Ceny w Padwie

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Padwie? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Padwie.

Padwa zmiany cen hikersbay.com
Padwa Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Padwa - jakie są ceny w supermarketach? Padwa - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Padwa - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Padwie: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,34 euro. Za 100 złotych dostaniesz 23,4 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 42,7 złotego.


Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w Padwie od cen w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 48%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 63%. Natomiast koszty życia są wyższe w Padwie o 13%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 32%.

Czy hotele są drogie w Padwie? Ile zapłacimy za pokój w Padwie?

Średnia cena noclegu w Padwie wynosi 269 zł (63 €). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 202 zł (47 €) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 181 zł (42 €). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Padwie 234 zł (55 €). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 305 zł (71 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Padwie za mniej więcej 321 zł (75 €)


Czy w sklepach jest drogo w Padwie? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Padwie? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Padwie, takich jak: woda butelkowana, ziemniaki, ryż, chleb lub cebula (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Padwie? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Padwie? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Padwie? Czy jedzenie na mieście w Padwie jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 64 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 43 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 288 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 43 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Padwie, m.in: woda butelkowana, ziemniaki, ryż, chleb lub cebula


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Padwie będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: San Marino, Chorwacji, Bośni I Hercegowinie, Słowenii i Albanii.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Padwie

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Padwie

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Padwie

Padwa - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 1,19 tys. zł (768 zł - 2,13 tys. zł)

opłaty

1,19 tys. zł (768 zł - 2,13 tys. zł)
15% więcej niż w Polsce

cena internet 121 zł (107 zł - 149 zł)

internet

121 zł (107 zł - 149 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 297 zł (171 zł - 470 zł)

spodnie jeansy

297 zł (171 zł - 470 zł)
12% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 6,74 tys. zł

zarobki średnio

6,74 tys. zł
26% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 3,72 tys. zł (2,77 tys. zł - 5,12 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

3,72 tys. zł (2,77 tys. zł - 5,12 tys. zł)
10% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 4,64 tys. zł (3,84 tys. zł - 6,4 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4,64 tys. zł (3,84 tys. zł - 6,4 tys. zł)
5.2% więcej niż w Polsce

cena chleb 9,2 zł (6,2 zł - 12,8 zł)

chleb

9,2 zł (6,2 zł - 12,8 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena ser 50 zł (34 zł - 77 zł)

ser

50 zł (34 zł - 77 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 9,3 zł (7,3 zł - 12,8 zł)

ryż

9,3 zł (7,3 zł - 12,8 zł)
64% więcej niż w Polsce

cena pomidory 13,9 zł (4,2 zł - 19,2 zł)

pomidory

13,9 zł (4,2 zł - 19,2 zł)
32% więcej niż w Polsce

cena banany 8,4 zł (6,4 zł - 19,2 zł)

banany

8,4 zł (6,4 zł - 19,2 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena wino 26 zł (21 zł - 43 zł)

wino

26 zł (21 zł - 43 zł)
2.4% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 64 zł (43 zł - 85 zł)

tania restauracja

64 zł (43 zł - 85 zł)
83% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 21 zł (12,8 zł - 26 zł)

lokalne piwo

21 zł (12,8 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 6,7 zł (5,5 zł - 8,5 zł)

kawa

6,7 zł (5,5 zł - 8,5 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena butelka wody 5,2 zł (4,3 zł - 8,5 zł)

butelka wody

5,2 zł (4,3 zł - 8,5 zł)
9.9% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 43 zł (38 zł - 47 zł)

mac burger king lub podobny bar

43 zł (38 zł - 47 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,3 zł (8,5 zł - 14,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,3 zł (8,5 zł - 14,9 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Padwie

  1. Mleko 1 litr 5,8 zł (1,3 €)
  2. Chleb pół kilo 9,2 zł (2,2 €)
  3. Jaja 12 sztuk 14 zł (3,3 €)
  4. Kilo sera 50 zł (11,7 €)
  5. Woda butelka półtora litra 1,6 zł (0,38 €)
  6. Butelka wina (średnia półka) 26 zł (6 €)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,7 zł (1,6 €)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 6,3 zł (1,5 €)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 26 zł (6 €)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 45 zł (10,6 €)
  11. Jabłka (1kg) 9,2 zł (2,2 €)
  12. Pomarańcze (1kg) 9,4 zł (2,2 €)
  13. Ziemniaki (1kg) 7,1 zł (1,7 €)
  14. Sałata (1 główka) 5,5 zł (1,3 €)
  15. Kilo białego ryżu 9,3 zł (2,2 €)
  16. Pomidory (1kg) 13,9 zł (3,3 €)
  17. Banany (1kg) 8,4 zł (2 €)
  18. Cebula (1kg) 5,3 zł (1,2 €)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 73 zł (17,2 €)

ceny w restauracjach w Padwie

  1. Posiłek w taniej restauracji 64 zł (15 €)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 288 zł (68 €)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 43 zł (10 €)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 21 zł (5 €)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 17,1 zł (4 €)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,3 zł (2,7 €)
  7. Woda (0,33l butelka) 5,2 zł (1,2 €)
  8. Kawa cappuccino 6,7 zł (1,6 €)

koszty życia w Padwie

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 7,3 zł (1,7 €)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 175 zł (41 €)
  3. Benzyna (1 litr) 7,7 zł (1,8 €)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 128 tys. zł (30 tys. €)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3,72 tys. zł (872 €)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 2,76 tys. zł (647 €)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 8,32 tys. zł (1,95 tys. €)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 4,64 tys. zł (1,09 tys. €)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,19 tys. zł (279 €)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 121 zł (28 €)
  11. numb_34 52 zł (12,2 €)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 297 zł (70 €)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 138 zł (32 €)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 332 zł (78 €)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 555 zł (130 €)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 137 tys. zł (32,2 tys. €)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,26 tys. zł (530 €)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 20,6 tys. zł (4,83 tys. €)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 35,6 tys. zł (8,33 tys. €)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 9,44 tys. zł (2,21 tys. €)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 6,74 tys. zł (1,58 tys. €)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 4.7%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 34 zł (8 €)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 8,5 zł (2 €)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 124 zł (29 €)

Padwa koszty życia hikersbay.com
Padwa Koszty Życia

koszty rozrywki w Padwie

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 185 zł (43 €)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 85 zł (20 €)
  3. Kino pojedynczy bilet 38 zł (9 €)

Jakie różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech

Ceny: Sardynia   Sycylia   Ischia   Elba   Capri   Mestre   Bolonia   Brescia   Cagliari   Katania   Florencja   Genua   Latina   Livorno   Mesyna  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny pizzy w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny KFC w Włoszech: Bolonia   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny Burger King w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Koszty utrzymania w Włoszech: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Włoszech z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

kawa

6,7 zł (5,5 zł - 8,5 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

3,72 tys. zł (2,77 tys. zł - 5,12 tys. zł)
10% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

297 zł (171 zł - 470 zł)
12% mniej niż w Polsce

banany

8,4 zł (6,4 zł - 19,2 zł)
34% więcej niż w Polsce

tania restauracja

64 zł (43 zł - 85 zł)
83% więcej niż w Polsce

chleb

9,2 zł (6,2 zł - 12,8 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

Ceny na wyspach