Koszty życia w Vercelli (Włoszech) w 2026 roku

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2026

Ceny i koszty życia w Vercelli

Ile kosztuje życie w Vercelli? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.

Tani posiłek w restauracji
66 zł (53 zł - 158 zł)
Zestaw fast food
37 zł (35 zł - 52 zł)
Cappuccino
7 zł (5,8 zł - 14,6 zł)
Bochenek chleba
4,6 zł (4,6 zł - 16,1 zł)
Mieszkanie w centrum (miesięcznie)
1,66 tys. zł (1,24 tys. zł - 2,07 tys. zł)
Podstawowe rachunki (miesięcznie)
461 zł (263 zł - 1,4 tys. zł)
Włochy: dachy z terakoty, renesansowe place i strome wybrzeże w stylu amalfitańskim na zdjęciu nagłówkowym - wizualny kontekst stron o cenach w trattoriach, delikatesach i codziennym życiu.
Vercelli

Poniżej aktualne ceny w Vercelli.Przewodnik po kraju: Włoszech - budżety, porady, FAQ.

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Vercelli? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Vercelli.

Vercelli zmiany cen hikersbay.com
Vercelli Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Atrakcje i bilety: Włochy

Linki partnerskie

Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.

Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Jakie są ceny w supermarketach w Vercelli? Czy koszty życia w Vercelli są wyższe od tych w Polsce? Vercelli - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Vercelli: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,28 euro. Za 100 złotych dostaniesz 22,8 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,9 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Vercelli niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 52%. W restauracjach będzie drożej o 27%. A koszt życia jest większy w Vercelli o 27%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 42%.

Czy hotele są drogie w Vercelli? Ile zapłacimy za pokój w Vercelli?

Średni koszt noclegu w Vercelli to 279 zł (64 €). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Vercelli 215 zł (49 €). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 283 zł (64 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Vercelli za mniej więcej 301 zł (69 €)


Noclegi: Włochy

Linki partnerskie

Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.

Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com
Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Czy w sklepach jest drogo w Vercelli? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Vercelli? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Vercelli, takich jak: ser, pierś z kurczaka, ryż, pomidory lub mleko (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Vercelli? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Vercelli? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Vercelli? Czy jedzenie na mieście w Vercelli jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 66 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 256 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 39 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Vercelli, m.in: ser, pierś z kurczaka, ryż, pomidory lub mleko


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Vercelli w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: San Marino, Chorwacji, Bośni I Hercegowinie, Słowenii i Albanii.

Wyjazdy z Wakacje.pl: Włochy

Linki partnerskie

Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.

Sprawdź wyjazdy: Włochy Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.


Vercelli - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 461 zł (263 zł - 1,4 tys. zł)

opłaty

461 zł (263 zł - 1,4 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 106 zł (83 zł - 130 zł)

internet

106 zł (83 zł - 130 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 411 zł (365 zł - 684 zł)

spodnie jeansy

411 zł (365 zł - 684 zł)
28% więcej niż w Polsce

cena zarobki średnio 8,22 tys. zł

zarobki średnio

8,22 tys. zł
31% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 1,66 tys. zł (1,24 tys. zł - 2,07 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

1,66 tys. zł (1,24 tys. zł - 2,07 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 2,16 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

2,16 tys. zł
39% mniej niż w Polsce

cena chleb 4,6 zł (4,6 zł - 16,1 zł)

chleb

4,6 zł (4,6 zł - 16,1 zł)
9.7% mniej niż w Polsce

cena ser 53 zł (37 zł - 132 zł)

ser

53 zł (37 zł - 132 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 8,9 zł (6,7 zł - 17,9 zł)

ryż

8,9 zł (6,7 zł - 17,9 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena pomidory 13,7 zł (13,7 zł - 27 zł)

pomidory

13,7 zł (13,7 zł - 27 zł)
24% więcej niż w Polsce

cena banany 8,6 zł (8 zł - 13,4 zł)

banany

8,6 zł (8 zł - 13,4 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena wino 28 zł (24 zł - 57 zł)

wino

28 zł (24 zł - 57 zł)
9.5% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 66 zł (53 zł - 158 zł)

tania restauracja

66 zł (53 zł - 158 zł)
64% więcej niż w Polsce

cena lepsza restauracja dla pary 256 zł (256 zł - 1,21 tys. zł)

