Koszty życia w Pianello Val Tidone (Włoszech) w 2026 roku

Ostatnia aktualizacja: 9 października 2026

Ceny i koszty życia w Pianello Val Tidone

Ile kosztuje życie w Pianello Val Tidone? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.

Tani posiłek w restauracji
79 zł (79 zł - 132 zł)
Zestaw fast food
44 zł (35 zł - 66 zł)
Cappuccino
9 zł (5,8 zł - 12,2 zł)
Bochenek chleba
10,1 zł (8,3 zł - 13,8 zł)
Podstawowe rachunki (miesięcznie)
923 zł (813 zł - 1,06 tys. zł)
Włochy: dachy z terakoty, renesansowe place i strome wybrzeże w stylu amalfitańskim na zdjęciu nagłówkowym - wizualny kontekst stron o cenach w trattoriach, delikatesach i codziennym życiu.
Pianello Val Tidone

Poniżej aktualne ceny w Pianello Val Tidone.Przewodnik po kraju: Włoszech - budżety, porady, FAQ.

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Pianello Val Tidone? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Pianello Val Tidone.

Pianello Val Tidone zmiany cen hikersbay.com
Pianello Val Tidone Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Atrakcje i bilety: Włochy

Linki partnerskie

Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.

Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Pianello Val Tidone - ile zapłacimy w marketach? Pianello Val Tidone - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Pianello Val Tidone - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Pianello Val Tidone: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: 4 dni temu)

Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,28 euro. Za 100 złotych dostaniesz 22,8 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,9 złotego.


Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Pianello Val Tidone niż w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 69%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 55%. Z kolei życie jest droższe w Pianello Val Tidone o 28%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 35%.

Czy hotele są drogie w Pianello Val Tidone? Ile zapłacimy za pokój w Pianello Val Tidone?

Uśredniony koszt noclegu w Pianello Val Tidone to 294 zł (67 €). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Pianello Val Tidone to mniej więcej 263 zł (60 €). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 282 zł (64 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Pianello Val Tidone za mniej więcej 356 zł (81 €)


Noclegi: Włochy

Linki partnerskie

Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.

Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com
Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Czy w sklepach jest drogo w Pianello Val Tidone? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Pianello Val Tidone? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Pianello Val Tidone, takich jak: ryż, pierś z kurczaka, ser, piwo lub mleko (Ostatnia aktualizacja: 4 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Pianello Val Tidone? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Pianello Val Tidone? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Pianello Val Tidone? Czy jedzenie na mieście w Pianello Val Tidone jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 79 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 307 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 44 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Pianello Val Tidone, m.in: ryż, pierś z kurczaka, ser, piwo lub mleko


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Pianello Val Tidone w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: San Marino, Chorwacji, Bośni I Hercegowinie, Słowenii i Albanii.

Wyjazdy z Wakacje.pl: Włochy

Linki partnerskie

Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.

Sprawdź wyjazdy: Włochy Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.


Pianello Val Tidone - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 923 zł (813 zł - 1,06 tys. zł)

opłaty

923 zł (813 zł - 1,06 tys. zł)
11% mniej niż w Polsce

cena internet 134 zł (87 zł - 195 zł)

internet

134 zł (87 zł - 195 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 433 zł (182 zł - 547 zł)

spodnie jeansy

433 zł (182 zł - 547 zł)
35% więcej niż w Polsce

cena chleb 10,1 zł (8,3 zł - 13,8 zł)

chleb

10,1 zł (8,3 zł - 13,8 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena ser 73 zł (51 zł - 122 zł)

ser

73 zł (51 zł - 122 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena ryż 13 zł (8,9 zł - 16,5 zł)

ryż

13 zł (8,9 zł - 16,5 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena pomidory 14,4 zł (11,4 zł - 27 zł)

pomidory

14,4 zł (11,4 zł - 27 zł)
30% więcej niż w Polsce

cena banany 8,4 zł (6,7 zł - 10,7 zł)

banany

8,4 zł (6,7 zł - 10,7 zł)
30% więcej niż w Polsce

cena wino 28 zł (24 zł - 33 zł)

