirano? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Mirano? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Mirano? Czy jedzenie na mieście w Mirano jest droższe niż w Polsce?
Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 79 złotych.
Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote.
A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 189 złotych.
A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 39 złotych (cena za 2 butelki).
A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 13,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Mirano, m.in: piwo, ryż, ziemniaki, banany lub pomarańcze
A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Mirano będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: San Marino, Chorwacji, Bośni I Hercegowinie, Słowenii i Albanii.
Wyjazdy z Wakacje.pl: Włochy
Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.
Sprawdź wyjazdy: Włochy Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Mirano - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:
opłaty
790 zł (559 zł - 1,1 tys. zł)
24% mniej niż w Polsce
internet
115 zł (109 zł - 130 zł)
70% więcej niż w Polsce
spodnie jeansy
274 zł (274 zł - 456 zł)
15% mniej niż w Polsce
zarobki średnio
12,2 tys. zł
dwa razy więcej niż w Polsce
chleb
10 zł (5,8 zł - 13,8 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce
ser
31 zł (31 zł - 102 zł)
11% mniej niż w Polsce
ryż
11,1 zł (8,9 zł - 13,4 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce
pomidory
13,1 zł (4,1 zł - 18,2 zł)
19% więcej niż w Polsce
banany
6,8 zł (4,5 zł - 8,9 zł)
6.1% więcej niż w Polsce
wino
31 zł (19 zł - 71 zł)
19% więcej niż w Polsce
tania restauracja
79 zł (68 zł - 105 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce
lepsza restauracja dla pary
189 zł (189 zł - 409 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce
lokalne piwo
19,7 zł (19,7 zł - 26 zł)
32% więcej niż w Polsce
piwo z importu
17,5 zł (13,2 zł - 31 zł)
17% więcej niż w Polsce
kawa
8 zł (5,8 zł - 13,6 zł)
o połowę mniej niż w Polsce
butelka wody
6,5 zł (4,8 zł - 14,3 zł)
14% mniej niż w Polsce
mac burger king lub podobny bar
44 zł (39 zł - 79 zł)
25% więcej niż w Polsce
cola pepsi sprite mirinda
13,7 zł (12,3 zł - 22 zł)
65% więcej niż w Polsce
ceny jedzenia w Mirano
- Mleko 1 litr 4,9 zł (1,1 €)
- Chleb pół kilo 10 zł (2,3 €)
- Jaja 12 sztuk 14,8 zł (3,4 €)
- Kilo sera 31 zł (7 €)
- Woda butelka półtora litra 1,5 zł (0,34 €)
- Butelka wina (średnia półka) 31 zł (7 €)
- Lokalne piwo (pół litra) 6,2 zł (1,4 €)
- Importowane piwo (mała butelka 0,3) 8,3 zł (1,9 €)
- Paczka papierosów (Marlboro) 26 zł (6 €)
- Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 45 zł (10,3 €)
- Jabłka (1kg) 9,2 zł (2,1 €)
- Pomarańcze (1kg) 9,1 zł (2,1 €)
- Ziemniaki (1kg) 6,3 zł (1,4 €)
- Sałata (1 główka) 6,6 zł (1,5 €)
- Kilo białego ryżu 11,1 zł (2,5 €)
- Pomidory (1kg) 13,1 zł (3 €)
- Banany (1kg) 6,8 zł (1,6 €)
- Cebula (1kg) 6,3 zł (1,4 €)
- Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 73 zł (16,6 €)
ceny w restauracjach w Mirano
- Posiłek w taniej restauracji 79 zł (18 €)
- 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 189 zł (43 €)
- McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (10 €)
- Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 19,7 zł (4,5 €)
- Importowane piwo (butelka 0.33 l) 17,5 zł (4 €)
- Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 13,7 zł (3,1 €)
- Woda (0,33l butelka) 6,5 zł (1,5 €)
- Kawa cappuccino 8 zł (1,8 €)
koszty życia w Mirano
- 1 para butów do biegania Nike lub podobne 333 zł (76 €)
- 1 para męskich skórzanych butów 373 zł (85 €)
- Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 141 tys. zł (32,1 tys. €)
- Benzyna (1 litr) 7,8 zł (1,8 €)
- Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 144 tys. zł (32,9 tys. €)
- Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 790 zł (180 €)
- Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 1,92 tys. zł (437 €)
- Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 115 zł (26 €)
- Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 46 zł (10,5 €)
- Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 19,5 tys. zł (4,46 tys. €)
- Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 12,2 tys. zł (2,79 tys. €)
- Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 3.3%
- Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 23 zł (5,3 €)
- Taxi 1km (taryfa normalna) 6,1 zł (1,4 €)
- Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 142 zł (32 €)
- 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 274 zł (62 €)
- 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 185 zł (42 €)
koszty rozrywki w Mirano
- Kino pojedynczy bilet 46 zł (10,6 €)
Jak różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech
Ceny
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonald's w Włoszech
Ceny pizzy w Włoszech
Ceny KFC w Włoszech
Ceny Burger King w Włoszech
Koszty utrzymania w Włoszech: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Włoszech z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.
Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:
Skąd pochodzą dane o cenach?
ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.
Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.