Koszty życia w Viareggio (Włoszech) w 2026 roku
Ceny i koszty życia w Viareggio
Ile kosztuje życie w Viareggio? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.
- Tani posiłek w restauracji
- 79 zł (26 zł - 132 zł)
- Zestaw fast food
- 39 zł (35 zł - 53 zł)
- Cappuccino
- 6,3 zł (5,8 zł - 12,2 zł)
- Bochenek chleba
- 9,8 zł (7,8 zł - 18,4 zł)
- Podstawowe rachunki (miesięcznie)
- 943 zł (658 zł - 1,54 tys. zł)
Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Viareggio? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Viareggio.
Atrakcje i bilety: Włochy
Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.
Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.
Viareggio - ile zapłacimy w marketach?
Viareggio - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce?
Viareggio - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Viareggio:
ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki
(Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)
Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,28 euro. Za 100 złotych dostaniesz 22,8 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,9 złotego.
Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Viareggio niż w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 63%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 49%. Z kolei życie jest droższe w Viareggio o 24%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 24%.
Czy hotele są drogie w Viareggio? Ile zapłacimy za pokój w Viareggio?
Uśredniony koszt noclegu w Viareggio to 414 zł (94 €). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 252 zł (57 €) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 105 zł (24 €). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Viareggio to mniej więcej 311 zł (71 €). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 411 zł (94 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Viareggio za mniej więcej 695 zł (158 €) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 2,08 tys. zł (474 €)
Noclegi: Włochy
Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.
Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Czy w sklepach jest drogo w Viareggio? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Viareggio? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Viareggio, takich jak: pomarańcze, banany, jaja, pomidory lub piwo (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)
Czy można tanio stołować się w restauracjach w Viareggio? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Viareggio? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Viareggio? Czy jedzenie na mieście w Viareggio jest droższe niż w Polsce?
Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 79 złotych.
Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 39 złotych.
A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 307 złotych.
A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 44 złote (cena za 2 butelki).
A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Viareggio, m.in: pomarańcze, banany, jaja, pomidory lub piwo
A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Viareggio w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: San Marino, Chorwacji, Bośni I Hercegowinie, Słowenii i Albanii.
Wyjazdy z Wakacje.pl: Włochy
Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.
Sprawdź wyjazdy: Włochy Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Viareggio - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:
opłaty
943 zł (658 zł - 1,54 tys. zł)
8.9% mniej niż w Polsce
internet
126 zł (109 zł - 191 zł)
87% więcej niż w Polsce
spodnie jeansy
388 zł (319 zł - 411 zł)
21% więcej niż w Polsce
zarobki średnio
8,46 tys. zł
35% więcej niż w Polsce
chleb
9,8 zł (7,8 zł - 18,4 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce
ser
87 zł (71 zł - 122 zł)
150% więcej niż w Polsce
ryż
10,9 zł (5,8 zł - 15,6 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce
pomidory
11,9 zł (4,6 zł - 15,9 zł)
7.9% więcej niż w Polsce
banany
7,7 zł (5,4 zł - 9,8 zł)
19% więcej niż w Polsce
wino
33 zł (24 zł - 57 zł)
28% więcej niż w Polsce
tania restauracja
79 zł (26 zł - 132 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce
lepsza restauracja dla pary
307 zł (256 zł - 563 zł)
62% więcej niż w Polsce
lokalne piwo
22 zł (15,4 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce
piwo z importu
15,4 zł (15,4 zł - 26 zł)
2.3% więcej niż w Polsce
kawa
6,3 zł (5,8 zł - 12,2 zł)
o połowę mniej niż w Polsce
butelka wody
4,8 zł (2,4 zł - 7,2 zł)
36% mniej niż w Polsce
mac burger king lub podobny bar
39 zł (35 zł - 53 zł)
13% więcej niż w Polsce
cola pepsi sprite mirinda
10,1 zł (7,4 zł - 14,7 zł)
22% więcej niż w Polsce
ceny jedzenia w Viareggio
- Mleko 1 litr 5,4 zł (1,2 €)
- Chleb pół kilo 9,8 zł (2,2 €)
- Jaja 12 sztuk 19,3 zł (4,4 €)
- Kilo sera 87 zł (19,9 €)
- Woda butelka półtora litra 2,8 zł (0,64 €)
- Butelka wina (średnia półka) 33 zł (7,6 €)
- Lokalne piwo (pół litra) 8,7 zł (2 €)
- Importowane piwo (mała butelka 0,3) 8,9 zł (2 €)
- Paczka papierosów (Marlboro) 26 zł (6 €)
- Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 44 zł (10,1 €)
- Jabłka (1kg) 10,3 zł (2,3 €)
- Pomarańcze (1kg) 6,1 zł (1,4 €)
- Ziemniaki (1kg) 7,1 zł (1,6 €)
- Sałata (1 główka) 6,9 zł (1,6 €)
- Kilo białego ryżu 10,9 zł (2,5 €)
- Pomidory (1kg) 11,9 zł (2,7 €)
- Banany (1kg) 7,7 zł (1,8 €)
- Cebula (1kg) 7,2 zł (1,6 €)
- Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 72 zł (16,3 €)
ceny w restauracjach w Viareggio
- Posiłek w taniej restauracji 79 zł (18 €)
- 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 307 zł (70 €)
- McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 39 zł (9 €)
- Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (5 €)
- Importowane piwo (butelka 0.33 l) 15,4 zł (3,5 €)
- Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,1 zł (2,3 €)
- Woda (0,33l butelka) 4,8 zł (1,1 €)
- Kawa cappuccino 6,3 zł (1,4 €)
koszty życia w Viareggio
- 1 para butów do biegania Nike lub podobne 389 zł (89 €)
- 1 para męskich skórzanych butów 757 zł (173 €)
- Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 149 tys. zł (34 tys. €)
- Karnet miesięczny (standardowa cena) 147 zł (33 €)
- Benzyna (1 litr) 7,8 zł (1,8 €)
- Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 160 tys. zł (36,4 tys. €)
- Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 943 zł (215 €)
- Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,4 tys. zł (547 €)
- Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 126 zł (29 €)
- Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 48 zł (11 €)
- Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 18,3 tys. zł (4,18 tys. €)
- Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 8,46 tys. zł (1,93 tys. €)
- Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 3.6%
- Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 22 zł (5 €)
- Taxi 1km (taryfa normalna) 6,1 zł (1,4 €)
- Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 108 zł (25 €)
- 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 388 zł (88 €)
- 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 168 zł (38 €)
koszty rozrywki w Viareggio
- Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 220 zł (50 €)
- Wynajem kortu tenisowego (1 godzina w weekend) 86 zł (19,7 €)
- Kino pojedynczy bilet 39 zł (9 €)
Jak różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech
Ceny
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonald's w Włoszech
Ceny pizzy w Włoszech
Ceny KFC w Włoszech
Ceny Burger King w Włoszech
Koszty utrzymania w Włoszech: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Włoszech z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.
Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:
Skąd pochodzą dane o cenach?
ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.
Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.