wino

28 zł (24 zł - 33 zł)
9.5% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 79 zł (79 zł - 132 zł)

tania restauracja

79 zł (79 zł - 132 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lepsza restauracja dla pary 307 zł (281 zł - 409 zł)

lepsza restauracja dla pary

307 zł (281 zł - 409 zł)
62% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 22 zł (13,2 zł - 31 zł)

lokalne piwo

22 zł (13,2 zł - 31 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena piwo z importu 26 zł (17,5 zł - 26 zł)

piwo z importu

26 zł (17,5 zł - 26 zł)
75% więcej niż w Polsce

cena kawa 9 zł (5,8 zł - 12,2 zł)

kawa

9 zł (5,8 zł - 12,2 zł)
37% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 4,9 zł (4,8 zł - 7,2 zł)

butelka wody

4,9 zł (4,8 zł - 7,2 zł)
34% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (35 zł - 66 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (35 zł - 66 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,2 zł (7,4 zł - 14,7 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,2 zł (7,4 zł - 14,7 zł)
35% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Pianello Val Tidone

  1. Mleko 1 litr 7,1 zł (1,6 €)
  2. Chleb pół kilo 10,1 zł (2,3 €)
  3. Jaja 12 sztuk 20 zł (4,6 €)
  4. Kilo sera 73 zł (16,7 €)
  5. Woda butelka półtora litra 3 zł (0,68 €)
  6. Butelka wina (średnia półka) 28 zł (6,5 €)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,6 zł (1,7 €)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,5 zł (2,4 €)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 25 zł (5,8 €)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 55 zł (12,6 €)
  11. Jabłka (1kg) 8,3 zł (1,9 €)
  12. Pomarańcze (1kg) 9,1 zł (2,1 €)
  13. Ziemniaki (1kg) 6,3 zł (1,4 €)
  14. Sałata (1 główka) 6,2 zł (1,4 €)
  15. Kilo białego ryżu 13 zł (3 €)
  16. Pomidory (1kg) 14,4 zł (3,3 €)
  17. Banany (1kg) 8,4 zł (1,9 €)
  18. Cebula (1kg) 8,4 zł (1,9 €)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 87 zł (19,8 €)

ceny w restauracjach w Pianello Val Tidone

  1. Posiłek w taniej restauracji 79 zł (18 €)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 307 zł (70 €)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (10 €)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (5 €)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (6 €)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,2 zł (2,6 €)
  7. Woda (0,33l butelka) 4,9 zł (1,1 €)
  8. Kawa cappuccino 9 zł (2 €)

koszty życia w Pianello Val Tidone

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 442 zł (101 €)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 564 zł (129 €)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 147 tys. zł (33,6 tys. €)
  4. Benzyna (1 litr) 7,8 zł (1,8 €)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 142 tys. zł (32,4 tys. €)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 923 zł (210 €)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 1,98 tys. zł (452 €)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 134 zł (31 €)
  9. Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 49 zł (11,2 €)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 49,5 tys. zł (11,3 tys. €)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 3.7%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 22 zł (5 €)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,6 zł (1,3 €)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 119 zł (27 €)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 433 zł (99 €)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 223 zł (51 €)

koszty rozrywki w Pianello Val Tidone

  1. Kino pojedynczy bilet 41 zł (9,2 €)

Koszty utrzymania w Włoszech: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Włoszech z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

cola pepsi sprite mirinda

11,2 zł (7,4 zł - 14,7 zł)
35% więcej niż w Polsce

banany

8,4 zł (6,7 zł - 10,7 zł)
30% więcej niż w Polsce

lepsza restauracja dla pary

307 zł (281 zł - 409 zł)
62% więcej niż w Polsce

piwo z importu

26 zł (17,5 zł - 26 zł)
75% więcej niż w Polsce

ser

73 zł (51 zł - 122 zł)
110% więcej niż w Polsce

opłaty

923 zł (813 zł - 1,06 tys. zł)
11% mniej niż w Polsce

Ceny na wyspach

Skąd pochodzą dane o cenach?

ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.

Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.