Koszty życia w Torbole (Włoszech) w 2026 roku
Ceny i koszty życia w Torbole
Ile kosztuje życie w Torbole? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.
- Tani posiłek w restauracji
- 92 zł (74 zł - 105 zł)
- Zestaw fast food
- 39 zł (39 zł - 44 zł)
- Cappuccino
- 8,1 zł (5,8 zł - 12,2 zł)
- Bochenek chleba
- 9,8 zł (9,2 zł - 11,5 zł)
- Podstawowe rachunki (miesięcznie)
- 1,08 tys. zł (526 zł - 1,54 tys. zł)
Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Torbole? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Torbole.
Atrakcje i bilety: Włochy
Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.
Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.
Torbole - ile zapłacimy w marketach?
Torbole - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce?
Torbole - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Torbole:
ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki
(Ostatnia aktualizacja: 7 dni temu)
Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,28 euro. Za 100 złotych dostaniesz 22,8 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,9 złotego.
W Torbole jest sporo drożej niż w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 75%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 72%. Z kolei życie jest droższe w Torbole o 47%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 70%.
Czy hotele są drogie w Torbole? Ile zapłacimy za pokój w Torbole?
Uśredniony koszt noclegu w Torbole to 435 zł (99 €). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Torbole to mniej więcej 329 zł (75 €). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 438 zł (100 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Torbole za mniej więcej 488 zł (111 €) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 703 zł (160 €)
Noclegi: Włochy
Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.
Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Czy w sklepach jest drogo w Torbole? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Torbole? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Torbole, takich jak: woda butelkowana, pomidory, chleb, banany lub cebula (Ostatnia aktualizacja: 7 dni temu)
Czy można tanio stołować się w restauracjach w Torbole? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Torbole? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Torbole? Czy jedzenie na mieście w Torbole jest droższe niż w Polsce?
Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 92 złote.
Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 39 złotych.
A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 358 złotych.
A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 44 złote (cena za 2 butelki).
A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 14 złotych.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Torbole, m.in: woda butelkowana, pomidory, chleb, banany lub cebula
A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Torbole w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: San Marino, Chorwacji, Bośni I Hercegowinie, Słowenii i Albanii.
Wyjazdy z Wakacje.pl: Włochy
Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.
Sprawdź wyjazdy: Włochy Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Torbole - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:
opłaty
1,08 tys. zł (526 zł - 1,54 tys. zł)
4.3% więcej niż w Polsce
internet
123 zł (109 zł - 152 zł)
82% więcej niż w Polsce
spodnie jeansy
261 zł (182 zł - 319 zł)
19% mniej niż w Polsce
chleb
9,8 zł (9,2 zł - 11,5 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce
ser
66 zł (46 zł - 76 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce
ryż
12,7 zł (6,7 zł - 17,9 zł)
130% więcej niż w Polsce
pomidory
12,9 zł (9,1 zł - 18,2 zł)
17% więcej niż w Polsce
banany
10,6 zł (8,9 zł - 13,4 zł)
65% więcej niż w Polsce
wino
31 zł (24 zł - 38 zł)
19% więcej niż w Polsce
tania restauracja
92 zł (74 zł - 105 zł)
130% więcej niż w Polsce
lepsza restauracja dla pary
358 zł (256 zł - 512 zł)
89% więcej niż w Polsce
lokalne piwo
22 zł (15,4 zł - 22 zł)
o połowę więcej niż w Polsce
piwo z importu
19,7 zł (17,5 zł - 24 zł)
32% więcej niż w Polsce
kawa
8,1 zł (5,8 zł - 12,2 zł)
o połowę mniej niż w Polsce
butelka wody
5,6 zł (4,8 zł - 7,2 zł)
25% mniej niż w Polsce
mac burger king lub podobny bar
39 zł (39 zł - 44 zł)
13% więcej niż w Polsce
cola pepsi sprite mirinda
14 zł (9,8 zł - 14,7 zł)
68% więcej niż w Polsce
ceny jedzenia w Torbole
- Mleko 1 litr 5,3 zł (1,2 €)
- Chleb pół kilo 9,8 zł (2,2 €)
- Jaja 12 sztuk 19,7 zł (4,5 €)
- Kilo sera 66 zł (15 €)
- Woda butelka półtora litra 3,3 zł (0,75 €)
- Butelka wina (średnia półka) 31 zł (7 €)
- Lokalne piwo (pół litra) 8 zł (1,8 €)
- Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,8 zł (2,5 €)
- Paczka papierosów (Marlboro) 26 zł (6 €)
- Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 50 zł (11,4 €)
- Jabłka (1kg) 12,6 zł (2,9 €)
- Pomarańcze (1kg) 10,2 zł (2,3 €)
- Ziemniaki (1kg) 8 zł (1,8 €)
- Sałata (1 główka) 6,6 zł (1,5 €)
- Kilo białego ryżu 12,7 zł (2,9 €)
- Pomidory (1kg) 12,9 zł (2,9 €)
- Banany (1kg) 10,6 zł (2,4 €)
- Cebula (1kg) 6,4 zł (1,5 €)
- Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 106 zł (24 €)
ceny w restauracjach w Torbole
- Posiłek w taniej restauracji 92 zł (21 €)
- 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 358 zł (82 €)
- McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 39 zł (9 €)
- Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (5 €)
- Importowane piwo (butelka 0.33 l) 19,7 zł (4,5 €)
- Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 14 zł (3,2 €)
- Woda (0,33l butelka) 5,6 zł (1,3 €)
- Kawa cappuccino 8,1 zł (1,8 €)
koszty życia w Torbole
- 1 para butów do biegania Nike lub podobne 354 zł (81 €)
- 1 para męskich skórzanych butów 497 zł (113 €)
- Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 155 tys. zł (35,4 tys. €)
- Benzyna (1 litr) 7,7 zł (1,8 €)
- Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 156 tys. zł (35,7 tys. €)
- Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,08 tys. zł (246 €)
- Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,71 tys. zł (618 €)
- Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 123 zł (28 €)
- Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 55 zł (12,6 €)
- Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 78,2 tys. zł (17,8 tys. €)
- Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 3.7%
- Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 17,5 zł (4 €)
- Taxi 1km (taryfa normalna) 4,6 zł (1 €)
- Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 99 zł (22 €)
- 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 261 zł (59 €)
- 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 151 zł (34 €)
koszty rozrywki w Torbole
- Kino pojedynczy bilet 51 zł (11,6 €)
Jak różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech
Ceny
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonald's w Włoszech
Ceny pizzy w Włoszech
Ceny KFC w Włoszech
Ceny Burger King w Włoszech
Koszty utrzymania w Włoszech: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Włoszech z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.
Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:
Skąd pochodzą dane o cenach?
ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.
Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.