lepsza restauracja dla pary

256 zł (256 zł - 1,21 tys. zł)
35% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 19,7 zł (15,4 zł - 29 zł)

lokalne piwo

19,7 zł (15,4 zł - 29 zł)
32% więcej niż w Polsce

cena piwo z importu 8,8 zł (8,8 zł - 29 zł)

piwo z importu

8,8 zł (8,8 zł - 29 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena kawa 7 zł (5,8 zł - 14,6 zł)

kawa

7 zł (5,8 zł - 14,6 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena butelka wody 6 zł (4,8 zł - 13,6 zł)

butelka wody

6 zł (4,8 zł - 13,6 zł)
20% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (35 zł - 52 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (35 zł - 52 zł)
6.5% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,4 zł (9,8 zł - 19,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,4 zł (9,8 zł - 19,6 zł)
38% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Vercelli

  1. Mleko 1 litr 6,4 zł (1,5 €)
  2. Chleb pół kilo 4,6 zł (1,1 €)
  3. Jaja 12 sztuk 19,1 zł (4,3 €)
  4. Kilo sera 53 zł (12,1 €)
  5. Woda butelka półtora litra 1,5 zł (0,34 €)
  6. Butelka wina (średnia półka) 28 zł (6,5 €)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 9,1 zł (2,1 €)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,6 zł (3,1 €)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 25 zł (5,7 €)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 52 zł (11,9 €)
  11. Jabłka (1kg) 9,8 zł (2,2 €)
  12. Pomarańcze (1kg) 13,9 zł (3,2 €)
  13. Ziemniaki (1kg) 9,8 zł (2,2 €)
  14. Sałata (1 główka) 4,6 zł (1,1 €)
  15. Kilo białego ryżu 8,9 zł (2 €)
  16. Pomidory (1kg) 13,7 zł (3,1 €)
  17. Banany (1kg) 8,6 zł (2 €)
  18. Cebula (1kg) 8,9 zł (2 €)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 69 zł (15,8 €)

ceny w restauracjach w Vercelli

  1. Posiłek w taniej restauracji 66 zł (15 €)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 256 zł (58 €)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (8,5 €)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 19,7 zł (4,5 €)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 8,8 zł (2 €)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,4 zł (2,6 €)
  7. Woda (0,33l butelka) 6 zł (1,4 €)
  8. Kawa cappuccino 7 zł (1,6 €)

koszty życia w Vercelli

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 6,6 zł (1,5 €)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 147 zł (33 €)
  3. Benzyna (1 litr) 7,7 zł (1,8 €)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 151 tys. zł (34,4 tys. €)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 1,66 tys. zł (378 €)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 1,3 tys. zł (296 €)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 2,35 tys. zł (537 €)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 2,16 tys. zł (492 €)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 461 zł (105 €)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 106 zł (24 €)
  11. Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 46 zł (10,6 €)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 411 zł (94 €)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 139 zł (32 €)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 357 zł (81 €)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 708 zł (161 €)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 138 tys. zł (31,5 tys. €)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 3,41 tys. zł (777 €)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 7,1 tys. zł (1,62 tys. €)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 74,1 tys. zł (16,9 tys. €)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 5,48 tys. zł (1,25 tys. €)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 8,22 tys. zł (1,88 tys. €)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 3.7%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 35 zł (8 €)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 9,4 zł (2,1 €)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 151 zł (35 €)

Vercelli koszty życia hikersbay.com
Vercelli Koszty Życia

koszty rozrywki w Vercelli

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 242 zł (55 €)
  2. Wynajem kortu tenisowego (1 godzina w weekend) 108 zł (25 €)
  3. Kino pojedynczy bilet 45 zł (10,3 €)

Koszty utrzymania w Włoszech: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Włoszech z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

37 zł (35 zł - 52 zł)
6,5% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

11,4 zł (9,8 zł - 19,6 zł)
38% więcej niż w Polsce

opłaty

461 zł (263 zł - 1,4 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ser

53 zł (37 zł - 132 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ryż

8,9 zł (6,7 zł - 17,9 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

1,66 tys. zł (1,24 tys. zł - 2,07 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

Ceny na wyspach

Skąd pochodzą dane o cenach?

ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.

Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.