Koszty życia w Seulo (Włoszech) w 2026 roku
Ceny i koszty życia w Seulo
Ile kosztuje życie w Seulo? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.
- Tani posiłek w restauracji
- 105 zł (68 zł - 132 zł)
- Zestaw fast food
- 44 zł (35 zł - 57 zł)
- Cappuccino
- 7,5 zł (5,8 zł - 9,7 zł)
- Bochenek chleba
- 8,8 zł (4,6 zł - 9,2 zł)
- Podstawowe rachunki (miesięcznie)
- 990 zł (658 zł - 1,32 tys. zł)
Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Seulo? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Seulo.
Atrakcje i bilety: Włochy
Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.
Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.
Seulo - ile zapłacimy w marketach?
Seulo - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce?
Seulo - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Seulo:
ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki
(Ostatnia aktualizacja: wczoraj)
Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,28 euro. Za 100 złotych dostaniesz 22,8 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,9 złotego.
Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Seulo niż w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 63%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 75%. Z kolei życie jest droższe w Seulo o 21%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 31%.
Czy hotele są drogie w Seulo? Ile zapłacimy za pokój w Seulo?
Uśredniony koszt noclegu w Seulo to 442 zł (101 €). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Seulo to mniej więcej 239 zł (55 €). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 338 zł (77 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Seulo za mniej więcej 956 zł (218 €)
Noclegi: Włochy
Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.
Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Czy w sklepach jest drogo w Seulo? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Seulo? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Seulo, takich jak: mleko, mięso wołowe, zagraniczne piwo, chleb lub ziemniaki (Ostatnia aktualizacja: wczoraj)
Czy można tanio stołować się w restauracjach w Seulo? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Seulo? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Seulo? Czy jedzenie na mieście w Seulo jest droższe niż w Polsce?
Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 105 złotych.
Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote.
A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 358 złotych.
A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 35 złotych (cena za 2 butelki).
A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 12,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Seulo, m.in: mleko, mięso wołowe, zagraniczne piwo, chleb lub ziemniaki
A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Seulo w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: San Marino, Chorwacji, Bośni I Hercegowinie, Słowenii i Albanii.
Wyjazdy z Wakacje.pl: Włochy
Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.
Sprawdź wyjazdy: Włochy Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Seulo - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:
opłaty
990 zł (658 zł - 1,32 tys. zł)
4.4% mniej niż w Polsce
internet
113 zł (104 zł - 174 zł)
68% więcej niż w Polsce
spodnie jeansy
365 zł (228 zł - 547 zł)
13% więcej niż w Polsce
chleb
8,8 zł (4,6 zł - 9,2 zł)
72% więcej niż w Polsce
ser
77 zł (31 zł - 132 zł)
120% więcej niż w Polsce
ryż
13,3 zł (8,9 zł - 18,8 zł)
140% więcej niż w Polsce
pomidory
12,6 zł (9,1 zł - 15,9 zł)
14% więcej niż w Polsce
banany
7 zł (5,4 zł - 9,8 zł)
8% więcej niż w Polsce
wino
26 zł (19 zł - 47 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce
tania restauracja
105 zł (68 zł - 132 zł)
160% więcej niż w Polsce
lepsza restauracja dla pary
358 zł (256 zł - 409 zł)
89% więcej niż w Polsce
lokalne piwo
17,5 zł (13,2 zł - 26 zł)
17% więcej niż w Polsce
piwo z importu
17,5 zł (17,5 zł - 22 zł)
17% więcej niż w Polsce
kawa
7,5 zł (5,8 zł - 9,7 zł)
o połowę mniej niż w Polsce
butelka wody
5,8 zł (4,8 zł - 9,6 zł)
22% mniej niż w Polsce
mac burger king lub podobny bar
44 zł (35 zł - 57 zł)
25% więcej niż w Polsce
cola pepsi sprite mirinda
12,5 zł (9,8 zł - 14,7 zł)
o połowę więcej niż w Polsce
ceny jedzenia w Seulo
- Mleko 1 litr 6,1 zł (1,4 €)
- Chleb pół kilo 8,8 zł (2 €)
- Jaja 12 sztuk 15,2 zł (3,5 €)
- Kilo sera 77 zł (17,6 €)
- Woda butelka półtora litra 2,2 zł (0,49 €)
- Butelka wina (średnia półka) 26 zł (5,9 €)
- Lokalne piwo (pół litra) 6,6 zł (1,5 €)
- Importowane piwo (mała butelka 0,3) 7,3 zł (1,7 €)
- Paczka papierosów (Marlboro) 26 zł (6 €)
- Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 57 zł (13,1 €)
- Jabłka (1kg) 10,1 zł (2,3 €)
- Pomarańcze (1kg) 9,1 zł (2,1 €)
- Ziemniaki (1kg) 8 zł (1,8 €)
- Sałata (1 główka) 6,5 zł (1,5 €)
- Kilo białego ryżu 13,3 zł (3 €)
- Pomidory (1kg) 12,6 zł (2,9 €)
- Banany (1kg) 7 zł (1,6 €)
- Cebula (1kg) 6,9 zł (1,6 €)
- Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 80 zł (18,2 €)
ceny w restauracjach w Seulo
- Posiłek w taniej restauracji 105 zł (24 €)
- 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 358 zł (82 €)
- McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (10 €)
- Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 17,5 zł (4 €)
- Importowane piwo (butelka 0.33 l) 17,5 zł (4 €)
- Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 12,5 zł (2,9 €)
- Woda (0,33l butelka) 5,8 zł (1,3 €)
- Kawa cappuccino 7,5 zł (1,7 €)
koszty życia w Seulo
- 1 para butów do biegania Nike lub podobne 413 zł (94 €)
- 1 para męskich skórzanych butów 500 zł (114 €)
- Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 145 tys. zł (33,2 tys. €)
- Benzyna (1 litr) 7,8 zł (1,8 €)
- Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 142 tys. zł (32,4 tys. €)
- Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 990 zł (226 €)
- Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 1,95 tys. zł (444 €)
- Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 113 zł (26 €)
- Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 46 zł (10,6 €)
- Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 33,4 tys. zł (7,62 tys. €)
- Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 3.7%
- Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 22 zł (5 €)
- Taxi 1km (taryfa normalna) 9,4 zł (2,1 €)
- Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 104 zł (24 €)
- 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 365 zł (83 €)
- 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 134 zł (31 €)
koszty rozrywki w Seulo
- Kino pojedynczy bilet 39 zł (9 €)
Jak różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech
Ceny
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonald's w Włoszech
Ceny pizzy w Włoszech
Ceny KFC w Włoszech
Ceny Burger King w Włoszech
Koszty utrzymania w Włoszech: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Włoszech z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.
Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:
Skąd pochodzą dane o cenach?
ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.
Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.